Re:Güneşi Beklerken - В очакване на слънцето Тема 39 Много те обичам.....

  • 22 312
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 719
Gunesi    Beklerken



Резюме:
 Зейнеп е младо момиче което живее с майка си в село и води скромен и спокоен живот заедно с нея.За съжeление обаче нещата не вървят на добре и Демет губи всичко което има и шивашкото си ателие.Междувременно Жале нейна приятелка от детството и подава в ръка в този труден момент.Тя е директорка на един от най-престижните колежи в Истанбул-Колеж Сайер.Въпреки че Зейнеп не желае да се принесе в големият град по настояване на майка и която иска дъщеря и да се изучи и крои мечти за нея те заминават за Истанбул.Но всъщност Жале има други намерения,тя крие тайна която може да обърне живота на всички с главата надолу.Зейнеп е младо инатливо момиче до последна степен,безмилостна и щура още от първият ден тя си взема проблем на главата като започва да се занимава с един от най-непокорното момче в училището Керем и стават врагове.Керем е момче което до ден днешен е правило каквото си поиска,разглезен и използващ фамилията си пред всички в училището единственият който опитва да му се противопостави е Зейнеп.Зейнеп която вижда безмилостният Керем успява да му се опълчи.След като вижда нещата които Керем причинява на Зейнеп най-добрият му приятел - Баръш с който той е израснал от детство и чуства като свой брат и подава ръка в този момент.Зейнеп е привлечена от Баръш и неговото топло и мило държание,но има и друго Баръш е влюбен в едно от най-популярните момичета в училището- Мелис.Мелис е дъщеря на учителят по физическо - Джихан.И за съжаление много силно влюбена  в Керем.Докато Зейнеп се опитва да свикне с новия си живот и училището си,майка и Демет започва работа при сестрата на Жале - Мелда в модната и къща където има неприятна среща с миналото си.


Продукция: D Productions
Режисьор:Алтан Донмез
Сценаристи:Гьокхан Хорзум
Музика:Демир Демиркан
Жанр:Драма

В ролите :



Сериалът може да гледате
всяка неделя от 20.00 часа по KANAL D












Тема 1 Тема 2 Тема 3Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7 Тема 8 Тема 9 Тема 10 Тема 11 Тема 12

# 1
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 395
Диди благодаря ти за новата тема  Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 7 162
Записче и от мен  Mr. Green
Ди,  Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 15 884
Дидок  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
# 5
  • Мнения: 40
Диди Hug  Heart Eyes Hug благодаря за новата темичка Hug  bouquet

# 6
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Диди, благодарско.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Диде  Hug Hug Hug

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 359
Здравейте  Hug
Диди, благодаря  newsm51
Абе щом ще е 51 епизода 1 сезон моята теория, че Зейнеп ще забременее и ще мине по пътя на майка си да не вземе да излезе, че чак тогавааааа направо не знам  ooooh!

# 9
  • Мнения: 3 917
Здравейте  Hug
Диди, благодаря  newsm51
Абе щом ще е 51 епизода 1 сезон моята теория, че Зейнеп ще забременее и ще мине по пътя на майка си да не вземе да излезе, че чак тогавааааа направо не знам  ooooh!

 Пепи и аз си мисля, че ще забременее, ама ще избяга от Керем, заради нестабилната психика на Мела... Според мен Мела ще я изнуди и Зейнеб, заради нейното добро ще си тръгне... И ето ти нова история за втори сезон.. След 1-2-3 години , може и повече Зейнеб се завръща    Joy

# 10
  • Мнения: 33 427
Запис , да ви следя   bouquet

# 11
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Уууу да ни следиш,ти нямаш ли намерение да пишеш  Joy Joy Joy

# 12
# 13
  • Мнения: 69
"Моите мечти нямат граници - аз винаги искам невъзможното." -
                                                        "Граф Монте Кристо"-Александър Дюма




Предполагам,че не само аз виждам разликата  newsm53

Диди , Благодаря за темата

# 14
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Ооооо, Териииии, как само ще ни следиш???

Гледам в предната тема чаршафи сте размятали нещо. Mr. Green

Ирче, благодаря.  Hug

Аз каквото преговорила, преговорила и толкова. Peace

Общи условия

Активация на акаунт