Клиника Малинов-IMSI при док. Калчев и док. Семерджиева-3

  • 84 439
  • 681
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 81
Знам, че е така ама като никога не ми се е случвало и все си мисля, че трябва да има нещо по-различно... Снощи почти не съм спала и сутринта му теглих един рев  Cry

# 646
  • Мнения: 81
Момичета, теста е  EFN чакам май месец заповедта от фонда, там ще ми е късмета!  Grinning

# 647
  • Мнения: 1 721
Горе главата, Маймунка!! Ето го къде е май Hug Hug Hug

# 648
  • Мнения: 8
Не губи вяра и надежда, МаймункаHug Hug Hug Май чука на вратата. Виж каква прекрасна пролет е навьн. Не унивай!  Hug

# 649
  • Мнения: 8
Момичета, тестът ми е отрицателен. Не знам какво и кога се е объркало, но за мен днес нямаше радост. Не знам какво да кажа, знам че разбирате какво е в душата ми. ..

# 650
  • София
  • Мнения: 301
Маймунка, spanisheye  Hug

# 651
  • Мнения: 1 721
Съжалявам, spanisheye   Hug

# 652
  • Мнения: 2 003
spanisheye  Hug
Кураж, момиче! Знам как се чувстваш - за човек, два пъти преживял Sad НО НЯМА ОТКАЗ - СМЕЛО НАПРЕД!   bouquet

# 653
  • София
  • Мнения: 5 193
spanisheye, maimunka06, силни прегръдки.  Hug Hug Пожелавам ви следващия ви опит да ви е последен и успешен!

# 654
  • Мнения: 1 368
И от мен много стиснати палци за всички нуждаещи се!  Praynig Повечето тук сме минали по този път и чудесно ви разбираме. Аз съпреживявам мъката и болката на всяка, но и вярвам, че щастието ще споходи всяка от нас! Искрено се моля чудото да се случи на всички!  Hug

# 655
  • Мнения: 107
Здравейте, момичета! Нова съм в темата, а и в ин витро процедурите. Записала съм час да д-р Семерджиева за 30.04.15г. По принцип съм пациент на друг лекар, който в момента е с нова клиника и без договор с фонда, а аз се озовах със заповед от фонда и в търсене на нов доктор. В тази връзка моля, ако някой  е сменял клиника, дали знае за колко време става смяната. Също така искам да попитам колко време се пият противозачатъчните преди процедурата. Аз ги пия вече трети месец по предписание на предишния ми доктор (тъй като от януари всеки момент подписва с фонда и аз съм на позиция старт от февруари). Сега се чудя дали да ги спра за месец, защото ме депресират, задържам вода от тях и т.н., а часът ми за д-р Семерджиева е за след 1 седмица от приема на първото хапче са този МЦ и няма как да я питам. Много благодаря и пожелавам успех на всички.
П.С. Имам още много въпроси, които ще продължа да задавам Grinning

# 656
  • Мнения: 2 003
Здравейте, момичета! Нова съм в темата, а и в ин витро процедурите. Записала съм час да д-р Семерджиева за 30.04.15г. По принцип съм пациент на друг лекар, който в момента е с нова клиника и без договор с фонда, а аз се озовах със заповед от фонда и в търсене на нов доктор. В тази връзка моля, ако някой  е сменял клиника, дали знае за колко време става смяната. Също така искам да попитам колко време се пият противозачатъчните преди процедурата. Аз ги пия вече трети месец по предписание на предишния ми доктор (тъй като от януари всеки момент подписва с фонда и аз съм на позиция старт от февруари). Сега се чудя дали да ги спра за месец, защото ме депресират, задържам вода от тях и т.н., а часът ми за д-р Семерджиева е за след 1 седмица от приема на първото хапче са този МЦ и няма как да я питам. Много благодаря и пожелавам успех на всички.
П.С. Имам още много въпроси, които ще продължа да задавам Grinning

Не прави на своя глава нищо, според мен. Знам, че смяната на клиника става бързо, от новата ти издават бележка, която се носи във ФОНДА и това е. (не съм много запозната, извинявай, ако греша), но от позната го знам.
А относно това какво да правиш - по каква процедура ще почне Д-р Семерджиева по същата или друга, тя ще прецени, но аз на твое място бих звъннала, свържи се с някоя от акушерките, най-добре търси Деси, тя е главната акушерка, обясни нещата, тя ще те посъветва, ако трябва ще говори със Семерджиева и ще ти кажат ... 

# 657
  • Мнения: 107
Много благодаря toito! Сега имам насока кого да потърся. Благодаря още веднъж!

# 658
  • Мнения: 379
Здравейте дами, имам си цели 3 яйцеклетки.  Laughing Сега резонно ми идва въпросът, добри ли са ембриолозите в клиниката? Споделете, моля.   bouquet

# 659
  • Мнения: 13 929
Марая, доколкото знам оплождането е ИМСИ. За компетентността на ембриолозите не мога да кажа нищо.

Общи условия

Активация на акаунт