Хотелите във Велинград - 5

  • 88 334
  • 722
  •   1
Отговори
# 390
  • Китна Тракия
  • Мнения: 180
здравейте, благодаря за споделеното в темата   bouquet
Бях си набелязала за Роял спа за скорощно посещение, изчетох отзивите тук и след като се уверих, че са положителни, изпратих запитване за желаните дати. В рамките на същия ден ми отговориха, при това много любезно, че....  за съжаление нямат опция да приемат 2в+2деца Shocked Shocked Shocked (забележете, едното дете е под 3 г и това бе упоменато) ...имали помещения с мах капацитет 2+1. Казвам ви - ченето ми падна като прочетох. Интересно ми е каква им е целевата група клиенти  Laughing Няма такъв смях.... Joy Първо си помислих, че може би ме мятат на черешата заради децата - т.е. да не се опасяват от много шум, но после си направих труда да погледна стандартната им оферта, в която е описана вместимостта на стаите - ами да, мах до 2+1 са Shocked
Та да знаете - може на някой да му спестя писането/обаждането за запитване  Mr. Green

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Ние бяхме в Роял спа точно 2възрастни +2 деца, не е имало никакъв проблем.

# 392
  • София
  • Мнения: 5 606
На мен също ми отказаха с мотива, че в момента такова настаняване не предлагат. В темата по-назад и на други мацки също им бяха отказали.
cleare, а вие като резервирахте и казахте, че сте 2+2 те в каква стая ви настаниха? На мен ми обясниха, че нямат капацитет стаите да побират още 2 легла.

# 393
  • Китна Тракия
  • Мнения: 180
Ние бяхме в Роял спа точно 2възрастни +2 деца, не е имало никакъв проблем.

интересно - в какъв тип помещение ви настаниха?! и с колко големи деца? май моята теория, че ме отсвириха заради малкото дете ще се окаже вярна newsm78

# 394
  • Мнения: 3 279
Ние бяхме в Роял спа точно 2възрастни +2 деца, не е имало никакъв проблем.

интересно - в какъв тип помещение ви настаниха?! и с колко големи деца? май моята теория, че ме отсвириха заради малкото дете ще се окаже вярна newsm78
На мен ми отговориха че края на април може да ни посрещнат.В момента не разполагали с такива помещение.Моите деца са по големи така че явно това не е причината а в заетостта на хотела.

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Не помня номера на стаята, но беше в дъното на коридора, до стълбите, ако не се лъжа, се водеше апартамент, макар че за мен не беше точно апартамент, защото е едно помещение. Може би нямат свободни такива в момента и затова са ви отказали. Децата са на 6 и 9г., но имаше и по-малки, когато ние бяхме. Когато правех резервацията, ми казаха, че с две деца трябва да ни настанят в апартамент, защото в двойната стая нямало достатъчно място. В т. нар. апартамент има една голяма спалня, а за децата два разтегнати фотьойла.

# 396
  • София
  • Мнения: 941
Здравейте! Може ли някакви отэиви за хотел Сарай до Велинград и как се стига дотам...ще пътуваме с автобус от София.  И също ще помоля за отэиви и за хотел Здравец в града. Колебанието ни е между двете оферти за три нощувки! До сега не сме посещавали града, а искаме да се поглезим със СПА на приемливи цени. Ще ви бъда благодарна да споделите! Simple Smile  bouquet

# 397
  • Мнения: 6 308
Здравейте! Може ли някакви отэиви за хотел Сарай до Велинград и как се стига дотам...ще пътуваме с автобус от София.  И също ще помоля за отэиви и за хотел Здравец в града. Колебанието ни е между двете оферти за три нощувки! До сега не сме посещавали града, а искаме да се поглезим със СПА на приемливи цени. Ще ви бъда благодарна да споделите! Simple Smile  bouquet
В никакъв случай в хотел Сарай. Ужасен е!!! И в селото няма какво да правите освен да слушате пеенето на ходжата от джамията. Здравец е в центъра на града и по мои впечатления от преди 3 години е сносен хотел.

# 398
  • София
  • Мнения: 941
Много ти благодаря за отговора!  bouquet Да..и аз прочетох доста отрицателни коментари за Сарай и ме отказаха... Rolling Eyes

# 399
  • София
  • Мнения: 941
А някой да сподели отзиви за хотел Енира..? Rolling Eyes

# 400
  • Мнения: 196
Здравейтв искам да дам най-искренно препоръките си за Роял СПА- всичко е прекрасно и на ниво. Отчтиви служители, чисти и уютни стаи, СПА центъра е невероятен, тръгнахме си като нови. Храната е на блок маса и беше също на ниво, единствената ми забележка е към отсервиращия персонал, който по-скоро нервеше с постояното отсервиране , оставаш с впечатлението че все ти гледат в чинията, дори и да не е празна бързат да дойдат да я отсервират.  Но всичко друго е супер!

# 401
  • София
  • Мнения: 1 365
А някой да сподели отзиви за хотел Енира..? Rolling Eyes
На стр. 13 съм написала някои неща

# 402
  • Китна Тракия
  • Мнения: 180
Не помня номера на стаята, но беше в дъното на коридора, до стълбите, ако не се лъжа, се водеше апартамент, макар че за мен не беше точно апартамент, защото е едно помещение. Може би нямат свободни такива в момента и затова са ви отказали. Децата са на 6 и 9г., но имаше и по-малки, когато ние бяхме. Когато правех резервацията, ми казаха, че с две деца трябва да ни настанят в апартамент, защото в двойната стая нямало достатъчно място. В т. нар. апартамент има една голяма спалня, а за децата два разтегнати фотьойла.

Благодаря за отговора! Възможно е, в момента да нямат възможност наистина, но отговорът на хотела не звучеше така, което ме озадачи. И т.к. и друг път ми се е случвало в х-ли двойната стая да не може да поеме 2в плюс 2 деца, макар и едното малко, умишлено написах възрастта на децата - да ми предложат вариант, а не да настоявам да ни настанят в двойна стая... Както и да е. Аз не пропуснах да изразя учудването си и разочарованието, дано си вземат бележка, защото забележката ми определено бе добронамерена. Peace Изуми ме обаче недалновидността при проектирането на хотела - ако сградата е нова, как няма да помислиш каква би била средностатистическата клиентела  Simple Smile

# 403
  • София
  • Мнения: 941
А някой да сподели отзиви за хотел Енира..? Rolling Eyes
На стр. 13 съм написала някои неща
Hug Прочетох, благодаря! Simple Smile Колебая се между Здравец и Енира.....просто друго приемливо не мога да открия като оферта... Sad  Искаме да е до 200лв..за двама с вкл нощувка, закуса и вечеря и СПА..малко хотели предлагат подобна оферта, за това и сме ограничени в избора..за жалост..

# 404
  • Мнения: 599
А отзиви за хотел Елбрус?

Общи условия

Активация на акаунт