Кауфланд / Kaufland- тема 6

  • 82 631
  • 734
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 8 939
Аз пробвах вчера, само две ми се спукаха.

# 361
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Само аз ли си обичам най-много новата бразилия, лавацата нещо ми киселее  Mr. Green
а сега ако се окаже че Давидов не е добро ще му го сипя в гърба на мойчкия  Naughty
Не си само ти. И вкъщи сме основно на Нова Бразилия.  newsm10

# 362
  • Мнения: 474
И на нас най-много ни допада Нова Бразилия.
Тукашната Лаваца наистина не струва,но виж от Италия вече е съвсем различен вкусът.

# 363
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз и моя кафе не пием, но купувам на промоция от Tchibo, защото и неговите, и моите родители, пият кафе. Оплаквания досега не е имало, явно се харесва. Купувала съм май всичките видове, но разлика за мен лично няма, нали не го пия. Моите родители повече го харесват от Нова Бразилия.

# 364
  • Варна
  • Мнения: 320
Някой пробва ли яйцата? Пукат ли се много при варенето?
аз купих една кора от белите, като се прибрах 11 вече бяха счупени, още 4 се спукаха при варенето... Confused

# 365
  • Мнения: 8 939
В нашия кауфланд пък нямаше бели, специално гледах.

# 366
  • Мнения: 4 569
И ние се отчетохме подобаващо онзи ден. Кафе Давидов (лакомите г*зове от трите вида по едно)  Mr. Green ...
Да кажеш по-натам кое е най-хубавото.  Peace
Моето Давидоф е Еспресо. Веднъж съм взимала преди години кафе Давидоф и от тогава само си мисля пак да си купя, спомням си го като хубаво кафе. 12 лв за кафе не мога да дам колкото и да искам.
Основно пия Нова Бразилия заради ниската цена. От него повече ми харесва да си избера кафе на зърна да ми смелят в магазин. Така пък никога не нацелвам гъстотата за смилане и после пръска от машината или не иска да тече или забравям какви марки съм взела предния път и взимам други.  ooooh! Laughing
Понеже исках да се запася с кафе Давидоф, а няма да мога  Sad , гледах, че е намалено не само в Кауфланд. 4,89 лв е в Аванти, 5 лв и стотинки е в Т-маркет.

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 14 405
Само аз ли си обичам най-много новата бразилия, лавацата нещо ми киселее  Mr. Green
а сега ако се окаже че Давидов не е добро ще му го сипя в гърба на мойчкия  Naughty
Моят човек също харесва само "Нова Бразилия" от всички, които сме купували.
Аз пО нямам претенции.

# 368
  • София
  • Мнения: 6 010
Днес за първи път от много време пазаруването ми беше супер неприятно. Магазинът изглеждаше като детска стая след парти на малчугани - разхвърляно, мръсно...  ooooh!
Едвам си избрах една кутия мляко, повечето бяха разбутани и смачкани. По щандовете имаше зарязани продукти - кайма при т. хартия, бонбони при препаратите, шампоани при чипсовете... Имаше много кори със счупени и разтекли се яйца, пукнати кофички кисело мляко, които са омазали всичко наоколо... Ужас!
За новия магазин на Т. Каблешков говороя.

# 369
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И при нас е лудница. Чудя се тези хора ядене не са ли виждали, защо така се презапасяват, тичат и грабят като обезумели..  Shocked
Кога излиза новият каталог?

# 370
# 371
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Вчера по обяд реших да се отбием за салати айсберг. Ужас, едва излязохме, че и с децата бяхме. Такава тълпа! Грабнах само салати и 2 козунака и се ометохме. Чакахме 15 минути на каса  Crazy

# 372
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Нищо интересно...ще пестим  Mr. Green

# 373
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Чакахме 15 минути на каса  Crazy

Вече не дават ли по 1 лв, ако чакаш на опашка повече от 5 мин?  Laughing

# 374
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Сигурно не важи за празнични дни Simple Smile Laughing

Онзи ден в Кауфланд имаше вертикален сушилник за дрехи за 6,70, почти на 75% намаление, а аз си го взех за 18лв, при редовна цена 24, абе много ме хвана яд #Cussing out Grinning

Общи условия

Активация на акаунт