Поморие 2014

  • 104 968
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Не видях да има такава тема мами, та за това да ви питам.. Някоя от вас да се е насочила към Поморие. Пък дано темата да просъществува до лятото за да може да си изказваме мненията!
  bouquet
Нека тук си даваме съвети за хотели, препоръки за места за настаняване и изобщо всичко, което ни вълнува за Поморие!

# 1
  • Мнения: 1 819
Аз вече резервирах едно семейно хотелче в Поморие, Слънчогледите Simple Smile
Четох хубави неща, а и реших тази година да пропуснем ол-инклузивите.Сега ще търся още нещо за 5 дни.Иска ми се да е на бунгала.Ще ми е интересно да прочета мнения за Поморие, не сме почивали до сега там.

# 2
  • Мнения: 58
Аз вече резервирах едно семейно хотелче в Поморие, Слънчогледите Simple Smile
Четох хубави неща, а и реших тази година да пропуснем ол-инклузивите.Сега ще търся още нещо за 5 дни.Иска ми се да е на бунгала.Ще ми е интересно да прочета мнения за Поморие, не сме почивали до сега там.
За бунгала, най-хубави отзиви съм чела за Далас. Но знам че там от рано почти всичко е заето.

# 3
  • Мнения: 987
Не видях да има такава тема мами, та за това да ви питам.. Някоя от вас да се е насочила към Поморие. Пък дано темата да просъществува до лятото за да може да си изказваме мненията!
  bouquet
Нека тук си даваме съвети за хотели, препоръки за места за настаняване и изобщо всичко, което ни вълнува за Поморие!
и на мен ми се иска да разбера повече за Поморие и за бунгалата там.

# 4
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
В Поморие наистина е много хубаво и приятно за почивка, поне за мен.Като плаж за мен е по-добър в новия град, но за разходка стария.
Има добри отзиви за бунгала Далас, но като ги гледам на снимките не ми изглежда чак толкова ....но за това пък са на плажа.

# 5
  • Мнения: 987
В Поморие наистина е много хубаво и приятно за почивка, поне за мен.Като плаж за мен е по-добър в новия град, но за разходка стария.
Има добри отзиви за бунгала Далас, но като ги гледам на снимките не ми изглежда чак толкова ....но за това пък са на плажа.
Гледах и аз отзивите,но като че ли са от техни хора.Звучи ми малко изкуствено.Дано се включи някой,който е обективен и не е свързан със собствениците! Thinking Simple Smile

# 6
  • Мнения: 58
В Поморие наистина е много хубаво и приятно за почивка, поне за мен.Като плаж за мен е по-добър в новия град, но за разходка стария.
Има добри отзиви за бунгала Далас, но като ги гледам на снимките не ми изглежда чак толкова ....но за това пък са на плажа.
Гледах и аз отзивите,но като че ли са от техни хора.Звучи ми малко изкуствено.Дано се включи някой,който е обективен и не е свързан със собствениците! Thinking Simple Smile
Аз тук във форума съм чела доста хубави неща за тях ... Но не знам дали са обективни.

# 7
  • Мнения: 1 819
За бунгала Далас нямаше места за периода, който искам още преди месец.Явно са много търсени, и аз четох само хубави неща за тях.Насочих се към бунгала около Шкорпиловци и съм в процес на търсене Simple SmileНо първо ще сме в Поморие, за там вече резервирах.Тази година реших да избягаме малко от ол-инклузивите тук, нещо не ми се нравят.

# 8
  • Мнения: 58
mamamishi А това хотелче в коя част на града е?

# 9
  • Мнения: 0
Още малко за бунгала Далас едно обективно мнение и необвързано със собствениците.Миналата година благодарение на форума намерих бунгала Далас.Успях да се вредя да почивам там.Останах наистина очарована от условията ,отношението,храната и всичко за една почивка на бунгала на морето и то на първа линия.Всичко като е описано и показано като снимки и обяснения по сайтовете за бунгалата е едно към едно,просто няма разминаване.За тази година се записах още като си тръгнах от миналогодишната почивка,защото там трудно се намират места.Скоро една приятелка беше звъняла за места но всичко вече е заето.Просто който е ходил там пак отива,едно прекрасно място за семейна почивка.Ако някои успее да се уреди там няма да съжалява.

# 10
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Те не са и много бунгалата, за да останат свободни места.Мен би ме спряло също това, че е отдалечено от центъра.

# 11
  • Мнения: 1 540
Здравейте,

ние вероятно също ще почиваме в Поморие, в стария град. От миналата година се каним да открием лечебната кал и черния пясък, така че тази година това е мисията. При бунгала "Далас" има ли поморийска кал?

Миналата година бяме в Поморие през август, не бих повторила - шумно, претъпкано... Тази година ще почиваме в края на юни.

Току що звънях в бунгала "Далас" - всичко е заето за края на юни. Дайте идеи за хотелче в бизост до плажа, но в частта с черния пясък.

Последна редакция: вт, 18 мар 2014, 10:18 от shark

# 12
  • Мнения: 0
Здравейте.Щом сте се насочили за Поморие и за черният пясък,на тази ивица където са бунгала Далас само там е черен пясъка в цяло Поморие ,там се намира и лечебната кал.На тази ивица има поредица от бунгала и почивни бази,може да се насочите натам ако искате да бъдете на черният пясък.
Относно отдалечеността от центъра е въпрос на желание.Не обичам шумотевицата и центъра го пропускам.Предпочитам спокойствието.

# 13
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Привет! Тази година и ние сме за Поморие. Миналата бяхме там. Познати ни препоръчаха хотел Аристидов, по-скоро е къща за гости. Не е лошо. Добро разположение, чистичко поддържат, но понеже ние сме с две деца( едното беше на 2 годинки), та храненето много ме тормозеше. Има хранителни магазини в близост, че даже и към хотела има хранителен магазин, в близост продават и готова храна за в къщи, но съгласете се за малки деца не е удобно.

Та тази година пак сме решили да е Поморие, защото миналата много ни хареса градчето. Искаме да е хотелче във старата част, с олинклузив или поне да има ресторант към хотела. В близост до плажа, и чистичко. Да ми е удобно с две деца.
Имаме познати от Ботевград, които последните години почиват там заради лечебната кал, та ще им звънкаме и на тях.

# 14
  • Мнения: 660
Миналата година и ние за първи път почивахме в Поморие,много хубаво ни беше,бяхме в къща Гошеви,в стария град е,на 2 минути от плажа.Бяхме в панорамен апартамент на 4 етаж,гледка към морето,сутрин ни събуждаха чайките,центъра е наблизо,въобще движехме се пеша навсякъде,детето беше на 2, 7 години,обаче си вървеше,като се умори,татко й я носеше,но вечер спеше като пребита.Мислим и тази година да сме в Поморие,много,много ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт