"Прилив и отлив" - "Ако сърцето не гледа, и очите няма да видят"- AFK FOREVER-52

  • 22 734
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 350













И как Вени хвана Яманчи в опит да избегне наложената му диета и да си похапне тайно ...  Mr. Green


Пак ме хванаха да нарушавам диетата.

Скрит текст:

А хапнах само едно кестенче

Скрит текст:

Добре де, няколко

Скрит текст:

Добре де, две тави изядох

Скрит текст:

И сега само на вода ли ще карам. Хади яяяяя

Скрит текст:

Ами щом Ивето казва




STAR TV  

Всеки петък от 20:00ч.


Продукция: Ay Yapim

Продуцент: Керем Чатай

Режисьор: Али Билгин

Сценаристи: Едже Йоренч и Мелек Генчолу

Музика: Тойгар Ъшъклъ

Жанр: Драма



В ролите:











Епизодите с БГ превод във Вики




MC-BG-mamma TEAM:

Moderator, Editor: Sasy86

Преводачи: zornitza_vr, Iveta Ristanova, k_kiara3, Gossip Girl, Sasy86, rnazarova, LiLisy, Megi, tarlio, Pepittto, Venetat, Proji 82, arji, hero_in, Ilina, Nadejda

Вграждане на субтитрите в торента: ivva


Снимки от сериала:

     








Хроника- Нарекох те Фериха




# 1
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
 Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  първа,и да сложа кардото преди всички други newsm44 newsm44 newsm44 newsm51 smile3525А ни,мерси мило Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 11 мар 2014, 13:59 от ludetina ulusoy

# 2
  • Мнения: 63
Ани, bouquet

Тайното хранене на Вени е много забавно   Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 25 350
И на мен много ми хареса поста на Вени снощи и я питах и веднага го метнах  Joy Joy Joy

Мимииии слагай още снимки на кардото, че ей сега ще сложат Крачола на 1-ва страница  Naughty Naughty Naughty Naughty

# 4
  • Мнения: 27 735



Ани,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet



Тайното хранене на Вени е много забавно   Joy Joy Joy

 smile3521 smile3521  Joy Joy Joy Joy

# 5
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Wink

# 6
# 7
  • Мнения: 27 735
 Crazy Crazy Crazy


                   

 Crazy Crazy  Party

# 8
  • Мнения: 20 795
Аниии,
С удоволствие разгледах всяко гифче и снимка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Гласувах и в анкетата. Тъй като Яманко изобщо няма да обърне внимание на новото тейзе  Naughty, то ще се влюби в очарователния и неустоим Крачолчо  Mr. Green Mr. Green Всъщност всички отговори ме устройват без първия  Naughty

# 9
  • Мнения: 27 735

Гласувах и в анкетата. Тъй като Яманко изобщо няма да обърне внимание на новото тейзе  Naughty, то ще се влюби в очарователния и неустоим Крачолчо  Mr. Green Mr. Green Всъщност всички отговори ме устройват без първия  Naughty



 Crazy Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy Joy Joy

Аз пък съм сигурна, че новото тейзе ще успее да създаде проблеми на Ямира, но може да гласуваш само с един отговор и също избрах да се влюби в очарователния и неустоим Крачолчо. Crazy Crazy Crazy

# 10
  • Мнения: 11 707
Ани  Hug Hug Hug
Вени,очаквам да продължиш започнатото  Hug Hug Hug

Ха най-накрая да видим за що иде реч тука  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 11
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
аз още мислим-има заман ще гласувам-но сякаш е време и Крачо да намери изгора и да се запре за малко-измислих го,разсъждавайки-брей,брей hahaha hahaha hahaha hahahaсега като видях вариантите се сетих,че и другото кардо е фри.Може пък да се влюби у него newsm78,те нали ще събарят Тузлудере и нашите окупираха Тузла hahaha.Тогава вече дядо Харика ще бълва мълнии hahaha hahaha,той се мъчи да се отърве от зетя в Америка-а тука не се знае какъв ще му се натресе на щерка-тиин hahaha

Последна редакция: вт, 11 мар 2014, 14:38 от ludetina ulusoy

# 12
  • Мнения: 11 707
Оффф,тая червената хавлия май от Тозлудере му е спомен  Naughty Naughty Naughty и от мама  Hug Hug Hug

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт