Интериорен стил по аматьорски 20

  • 59 059
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677

ИНТЕРИОРЕН СТИЛ ПО АМАТЬОРСКИ 20



Предишни теми:


19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Пу първа Simple Smile  Hug

# 2
  • Мнения: 677
Записвам се с няколко дрешника Simple Smile

Скрит текст:






# 3
  • Мнения: 91
О, боже, представям си ако имах дрешник на какво щеше да прилича Crazy Laughing

# 4
  • Мнения: 1 546
И аз при вас.  Hug

Една цветна дневна.
Скрит текст:


# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 057
О, боже, представям си ако имах дрешник на какво щеше да прилича Crazy Laughing

И аз  Embarassed
Нямаше да става за показване Simple Smile

# 6
  • Мнения: 906
Здравейте!
Ема, благодаря за темата!  bouquet
А как ми се иска да имам дрешник Blush

# 7
  • Мнения: 13 800
Вие да не мислите, че дрешниците са такива постоянно  Grinning Подредено е заради снимките, почти съм сигурна.

По повод чуденката на Ванилия, в дъното си е само място за библиотека, какъв диван там! А и за какво му е въобще камина на човек, ако ще седи зад нея Laughing
Аз обаче нещо не разбрах, сега нямате ли си под, мебели и въобще всекидневна? На какъв етап от обзавеждането сте. Бях останала с впечатлението, че всичко е готово, сега просто променяш, допълваш и разкрасяваш. Под нашето зловредно влияние Mr. Green

# 8
  • Мнения: 677
Под нашето зловредно влияние Mr. Green

....слага тавана на пода, пода на стените и стените на тавана Joy

Простете ме, но много ми стана смешно. Ванилия, сладка си Mr. Green

# 9
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Ема благодаря за темата  Hug

Нещо за любителите на възглавничките



И това за Дорис, идея как да използва част от  селския хамбар..



# 10
  • София
  • Мнения: 16 212
Моят дрешник прилича на последния, но обувките не стоят в него (имам си специален шкаф на етаж -1 от Икеа с вертикалните клечки), а кожената ми отоманка-ракла е черна и чекмеджетата са доста по-малко, само 10. И въпреки моята хаотичност е винаги подредено, когато има място и 90% от дрехите висят, а не са сгънати, не става разтурия.

# 11
  • Мнения: 345
Ванилия, цвета който си показала е страхотен. Но аз съм пристрастна, защото в нашата дневна е такъв. Интересното е, че при различно време и нюансите му са различни. Варира от жълто до  светло кафяво.

# 12
  • USA
  • Мнения: 2 156
 Вместо "запис" в хубавата тема, да попитам тези от вас, които имат кожени дивани(и не само тях, разбира се) имате ли разни декоративни възглавнички по тях?  Става въпрос за един бял и един черен диван, но всичките ми опити да сложа някакви възглавнички по тях са неуспешни, пързалят се, стоят ми нелепо сякаш, а много искам някакъв цвят...

# 13
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 865
Дорис за тази постройка/ район не съм сигурна че това важи. Районът е бил беден и чак такива екстри не съм чувала да има при условие, че съм се интересувала. А цената няма да коментирам, ако обиколиш селата в региона ще намереш за без пари. Името му беше нещо с 3 букви, в момента не мога да се сетя точно.

# 14
  • Мнения: 2 674
Ха, вече сме в дрешника. Laughing


Вчера ме помайтапи моята щерка, че само грозни неща харесвам. Разглеждах харем чехлички от този тип:
http://www.polyvore.com/persian_genie_harem_shoes_slippers/thing?id=85461227

Някой ден като стигна до Истанбул ще си купя пантофките на Малкия Мук в сребърно. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт