Хапчета за отслабване

  • 23 159
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 470
Решила съм да пия хапчета,които се надявам поне малко да ми намалят апетита Embarassed.
Спряла съм се на Тримспа,тези с които Анна-Никол отслабна много.Ако някой ги е пил,моля да сподели дали си струват.
 Благодаря!  bouquet

# 1
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Нямам информация за Тримспа, но преди около 5 години бях решила да отслабвам с хапчета и си купих някакви (не си спомням името). Такова сърцебиене ми докараха, изпотяваше ми се кожата на главата, трепереха ми ръцете - абе все едно съм злоупотребила с някакъв гаден наркотик. Та оттогава за мен са супер гадост всичките тия и лично аз не бих пробвала нищо такова...

Току-що пуснах да търся името на моите хапчета, поне да бъда по-конкретна в съвета си, но не можах да ги намеря. Сега са "модерни" други марки - и нищо чудно, ако ги свалят от пазара и нови се популяризират. Тези хапчета не са регулирани от FDA, защото не се водят "медикаменти", а "добавки" - като витамини, разбираш ли....
   

# 2
  • Мнения: 1 366
Решила съм да пия хапчета,които се надявам поне малко да ми намалят апетита Embarassed.
Спряла съм се на Тримспа,тези с които Анна-Никол отслабна много.Ако някой ги е пил,моля да сподели дали си струват.
 Благодаря!  bouquet
Rolling Eyes

Да не си посмяла!!! Не прави глупости, моля те. Нямаш представа колко са вредни, колко краткосрочен е ефекта им и колко депресиращо действат. Помисли още 100 пъти преди да ги купиш. Това е начин да "затвориш устата на съвестта", но не и да отслабнеш. Ако искаш да се избавиш от килограми - нарави го сама, а не "прехвърляй отговорността" на хапчетата.

Има много по-добри и здравословни начини. Не се самозалъгвай. Наистина ти казвам, че е по-добре да си щастлив с излишества, отколкото депресиран и слаб.

# 3
  • Мнения: 980
Глупсти на търкалета са теz хапчета. Не говоря zа теzи на Ана_ Никол, а по принцип. Преди време си бях вzела такива, на растителна основа и прочие. Първо, че бяха скъпи, второ ефектът беЩе абсолютно нулев. И това при условие, че и храната намалих и движението увеличих Confused
Кой zнае какъв скъпоплатен диетолог си има гореспоменатата госпожа и колко пари е вzела zа рекламата на въросните хапчета_чудо Naughty
Затова бих посъветвала да си потърсиШ някоя диета, която да пасва на ритъма ти на живот и да не те zатормоzява. Аz сега иzчаквам да видя дали не сме направили бебок тоz месец и ако не сме, мисля да подиетствам малко, че дупето ми е натежало и не се чувствам комфортно в кожата си Blush
Успех

# 4
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не се хаб иzобщо Naughty...не гии zнам теzи на Анна_Никол, но  недействат нито едни....поне при мен...zа мен вярното решение е добър дииетолог, който да направи всичкии необходими иzследвания и да състави подходящ хранителен режим съобраzно тях специално zа теб.....това ии ще направя, когато престана да кърмя...успех  bouquet

# 5
  • Мнения: 375
Не пий хапчета,а си наложи да ядеш салати в каквото количество искаш и месо на скара (пържолки-свински,пилешки,телешки,но не тлъсти),риба.Ще видиш резултатите много бързо.Не прекалявай с плодовете,защото от тях не се отслабва,само зеленчуци.Успех smile3501

# 6
  • Мнения: 3 367
да кажа и аз че това работя..има одобрени само 2 препарата за отслабване-сибутрамин(меридиа) и ксеникал(орлистат)..имат маса страни1ни ефекти и отслабването не е доказано дългосрочно..
ако няма съпътстващи заболявания-депресия,биполярно разстройство,ядене без контрол -най добре е умерна диета и движение ,ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ
ако има друг проблем или такъв се предполага-специализирана помощ му е майката,иначе е безкраино нагоре-надолу с килата..
не на стриктните диети,аткинс и пр чудеса защото те са временна патерица..
Анна

# 7
  • Мнения: 522
Аууу само аз тук ли съм За хапчетата....
Е вски си има право на избор, но аз след третото раждане отслабнах 20 кг. за 6 месеца с КСЕНИКАЛ, опитвах какво ли не - зверски глад, бягане нон стоп, фитнес .....уви за съжаление успях само с хапчетата

# 8
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
пила съм ги тези хап4ета. специално си ги поръ4ах , 4е тук ги няма. имат ефект, но и на тях си пише, 4е се правят с диета за намаляване на калориите. аз съм ЗА разумно взимане на подходящите хап4ета, които подпомагат диетата. НЯМА такива, при които да си хапваш здраво и да сваляш. по-рано ги правеха с ефедра и оказваха вреда на сърцето. сега са без и са по-бавни като действие, но не са толкова вредни.
сега съм на диета и взимам такива за засилване на метаболизма, спомагащи диета- Zeni-Loss. питах лекари и ми казаха, 4е не са вредни и не се става зависим. това е . ти си решавай.

# 9
  • Мнения: 1 269
След първото раждане и аз отслабнах доста с Ксеникал.Сега съм доста кила от горе и сериозно се замислям дали да не  ги по4на пак.Ве4е месец съм на диета но резултатът е само 7 кила,а имам да свалям още 10.
Всеки сам си решава кое е наи добро за него

# 10
  • Мнения: 1 366
След първото раждане и аз отслабнах доста с Ксеникал.Сега съм доста кила от горе и сериозно се замислям дали да не  ги по4на пак.Ве4е месец съм на диета но резултатът е само 7 кила,а имам да свалям още 10.
Всеки сам си решава кое е наи добро за него

За месец САМО 7 кила??? newsm78 Не те разбирам! Това е много добър резултат, та да не кажа, че е прекалено бърз. Не мисля, че трябва по-бързо, защото организма трябва да "свикне" с промяната.

# 11
  • Мнения: 1 269
Права си Маика.Резултата е добър но след тези 7 кила не мърдам.А ве4е 2 седмици съм на скарсдеил диетата.Забих на 65 и това е.А имам да свалям още наи -малко 10.

# 12
Готви си зелевата супа, от нея има някаква полза.
Хапчетата ми довлякоха следното- от 58 кг станах 90. Свалях килограми, след това ги качвах+2/3 кг. Накрая почнах да качвам по 1 кг месечно. За 5 години стигнах 90, качих 32 кг.
Ходих на лекар, оказа се нарушена обмяна на веществата в следствие на тези хапчета. Забраниха ми да пия подобни таблетки и ми направиха диета до 2000 калории на ден разнообразна храна. В момента съм 77 кг, за около 1,5 година.
Препоръката на лекарката беше сваляне по 1 кг месечно. Запазих си порасналия бюст и кожата ми се прибра, като остана стегната, но ми останаха стрии по бедрата тук-там от рязкото надебеляване. Добре че съм бяла и не се забелязват (или така си мисля Thinking)
Мога да издиря всички хапчета дето ме доведоха до 90 кг и да ги напиша, но девойката горе ви написа - има само 2 медикамента с много странични действия, не си заслужава риска да пиете и  тях.

# 13
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
по въпроса скоро 4етох, 4е режима на диетите трябва да се сменя. ако си бил на безвъглехидратна трябва да минеш на нискомазнинна, после на друга и така.....
теорията е, 4е тялото подложено на една и съща диета свиква и се приспособява. така спира да гори мазнини.
говоря за диети, не за балансирано хранене.
което се препоръ4ва след достигане на желаното тегло.

# 14
  • Мнения: 1 366
Права си Маика.Резултата е добър но след тези 7 кила не мърдам.А ве4е 2 седмици съм на скарсдеил диетата.Забих на 65 и това е.А имам да свалям още наи -малко 10.

Амо точно заради това си в застой, заради бързото отслабване. Не се тревожи, ще "отприщи", но трябва да постоянстваш. И не се мери през ден, а веднъж на 2-3 седмици. Обещавам ти, че психологическия ефект е чудесен. Да не говорим, че около цикъл не е хубаво да се мериш, защото има задържане на води в организма и изкуствено завищаване не теглото. И като казвам околко, имам предвид поне 3 дни преди и 3 след, така че .....  Wink

# 15
  • Мнения: 1 269
мерси Маика дано да смъкна 4е хи4 не се 4увствам добре толкова дебела,цял живот съм била слаба,а сега само дето не се търкалям   bouquet

# 16
Zdravei, ne ti preporachvam upotrebata na hapcheta za otslabvane.
1 wo imat vremenen efekt - dori da svalish s tiah 10 kg posle obratno shte gi kachish
2 ro mogesh da si navlechesh seriozni problemi - organizmat e mnogo slogno ustroen mehanizam i kogato priemash tezi hapcheta ne se znae varhu nivata na koi hormoni shte povliaiat.
3 to prichinite za nadnormenoto teglo sa mnogo - zadargane na technosti, hipofunkciq na shtitowidnata gleza, genski hormoni, zaharen diabet i mnogo drugi...
4 to spored men se konsultirai s endokrinolog, koito shte ti pomogne da vlezsnesh vav forma
5 to sportuvai - no sled kato znaesh na kakvo se dalgi prichinata za napalniavaneto
Pogelavam ti uspeh!

# 17
  • Мнения: 27 524
 Naughty на всякакви хапчета за отслабване!

Много се извинявам,но такова хапче просто още не е измислено.Глад и движение,това му е майката!!!АКо имаше такова хапче....Тези,които се предлагат с подобна реклама,или те карат да пикаеш,или да сереш (извинете ме) или просто ти докарват куп проблеми,или просто нямат никакъв ефект! Stop

# 18
  • Мнения: 1 854
Аз сьщо не бих пила хапчета. Това което пия в момента е билков чай за отслабване и сьм доволна.Не ми вреди на организма и не качам повече тегло.Идва и пролет/лято и с повече движения и плод-зеленчук сьвсем ще олекна.Единственото което сьм чула против тези чайове е, че прекомерната им употреба може да направи червата ни лениви, но аз не смятам да ги пия цял живот.
Успех кьм достигане на заветното тегло и най-вече кьсмет в поддьржането му.

# 19
 Оранжево небе, внимавай с чая за отслабване. Аз пих един такъв китайски  "Сание" - 3 години. Резултатът - не отслабнах от него, но си докарах страхотно лениви черва, което е нещо много болезнено. Не го пия от половин година, но оттогава - колики и всичко свързано с ленивите черва. Така че внимавай, не са безвредни тези чайове!

# 20
  • Мнения: 470
Много благодаря за отгворите,все се надявах някой да разкаже за някакви "вълшебни" хапчета,с които много  е отслабнал и е много доволен,но явно няма такъв.След тези отговори едва ли бих си купила вече Rolling Eyes.
Дано лятото и басейнът  ми подействат  отслабващо,че ако продължавам във същият дух,не ми се мисли.

Общи условия

Активация на акаунт