АГ клиника Селена гр. Пловдив- 12!

  • 99 400
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 83
И аз си записвам ранен час и нямам проблеми Simple Smile
И от доктора съм доволна - А.Даскалов. Внимателен и човечен е.

Аз влизам с едно питане, записах си час при д-р Стратиева - за фетална морфология.
Любопитно ми е -от нея мога ли да искам диск със запис? Как се процедира? Ако някой наскоро е бил там  за такова изследване, ще се радвам да ми сподели Simple Smile   bouquet

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 115
дават диск,не се заплаща допълнително

# 722
  • Мнения: X
На флашка също може да ти направят записа, носи си най-добре.

# 723
  • Мнения: 278
Аз бях преди 2 дни при нея на фетална не ми дадоха диск,не ме попитаха дали си нося .

# 724
  • Мнения: 83
Ще си нося диск и флашка и още с влизането ще питам ,да не се мина.
То не че това е най-важното , но моят бъдещ татко нещо не му се влиза по кабинетите ,та поне да види и той нещо ,преди да настъпи деня,в който официално ще се запознаем с мъничкото създание.
Благодаря за информацията , ще пиша след прегледа как е минало   bouquet

# 725
  • Мнения: 1 266
За чакането-при всички се чака,на мен ми е втора бременност и се убедих в това  newsm78
А за Стратиева,на мен и диск дори не ми записа,аз чаках половин месец за този час и още като влязох се почна с-няма да ти направя диск,че много ми се бавят часовете и тн.  #Cussing out Излишно е да казвам,че аз затова вина нямах и в крайна сметка, след много настояване, ми записа уж диск и като го пуснах вкъщи какво да видя-4 бр. снимки... А моя приятелка при Кръшков си имаше целия преглед на клип като филмче  Cry И в крайна сметка останах доста разочарована от прегледа при нея,не само заради диска.

# 726
  • Мнения: 301
Запис по темата. Много е интересна и полезна.

# 727
  • Мнения: 765
Да попитам..за прегледи може ли да се влиза от новия вход(отпред)или той е само за спешни случаи и раждане?

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Да попитам..за прегледи може ли да се влиза от новия вход(отпред)или той е само за спешни случаи и раждане?

За преглед влизаш през новия вход.Стария вход е за раждане,преглед след раждане и спешни случай след 20 часа

Двете крила са свързани.За да преминеш от едното в другото,минаваш през кафето на 4 я етаж

# 729
  • Мнения: 765
Преди 2 седмици ходих на преглед( за първи път след раждането на сина ми) и влезнах  от стария заден вход, качих си се на 4-я етаж и  минах през кафето.  Изобщо не знаех, че и касата вече е отпред и след прегледа  си слезнах надолу до старата каса(задния вход)  Crazy Оттам ме препратиха...та беше голямо разкарване, но вече ще знам   Grinning

# 730
# 731
  • Мнения: 1 844
Само се включвам по въпроса за изнервящото чакане и неспазването на часове - колкото пъти съм била в Селена, толкова пъти съм чакала минимум по 50-60 мин след назначения ми час.. Което си е меко казано доста нервиращо, макар да не съм бременна, представям си ако съм - гледах бъдещите мами с големи коремчета, чакащи по толкова време..не е редно.
Ясно е, че когато има голям човекопоток винаги може да се случи забавяне, претупване. Но все пак си мисля, че Селена трябва да вземе някакви мерки за спазването на тези часове, това е неуважение към времето на пациента. Записват пациенти през 15-20 мин, а е ясно, че естеството на някои типове прегледи няма как да се вмести в тази рамка.
Успех на всички бъдещи майчета - желая ви здрави бебешоци, лека бременност!  bouquet

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Закъсненията не се получават от дълъг преглед на друг пациента.Най-често се получават от раждане.Лекарят слиза долу и изражда родилка,а горе записаните пациенти чакат.Един път графика беше кошмар,заради токов удар-еди колко си време нямаше компютри.Но това е рядкост.Ражданията огелпват работата.Не виждам Селена какво може да направи по случая.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
няма да забравя първия ми преглед при д-р Кръшков... Аз бременна с първото си дете (20г.с.), заедно с мм чакаме пред кабинета Simple Smile Идва доктора, отваря, влизаме и се запознаваме... В това време му звъни телефона, вдига той, говори, затваря и казва: "Слизам долу, за да изродя едно момиче, след малко ще дойда...
Връща се след около 40 минути и казва: "Готов съм - роди се един голям мъж... Айде сега да видим тук какво ни чака" hahaha С мм се спогледахме, а след това коментирахме, как за него това си е ежедневие, а на нас, само при новината и ни се обърна всичко Simple Smile На мен повече де - явно хормоните си казаха думата, но бях готова да ревна от умиление Joy

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Аз мисля, че все пак има какво да се направи.
В дните, в които се записват прегледи съответните лекари да не водят раждания.
Екипа водещ раждания в този ден да води само раждания и да не приема пациенти за прегледи.
Знам, че някой майки избират конкретно кой да води раждането и в тези случай не може да се предвиди, кога ще е необходим съответния лекар в родилна зала, тъй като не може да се каже точно кога ще започне раждането. В много случай обаче ражданията се водят от дежурен екип и щом са дежурни за раждане не би трябвало да имат часове с пациети в същото време.
Не знам дали котнкретно в Селена има такава организация на екипи.
Това, което прочетох в темата в стил "без чакане никога не става" ме кара силно да се замисля да не записвам ЖК в Селена. Пред очите ми са двете жени в напреднала бременност, които чаках с мен. Тази с час за 9.30 я приеха в 11 часа. Почуди се къде да се разхожда, непрекъснато си държеше ръцете на корема и като че ли леко се присвиваше, определено не и беше комфортно.

Общи условия

Активация на акаунт