РАЗДЕЛНО ХРАНЕНЕ 55

  • 125 034
  • 728
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 545
petynapetina, само си мислиш, че не можеш да спортуваш у дома... Wink
Спокойно можеш да си правиш по няколко серии упражнения разпокъсано през деня - по минутка, две, пет... Дори няма да усетиш, че се натоварваш, а и ще раздвижваш поетапно цялото тяло. Има лека аеробика - с подскоци и без подскоци, стягащи упражнения за бедра, корем, дупе. Малко е по-добре от нищо. Можеш да видиш примери за подобни упражнения тук.

Мисля, че в някъде в Ютуб гледах клипчета с упражнения, които могат да се правят в офиса  Grinning.


# 421
  • Мнения: 1 203
точно с бебешора е най лесно да се спортува,
мяташ го в количката и навън , но не на пейката на мохабет с другите майки , а километри вървене пеш

Извинете, случайно се зачетох в темата и само да кажа от личен опит - това не работи  Mr. Green И аз си мислех, оо по 10 км на ден бутане на количка, кърмене, задачи и ...  резултат= 0  Whistling Хранителен режим + истински спорт и вече -15. Режим обаче не значи нещо безумно като зелевата супа  Naughty А нещо може да спазва цял живот т.е. нищо прекалено ограничаващо, добре балансирано и с не много голям калориен дефицит. Сайта препоръчан от Симпатикония е чудесен за начало  Peace

# 422
  • Мнения: 428
Немога да я извеждам фръцлата че живея в Белгия и пусто как не спря да вали а и тя не обича да седи в количка и пищи и разходката с нея се превръща в кошмар.
Почнах зелевата супа защото първо че много я харесвам ма вкус и второ че мога да ям на корем което за начало е добре. Надявам се за една седмица да ми се посвие корема и после да ми е по лесно да продължа с разделното хранене. А за спорта ще прегледам и ще си избера нещо и ще пробвам но това че немога да си отделя примерно половин час че малката си спи когато иска буди се мрънкоти та ще видим как ще е.

# 423
  • Мнения: 5 138
точно с бебешора е най лесно да се спортува,
мяташ го в количката и навън , но не на пейката на мохабет с другите майки , а километри вървене пеш

Извинете, случайно се зачетох в темата и само да кажа от личен опит - това не работи  Mr. Green И аз си мислех, оо по 10 км на ден бутане на количка, кърмене, задачи и ...  резултат= 0  Whistling Хранителен режим + истински спорт и вече -15. Режим обаче не значи нещо безумно като зелевата супа  Naughty А нещо може да спазва цял живот т.е. нищо прекалено ограничаващо, добре балансирано и с не много голям калориен дефицит. Сайта препоръчан от Симпатикония е чудесен за начало  Peace
при мен работеше , свалих 13 кг. с разходки и режим на хранене, не много стриктен, върнах се на работа и седнах на стола отиде коня у рЯката

# 424
  • Мнения: 1 966
Момичета за много години! Здраве и късмет ви желая!  Simple Smile
Аз покрай празниците наруших диетата, сега пак трябва да почвам отначало. Да споделя, че при мен действа нещо, което аз наричам "оводняване"  Mr. Green - пия по много вода през деня, чайове, много плодове и много зеленчуци, основно салати ям + нещо малко, сиренце, месо малко, хляб. Смесвам, не е разделно, но пък дества - преди Коледа започнах, включих и на Руми упражненията за начинаещи, но си правех съчетания от каквото ми харесва  Party гледах повече движение да има, плюс много оводняване и свалих за 2 седмици близо 2 кг. Тогава наистина влязох в системата и бях на седмото небе, всяка сутрин грамове надолу. Обаче пусти празници, наруших и прекъснах процеса, сега ще почвам отначало. Споделям, да пробвате, може и при вас да действа.  Peace
Нервакова, разбирам за какво говориш, имам подобен опит на застой, въпреки усилията, упражненията и дори режима. При мен подейства точно оводняването, ако решиш - пробвай.

# 425
  • Мнения: 5 138
Скрит текст:
Момичета за много години! Здраве и късмет ви желая!  Simple Smile
Аз покрай празниците наруших диетата, сега пак трябва да почвам отначало. Да споделя, че при мен действа нещо, което аз наричам "оводняване"  Mr. Green - пия по много вода през деня, чайове, много плодове и много зеленчуци, основно салати ям + нещо малко, сиренце, месо малко, хляб. Смесвам, не е разделно, но пък дества - преди Коледа започнах, включих и на Руми упражненията за начинаещи, но си правех съчетания от каквото ми харесва  Party гледах повече движение да има, плюс много оводняване и свалих за 2 седмици близо 2 кг. Тогава наистина влязох в системата и бях на седмото небе, всяка сутрин грамове надолу. Обаче пусти празници, наруших и прекъснах процеса, сега ще почвам отначало. Споделям, да пробвате, може и при вас да действа.  Peace
Нервакова, разбирам за какво говориш, имам подобен опит на застой, въпреки усилията, упражненията и дори режима. При мен подейства точно оводняването, ако решиш - пробвай.
newsm10

# 426
  • Мнения: 2 545
Пиенето на повече вода стимулира отделянето й от тялото. Когато му се подава достътъчно вода, то я изхвърля, вместо да я складира в тъканите за резерв. Такъв е и принципът с храната - на практика гладуването помага на дебелеенето. Всяка храна, която му се подаде, тялото я складира за "черни дни"... Ако се намалят солта и въглехидратните храни, ще се задържа още по-малко вода. И със сигурност ще има и 1-2 кг надолу, макар да не е от стопени мазнини, а само от изхвърлена излишна вода  Grinning.

И аз от сутринта се наливам основно с течности - чай (два вида) и супа от сьомга... Изобщо менюто ми днес е трепач Grinning!

Тази сутрин се претеглих и съм супер доволна от резултата - малко над 52 кг. Поставила съм си за цел да стигна 50 кг, но вече ми е все едно кога ще стане това  Grinning. Реално от лятото съм свалила 5 кг. и това няма как да не ме радва.

Изводът, който си направих е, че макар да се знае, че от гимнастика не се горят много калории (в моя случай едва ли горя повече от 70 калории и дори ако прибавя ходенето пеш, се събират към 100 калории най-много), тя много помага за отслабването. И преди съм ограничавала храната, но изобщо не можех да помръдна от 57 кг. надолу.

# 427
  • София
  • Мнения: 336
Добра вечер  bouquet.
Симпатикона, много обичам постовете ти - разумни и полезни Peace  bouquet. И аз се оглеждам в сайта на Руми, ще видим кога ще се наканя, ама трябва да е скоро, че лято идва Crazy.
Нервакова,   Hug Hug Hug, нали сме си говорили колко е важно да обичаме себе си   bouquet.
Липсват ми едни хора  341uu newsm66 newsm66...
Да ви кажа за новата ми любима салата  Mr. Green - червено цвекло, морков, червена чушка и суров карфиол  chef, мога да я ям с тонове Crazy.
Хубава вечер  bouquet.

# 428
  • TX
  • Мнения: 590
Здравейте на всички разделни душички, минавам набързо да почерпя за днешния ми имен ден


Трябва сериозно да се улавям у ръкав, за бухалките на сериозните мацки съм  Embarassed
 и аз си ви любя  Heart Eyes

# 429
  • Мнения: 2 545
Честито на празнуващите!  bouquet

Щом става дума за хубави салати, да споделя и аз последната ми "ресторантска любов"  Grinning.
Салата "Четири сезона" - зеле, морков, цвекло и маруля, разделени с резенчета ябълка.
Невероятна! Heart Eyes

# 430
  • София
  • Мнения: 336
Мурка - честит имен ден, здраве и много късмет  bouquet.
На мен пък ябълката в салата ми е странна комбинация и още не мога да я възприема  newsm78 Crazy.

# 431
  • Мнения: 2 545
Ябълката придава лек екзотичен акцент на цялата тази свежест.
Много ми хареса като решение Peace.
Следващият път ще се постарая да я снимам преди да  нападна с вилицата  Wink.

Ето за компенсация нещо, което радва окото и душата:

# 432
  • Мнения: 19 687
Момичета, привет! Съжалявам, че нахлувам така в темата ви, но я открих в последния момент и нямам време да чета назад Sad Моля да ми препоръчате книга за разделното хранене, която да е наистина простичко написана. Майка ми си е наумила да спазва този режим, но на 62г. със сигурност би предпочела по-елементарни обяснения. Не че я подценявам, но не искам телефонът ми да звъни през 10 минути, когато "запецне" в четенето Simple Smile
Дали ще е в книжен или електронен вариант, няма значение. Ще съм ви много благодарна за предложения  bouquet

# 433
  • София
  • Мнения: 336
Здравей Кристи,
Една от тези, дето четох е на Владимир Леви - разделно хранене се казва. Потърси я в гугъл, че на таблета не успявам да копирям линка тук. Тъничка е и е добре обяснено. Peace

# 434
  • Мнения: 713
Само с 1 калкулатор ли разполагаме? newsm78
Исках да проверя яйчен белтък + орехи (отново от рецепта), но фигурира само жълтъкът.

Общи условия

Активация на акаунт