♥ Güneşi Beklerken - В очакване на слънцето ♥ Тема 3

  • 39 161
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 719
Gunesi   Beklerken




Резюме:
 Зейнеп е младо момиче което живее с майка си в село и води скромен и спокоен живот заедно с нея.За съжеление обаче нещата не вървят на добре и Демет губи всичко което има и шивашкото си ателие.Междувременно Жале нейна приятелка от детството и подава в ръка в този труден момент.Тя е директорка на един от най-престижните колежи в Истанбул-Колеж Сайер.Въпреки че Зейнеп не желае да се принесе в големият град по настояване на майка и която иска дъщеря и да се изучи и крои мечти за нея те заминават за Истанбул.Но всъщност Жале има други намерения,тя крие тайна която може да обърне живота на всички с главата надолу.Зейнеп е младо инатливо момиче до последна степен,безмилостна и щура още от първият ден тя си взема проблем на главата като започва да се занимава с един от най-непокорното момче в училището Керем и стават врагове.Керем е момче което до ден днешен е правило каквото си поиска,разглезен и използващ фамилията си пред всички в училището единственият който опитва да му се противопостави е Зейнеп.Зейнеп която вижда безмилостният Керем успява да му се опълчи.След като вижда нещата които Керем причинява на Зейнеп най-добрият му приятел -Баръш с който той е израснал от детство и чуства като свой брат и подава ръка в този момент.Зейнеп е привлечена от Баръш и неговото топло и мило държание,но има и друго Баръш е влюбен в едно от най-популярните момичета в училището- Мелис.Мелис е дъщеря на учителят по физическо - Джихан.И за съжаление много силно влюбена  в Керем.Докато Зейнеп се опитва да свикне с новия си живот и училището си,майка и Демет започва работа при сестрата на Жале - Мелда в модната и къща където има неприятна среща с миналото си.


Продукция: D Productions
Режисьор:Алтан Донмез
Сценаристи:Гьокхан Хорзум
Музика:Демир Демиркан
Жанр:Драма





В ролите :




Сериалът може да гледате
всеки вторник от 20.00 часа по KANAL D


Линкове за гледане онлайн:













Архив

Тема 1
Тема 2 


Добре дошли и приятни минути в темата!!!


# 1
  • Мнения: 11 820
Диди,темата е супер  Peace благодаря ти    bouquet

# 2
# 3
# 4
# 5
# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 12 719
Доживях вторника всичко е наред  Party
Да видим тази вечер какво са ни сервирали  Whistling


# 9
  • Мнения: 6 105
Добро утро  Hug Благодаря за новата тема Ди,много е хубава   bouquet

Аз още не се ядосвам на Баръш(но сигурно ще дойде и това време),защото нищо лошо не е направил.Някой беше казал,че не вижда и усеща чувствата на Керем,приятеля си,към Зейнеп.Че как да ги усети или види,той доскоро Керем се подиграваше и лъжеше Зейнеп,откъде може да предположи,че има някакви чувства към нея.Той даже самия Керем наскоро започна да ги изпитва.

Само ми беше странно как така изведнъж уж силните чувства на Баръш към Мелис ей така,изведнъж изчезнаха.Смятам,че това си е сценаристка грешка.Ама да кажем,че изведнъж е "прогледнал" за Зейнеп  Laughing

И честит ни вторник,нямам търпение за вечерта  Peace  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 12 719
Добро утро  Hug Благодаря за новата тема Ди,много е хубава   bouquet

Аз още не се ядосвам на Баръш(но сигурно ще дойде и това време),защото нищо лошо не е направил.Някой беше казал,че не вижда и усеща чувствата на Керем,приятеля си,към Зейнеп.Че как да ги усети или види,той доскоро Керем се подиграваше и лъжеше Зейнеп,откъде може да предположи,че има някакви чувства към нея.Той даже самия Керем наскоро започна да ги изпитва.

Само ми беше странно как така изведнъж уж силните чувства на Баръш към Мелис ей така,изведнъж изчезнаха.Смятам,че това си е сценаристка грешка.Ама да кажем,че изведнъж е "прогледнал" за Зейнеп  Laughing

И честит ни вторник,нямам търпение за вечерта  Peace  Mr. Green
Здравей миличка аз за Баръш съм 50 на 50 поне за сега,но сигурно ще искам да го стрелям с калашник скоро време.
И аз нямам търпение.
Но тая клюка дето я пуснаха снощи ме постави в шок според теб възможно ли е такова нещо ?

# 11
  • Мнения: 3 606
За каква клюка става въпрос?

# 12
  • Мнения: 15 884
хоп, ето ме и мен в хубавата тема! добро утро на вси4ки! диди  bouquet  bouquet  bouquet страхотна както винаги! дове4ера вси4ки на 1-ви ред Joy

# 13
  • Мнения: 180
Добро утро Hug
Диди smile3525Мн приятно посрещане в новата тема.Благодаря.Дано и в серията довечера ни поднесат приятни мигове със сладурите Simple Smile
Сподели клюката,която са пуснали снощи Praynig
Лек ден!

# 14
  • Мнения: 15 884
За каква клюка става въпрос?

керем ще го пребият, ще го наръгат с нож и ще го захвърлят пред дома на зейнеп

Общи условия

Активация на акаунт