Спирала за мигли - 8

  • 81 202
  • 745
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 559
От това което виждам в нета като ревюта на максимайзера, най добре седи на жени с средна дължина и не толкова редки мигли. При дълги и редки мигли, седи като крака на насекомо.


# 646
  • Мнения: 311
От това което виждам в нета като ревюта на максимайзера, най добре седи на жени с средна дължина и не толкова редки мигли. При дълги и редки мигли, седи като крака на насекомо.




И аз с такова впечатление бях останала, затова питах за обема и тъй като аз имам къси, но горе долу гъсти мигли, мисля, че ще ми хареса.
И нещо интересно......от известно време ми падат миглите, особено отдолу. Сменях спирали, дегримьори - нищо. Оказа се от крема за очи, Шисейдо concentrate eye wrinkle cream. Попаднах случайно на оплакване от окапване на мигли точно от този крем........та да имате едно наум:-)

# 647
  • Австрия
  • Мнения: 2 321
Защо многозначително?

Просто опит за закачка (гледна точка вкл. погледнато и през очилата)  Crazy Всъщност, дори и да живееш тук, очилата/стъклата до голяма степен ще спасяват положението с 'ветреца' и сълзенето на очите, съответно размазването на спиралата.. Хм  Wink Мен дори и очила за вятър не ми помагат  Blush особено на места, където вятърът се завихря..  Confused

пп. По едно време се чудех на предпочитанията ти по отношение на спиралите и грима, признавам  Blush, но не знаех, че носиш очила за късогледство.  Peace

tier, аз пък бих се 'пуснала' само по максимайзер на миглите, но в снежна зима  Laughing
А сега сериозно: именно ефектът на слепването - образуването на 'триъгълничета' по миглите не ми допада: вижда се добре на третата снимка от дадените от теб за пример.

Последна редакция: ср, 27 авг 2014, 22:48 от DimS.

# 648
  • София
  • Мнения: 23 038
Дами, от 10-на дни ползвам нощния серум за мигли на Алверде и см много доволна. Нямам проблеми с миглите, просто исках да поглезя моите мигли си, които са хубави, но сега са  още по-хубави! Simple Smile  Препоръчвам го! Цена 6 лв.

# 649
  • Мнения: 42
Дами, от 10-на дни ползвам нощния серум за мигли на Алверде и см много доволна. Нямам проблеми с миглите, просто исках да поглезя моите мигли си, които са хубави, но сега са  още по-хубави! Simple Smile  Препоръчвам го! Цена 6 лв.

Как се отрази на миглите ти,разкажи малко повече?Станаха ли по-дълги и гъсти  Crazy

# 650
  • Мнения: 2 030
Аз не видях никакъв резултат от този серум. Стои си в шкафа, но може да му дам втори шанс и да довърша опаковката.

# 651
  • Мнения: 539
Аз не видях никакъв резултат от този серум. Стои си в шкафа, но може да му дам втори шанс и да довърша опаковката.


Аз също не видях резултат. Измазах 2 опаковки( взех 2 на промоция)и резултат никакъв. Сега ползвам Ревиталиш и за 2седмици има осезаем резултат- миглите са по-гъсти и дълги.

# 652
  • София
  • Мнения: 3 272
Ето с тези се снабдих вчера




И двете ми харесват, но първата много трудно я свалих. Използвах и арганово масло за да се свали добре, защото само с измиване или с мицеларна вода не стана.

# 653
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз не видях никакъв резултат от този серум. Стои си в шкафа, но може да му дам втори шанс и да довърша опаковката.


Аз също не видях резултат. Измазах 2 опаковки( взех 2 на промоция)и резултат никакъв. Сега ползвам Ревиталиш и за 2седмици има осезаем резултат- миглите са по-гъсти и дълги.

Ревиталаш е един от сравнително добрите и резултатни продукти от последни поколение грижа за миглите.Не бих казала, че е най добрия, въпреки, че му осъвремената формулата,  но определено работи.Ефекта, обаче започва да се забелязва след около месец.Няма как миглите да станат по гъсти за седмица, защото времето за достигане на. пълната дължина на една мила е около  месец.
Ползвам  специализирани продукти за грижа за миглите, а в частност Ревиталаш от преди повече от пет години.Преди две открих моя серум и поне за сега не бих хо сменила.

# 654
  • Мнения: X
Sl може ли на лични да ми кажеш от къде го купуваш? А и други продукти със същата цел от които си доволна.   bouquet

# 655
  • Мнения: 1 893


Преди две открих моя серум и поне за сега не бих хо сменила.
SL, би ли споделила кой е серума?

# 656
  • София
  • Мнения: 3 272
Аз не видях никакъв резултат от този серум. Стои си в шкафа, но може да му дам втори шанс и да довърша опаковката.


Аз също не видях резултат. Измазах 2 опаковки( взех 2 на промоция)и резултат никакъв. Сега ползвам Ревиталиш и за 2седмици има осезаем резултат- миглите са по-гъсти и дълги.

Ревиталаш е един от сравнително добрите и резултатни продукти от последни поколение грижа за миглите.Не бих казала, че е най добрия, въпреки, че му осъвремената формулата,  но определено работи.Ефекта, обаче започва да се забелязва след около месец.Няма как миглите да станат по гъсти за седмица, защото времето за достигане на. пълната дължина на една мила е около  месец.
Ползвам  специализирани продукти за грижа за миглите, а в частност Ревиталаш от преди повече от пет години.Преди две открих моя серум и поне за сега не бих хо сменила.

Аз съм с много добри впечатления от Рапидлаш, като според мен е по-добър от Ревиталаш. Резултат по сгъстяване на миглите се вижда след 2 седмици, а издължаване след месец,  но е добре да се ползва 3 месеца. Много е икономичен. На мен ми стига за пет месеца..
Казвам, че резултат по сгъстяване се вижда след 14 дни, защото за пръв път като го използвах на долните мигли имах участък, от който ми бяха паднали всички мигли и видях как там изникнаха нови за кратко време.

# 657
  • Мнения: 42
 Crazy Crazy Дами май ще се купува някакъв серум,от къде излиза най-евтин Ревиталаш? Срам не срам да попитам и за спиралите на Голден Роуз ,има ли доволни и от кои ? Позната беше със зелената Мирикъл лаш и стоеше много добре,но тя е и с хубави мигли,не ми беше удобно да я моля да пробвам,ако има мнения за спиралите им съм в очакване,цената е около 3-4 лв,поне няма да се набутам много ,дори да сгреша в избора  Party

# 658
  • София
  • Мнения: 901
Crazy Crazy Дами май ще се купува някакъв серум,от къде излиза най-евтин Ревиталаш? Срам не срам да попитам и за спиралите на Голден Роуз ,има ли доволни и от кои ? Позната беше със зелената Мирикъл лаш и стоеше много добре,но тя е и с хубави мигли,не ми беше удобно да я моля да пробвам,ако има мнения за спиралите им съм в очакване,цената е около 3-4 лв,поне няма да се набутам много ,дори да сгреша в избора  Party

Не мога да дам отзиви за серум, но случайно видях в Лили, че Катрис също са пуснали серум, около 8-10лв беше цената. Чела съм добри отзиви за някои спирали на Катрис, така че може да погледнеш и серума им  Party

# 659
  • Мнения: 554
Crazy Crazy Дами май ще се купува някакъв серум,от къде излиза най-евтин Ревиталаш? Срам не срам да попитам и за спиралите на Голден Роуз ,има ли доволни и от кои ? Позната беше със зелената Мирикъл лаш и стоеше много добре,но тя е и с хубави мигли,не ми беше удобно да я моля да пробвам,ако има мнения за спиралите им съм в очакване,цената е около 3-4 лв,поне няма да се набутам много ,дори да сгреша в избора  Party

Ако говориш за тези, аз съм много доволна от жълтата. Разделя перфектно, удължава и придава приличен обем Peace

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт