Тичане

  • 38 385
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 12
За тези, които още не са си купили обувки за трейл(имаше чуденки по-наред в темата)
http://www.metro.bg/public/bg/Home/METRO_Offers/50Days_50Deals
Цената е повече от добра  Peace

# 736
  • Мнения: 8 881
http://woman.-spam082-/n/7-udivitelni-fakta-za-tichaneto.36205.html

Хубава кампания, дано се популяризира бягането  Peace

# 737
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 294
Запис от начинаещ. Ще ви чета.

# 738
  • UK
  • Мнения: 727
отчитам 2х 11.5 км в петък и събота  Mr. Green

# 739
  • Мнения: 1 355
Браво!!! Два дни поред - направи си машина!

Мен ме е тръшнал як грип. Опитах се да го пресека в четвъртък с тичане, ама не можах да го преборя.

# 740
  • София
  • Мнения: 6 010
Браво, Свидничка Simple Smile   bouquet

оnline, да оздравяваш!  Hug

В (като Вятър), добре дошъл! Къде бягаш, на каква дължина?

Аз тази сутрин ходих до центъра да видя старта на маратона. Голямо вълнение ми беше  Crazy За съжаление съм разочарована, че нямаше никакъв интерес от жителите на града, даже ме хвана яд как хората мрънкат, че центъра бил затворен  ooooh!
Иначе бегачите бяха много свежи, в дистанцията на 3 км имаше страшно много деца, изненадах се приятно. В дистанциите на 8 и на 20 км имаше доброволци, които бутаха две колички на хора в неравностойно положение, помагаха им да "избягат" дистанциите, да бъдат маратонци. Всички им ръкопляскаха и ги надъхваха, главно съзтезателите де, както казах нямаше много публика...
В маратонската дистанция имаше интересни лица, очевидни бегачи по фигура и стил на бягане - етиопци, кенийци, мароканци...
Мога да кажа, че имаше хора от всякакви възрасти и прослойки на обществото, имаше супер модерно и професионално екипирани, имаше хора по джинси и гуменки. Около 80% по мои наблюдения бяха мъжете сред бегачите, което още повече ме мотивира да се включа и аз в най-скоро време Simple Smile

Аз от няколко дни вече не усещам болки и утре мисля да бягам. Вълнувам се сякаш предстои първия учебен ден  Crazy

Време ни е за нова тема, има ли доброволец да я пусне?

# 741
  • Мнения: 8 881
Момичета, бягах  Hug

Не трябваше, бинтовах се яко, само на 3 км, а знам ,че можех повече.
Обаче тъпият ми крак - докато тичах не го усещах, но сегааа....

Отчетох се, обаче. После - повече  Hug

# 742
  • UK
  • Мнения: 1 918
Сърце не трае, а, Смоуки?   Simple Smile

Лед ако сложиш? И почивка.  Hug

Лаленце, следващия път си ти на маратона! Sunglasses

# 743
  • София
  • Мнения: 550
И аз се включих в Софийския маратон на 8,4 км. Много хубаво усещане е, жалко, че повечето хора го виждат като неудобство от затворените улици, вместо да се включат в емоцията по един или друг начин. Успех на всички с бягането   bouquet

# 744
  • Мнения: 1 203
Ех, Смоуки  Hug
Дано се възстановиш бързо  Hug Но пък съм сигурна си летяла по трасето Simple Smile

Ако до утре никой не пусне нова тема мога аз, ако няма някой нещо против Simple Smile

# 745
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз нямам против, даже ще се радвам, мен ме мързи  Laughing

Ако ти се занимава можеш да включиш част от споменатите полезни статии.
Ето още една.

Смоуки, браво на теб!   bouquet И аз си го мислех, но ме е яд, че не посмях...

# 746
  • UK
  • Мнения: 727
Smoke шапка ти свалям, с отлепени костици и пак да тичаш.  Heart Eyes
 Тази седмица ще тичам само веднъж, 10-тина км, не повече, искам да ми починат краката и в неделя се мятам на полу маратона. За разлика от миналата година, съм напълно наясно, че не съм във форма, така че просто искам да го пробягам, няма да гоня време. Целта ми е да не спирам за ходене  Whistling Crazy

# 747
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз днес мога да се похваля с 2,5 км бягане в парка. Кракът започна лекичко да се обажда и веднага спрях, не ми се рискува. Ще напредвам бавно, няма да го насилвам.

Уж ми липсваше тичането, а бях забравила чувството  Heart Eyes

svidni4ka, ще стискам палци за полумаратона  Peace Поддържай ниска скорост и мисля, че няма да имаш проблеми.

# 748
  • Мнения: 1 203
Сглобих една нова тема: нова

Общи условия

Активация на акаунт