Спортуват ли децата ви?

  • 1 943
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 958
За мен е абсолютно задължително децата да се занимават с някакъв спорт.
Синът ми на 4 г. бяхме записали на плуване.Следващата година плуване и футбол.От 5-годишен кара ски .
В момента ходи 3 пъти седмично на карате.Няма да става състезател  Grinning , но така хем ще се научи да поддържа форма ,хем се учи на дисциплина.

.............. Плюсовете на спортуването за мен са, че изгражда навици, учи на самостоятелност и калява. Спортистка не ща да я правя.

Сега видях ,че си написала това ,което мисля и аз.  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 7 242
Намислила съм за именния ден на Цвети да й подаря ролери. При положение, че сега се учи да кара зимни кънки и това й харесва, сигурно ще е подходящ подарък Grinning. А от май - на плуване Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 5 828
Да, тази година ходи на волейбол по собствено желание и много й харесва, даже на състезание ще ходят.

# 33
  • Varna
  • Мнения: 503
синът ми първо тренира от 5 годишен плуване две години после футбол 1 година и маи се спря окончателено на бадминтон.Според мен няма смъсъл детето да се записва да спортува по рано от 5 год просто не може да усвои спорта и за него е само игра

# 34
  • Мнения: 2 910
За мен е задължително децата да се занимават със спорт.
Марти е все още малка, но след 1г. смятам да я запиша на спортни танци или пък друг вид спорт, към който прояви желание.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 242
За мен е задължително децата да се занимават със спорт.
Марти е все още малка, но след 1г. смятам да я запиша на спортни танци или пък друг вид спорт, към който прояви желание.
Ами за спортните танци препоръчват детето да е на 7 г., за плуване 5, за ски 5 и т.н. Не че някой ще ти откаже /нали си плащаш/, но не е ли по-добре до определена възраст да се набляга на разходките и игрите по площадките. Както е казано - всяко нещо с времето си.

# 36
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами за спортните танци препоръчват детето да е на 7 г., за плуване 5, за ски 5 и т.н. Не че някой ще ти откаже /нали си плащаш/, но не е ли по-добре до определена възраст да се набляга на разходките и игрите по площадките. Както е казано - всяко нещо с времето си.
Цитат

Отказват, Лекси, нищо че си плащаш. Дени затова ходи на народни танци, защото била малка за спортни. Нямали били още чувство за ритъм. То за Дени си е вярно, но като гледам другите деца...малко се съмнявам. Както и да е, особено зимата, те трябва да се занимават с нещо, в което да си употребяват енергията. Съгласна съм, че на тази възраст имат нужда по-скоро от игри на чист въздух, отколкото от активни тренировки.

# 37
  • Мнения: 2 910
Ами за спортните танци препоръчват детето да е на 7 г., за плуване 5, за ски 5 и т.н. Не че някой ще ти откаже /нали си плащаш/, но не е ли по-добре до определена възраст да се набляга на разходките и игрите по площадките. Както е казано - всяко нещо с времето си.
Цитат

Права си затова, че трябва да се набляга на разходките и игрите. Аз съм за това, детето да си изживее детството пълноценно.
Аз съм тренирала 10г. спортни танци и съм виждала 3-4г. дечица, които с голям кеф идваха на тренировки. Преподавах в една детска градина на дечица около 4г. възраст и желанието им за танци беше голямо. Друг е въпроса, че те не могат да уловят правилния ритъм още в началото, но схващаха стъпките много бързо. Не може да се изисква много от тях на тази възраст, но поне получават първи впечатления и се забавляват страшно много.

# 38
  • Мнения: 505
ако ходенето на ски в събота и неделя може да се води за спортуване...значи спортуваме....а иначе преди 2 години се пробвахме с гимнастика...но поради липса на човек който да я води , спряхме гимнастиката и тръгнахме на ски, че съседката ни има ски училище и тук фактора - тати води , мама взима - липсва и ни устройва....за малката ще видим...

# 39
  • София
  • Мнения: 39 759
reniuga да. Дияна е страшно доволна от латино танците, на които ходи в градината. Друг е въпроса на какво се учи, какво може да ми покаже вкъщи Simple Smile Миналата година на големия спектакъл, който направиха беше адски гипсирана и притеснена, поплака си даже Simple Smile
Учителката им е млада, на 20. Явно успява да им задържи вниманието.

# 40
  • Мнения: 3 491
Живот и здраве, от тази неделя тръгват пак на плуване, това го считам за оснoвно умение. В най-скоро време смятам да ги регистрирам и за пролетната програма по футбол, да опитат и групов спорт.

# 41
Доволни ли сте от плуването в Спортната палата не са ли много деца

# 42
  • Мнения: 2 910
reniuga да. Дияна е страшно доволна от латино танците, на които ходи в градината. Друг е въпроса на какво се учи, какво може да ми покаже вкъщи Simple Smile Миналата година на големия спектакъл, който направиха беше адски гипсирана и притеснена, поплака си даже Simple Smile
Учителката им е млада, на 20. Явно успява да им задържи вниманието.

Нормално е да се гипсира детето, като се има предвид, че спектакъла е бил пред много хора, тогава и да си знае стъпките и движенията, пак ще сбърка от притеснение. И да не забравяме, че те все пак не са толкоз големи и не са тренирали напр. 1-2 г., за да бъдат уверени в стъпките си. Аз поне виждам нещата от този ъгъл. Зная, че с време и желание от страна на децата, защото това е по- важно, те ще покажат на какво са способни Wink

Общи условия

Активация на акаунт