Детските ясли – въпроси, отговори, опит, споделяне и т.н. на едно място

  • 31 735
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Ако ги извеждат е голяма вероятността това да е с пантофите. Ние сме в първа яслена група. Една от сестрите не хареса пантофите и ми каза, че може и с обувки. Важното е да не са кални

# 721
  • Мнения: 3
мами прочетох няколко страници от коментарите
1 за сополите аз за моята щерка ползвам клеева тинктура капки във сок или вода за имунитета и в нослето  и за 2 дни спират и наи-важното изчиства се а не да ги пресечем и след 3 дни пак да има

2 за изкарването навън при нас също е с пантофите защото съм минавала да ги видя,но след това с мокри кърпи всички в редичка и тогава влизат,просто не вярвам да се занимават на 23 деца обуй-събуй

3 мен ме притеснява топлината в помещенията,като я взимам и е с червени бузи и потня-тя е и с много дълга коса което допълнително я стопля,но незнам какво ще правим зимата.как трябва да я обличам?

# 722
  • Мнения: 14 972
И моят го вземах червен през зимата. Обличам с потник и възможно най-тънката възможна блуза с дълъг ръкав.

# 723
  • Мнения: 7 986
Оф, болната ми тема. Все я навличат. Аз я водя леко облечена, те я обличат още. Вкъщи цялата минала зима на 22-23 градуса е стояла по потник и тънка блузка с дълъг ръкав. А сега там е и с една жилетна отгоре.

# 724
  • Мнения: 2 358
И аз обличав като Съни, потник и тънка блузка с дълъг ръкав, а отдолу някакво долнище, но гледам да не е много дебело. Излиза си ОК, не е потен, а той по принцип си се поти стабилно.

# 725
  • shumen
  • Мнения: 17 852
Ели,аз също обличам като Съни29.При нас вътре в яслата е много топло и моето винаги е зачервено или потно.Ако навънка е студено от нас го обличам с по дебела блузка,а там му е сменям с по тънка.Зимата като е студено мисля да му обувам и чоропогащник,а там да му го свалям,защото при нас не дават да са с чоропогащници.Сега е с чорапки и не ватирано долнище.
Малиш,при нас от майки,чийто деца са били там знам,че се е случвало и с пантофите да ги изведат,но са били 30 деца.Сега в момента са 12 деца и не мисля,че е толкова трудно да ги преобуят.

# 726
  • София
  • Мнения: 923
Заповядайте в новата тема   bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=805050.new#new

Общи условия

Активация на акаунт