Имението Даунтън - 2

  • 14 069
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 874
Запис Simple Smile Любим сериал, който с удоволствие следя.

Не знам дали някой вече е успял да изгледа премиерата на 5-ти сезон. Хареса ми, че

Скрит текст:
имаше по-голям времеви "скок" и показаха детето на лейди Едит вече малко по-пораснало, изглеждаше на около година-две. Сега се чудя как ще извъртят нещата така, че тя да си го вземе да се грижи за него, но мисля, че ще му стане покровителка и ще се направи, че го осиновява, за да е по-близо до нея (не е било необичайно благородници да взимат бедни деца и да ги отглеждат под своята протекция). Надявам се и Майкъл да се върне отнякъде  Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 976
  hell-o, в такъв случай естествено, че ще търсите дублирания вариант. И аз не бих могла да го гледам по ТВ заради бързите надписи, та затова си го тегля от тракери и го спирам, за да чета, особено когато гледам с английските - но така се учи чудесно език...

# 92
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Момичета, извинявам се, че така нахлувам в темата ви. Вчера се опитах да проверя в Замунда дали е излязъл нов сезон на "Имението". "Няма намерени резултати" ми изписа... Странното е, че и старите сезони не намира, а аз от там ги теглих и гледах до 4-ти включително...  newsm78

# 93
  • Мнения: 976
Ха-ха,  и аз си бях погодила този номер, като не бях натиснала "сериали" горе в търсенето, а само "сериали НДТВ" и се чудя откъде вие ги намирате. Виж какво си отбелязала за търсене!

# 94
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Ха-ха,  и аз си бях погодила този номер, като не бях натиснала "сериали" горе в търсенето, а само "сериали НДТВ" и се чудя откъде вие ги намирате. Виж какво си отбелязала за търсене!


Веднага пробвах...
Тц, пак не става.
Как точно изписвате името на сериала?

# 95
  • Мнения: 976
   Downton abbey и толкова. Английското произношение равно няма - по пет начина може да произнесеш една буква в различни думи - сигурно оттам е проблемът.
   http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?c20=1&c5=1&c1 … d=&field=name

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 177
Някакви новини за 5-ти сезон има ли?

# 97
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Ми той си върви в момента. Има си тема за него и се коментира там.
Ако въпросът е кога ще го излъчат в България, то вероятно ще е поне след приключване на излъчването му във Великобритания, което приключва на 9 ноември...
Също така е възможно да изчакат и коледния епизод и тогава да започнат да продават правата за целия сезон на куп.
Но това са само мои догадки.

# 98
# 99
  • Бургас
  • Мнения: 177
Много благодаря, не знаех, че вече върви. А дали са пуснали излезлите епизоди в замунда?

# 100
  • Мнения: 976
    Всички са там с бг субс, а 7-ми от днес - само английски субтитри все още.

# 101
  • Мнения: 164
Имате ли представа дали е излъчен коледния епизод на сезона 6 ?  Hug

# 102
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Във Великобритания си го излъчиха на Коледа, да.
Има го в торент-тракерите.
Две публикации по-нагоре има линк към темата, в която се коментират сезоните, които още не са излъчени в България.
Тук се коментира само това, което е излъчено у нас.  Peace

# 103
  • Мнения: 164
Благодаря bouquet

# 104
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Извинявай, оказа се, че онази тема е изписана вече.
Актуалната за финала на сериала е ТАЗИ

Общи условия

Активация на акаунт