Пролет-лято-есен-зима и таз година почти отмина- ЯНУАРСКА раздумка

  • 57 164
  • 743
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 1 115
Пак аз .....
Снощи седя и си мисля.....
Моника знае празника Хелуин ,а дали знае на 1 какъв ден е .(Аз съм и казвала де,ама дали помни)
И я питам :Мони знаеш ли в събота какъв ден ?
Тя:Е разбира се мамо.Деня на будителите.И започна да казва стихотворение.
Е довечера спокойно ще я водя на празник.Тази простотия я написах по повод,че всеки казва :
Децата знаят за Хелуин ,а пък я ги питай на 1 какъв ден >никой не знае и т.н

# 601
  • Русе
  • Мнения: 1 770
По повод на това: миналата година ме изненадаха от градината и трябваше за два дни да намеря костюм. Взех назаем от колежка. Сега поръчахме месец напред и детето супер много се радваше. Казали, че няма да има нищо днес, защото някои родители възроптали.  Rolling Eyes Тя си взе роклята все пак. Дано да не се скарат.

# 602
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро,
Първо да се похваля, че си имам ново телефонче- съвсем неочаквано, Стани го донесе от фирмата /нали работи във Виваком/, HTC Desire 310 Flutter.
Ето такова: http://smartphones.bg/smartfoni-htc/htc-desire-310
Аз много време се чудех дали да не си взема на изплащане, ама като помня какво стана с Нокиата, дето имах, не смеех, и ето сега ми излезе късметът Heart Eyes.
Що се отнася до празника- Йоето вчера като ходихме към поликлиниката да си взема направление от личната за пулнолог, ми каза, че трябвало за утре да имат костюми, ами няма как да стане в последния момент. Едната рокличка, дето има и една писалка като вълшебна пръчица, все едно е принцеса. Ако ми беше казала няколко дни по-рано, можехме и да реагираме с истинска премяна. За мен, след като се забавляват децата, няма лошо. Но е хубаво и да знаят какво е и 1 ноември.
Иначе във вторник съм при пулмоложката, да видим дали ще ми даде талон за стинтиграфия и кога ще трябва да ходя...ще моля пак да стискате палци, да мине всичко това, да видим какво ще излезе, че вече ми писнА ooooh!. То и да не бях смонавала, че искам да забременявам, пак щях да го правя, така че нямам избор, По-добре да минава и да заминава, отклкото да го отлагам още няколко месеца.

# 603
  • София
  • Мнения: 3 249
Рали, честито Hug Да не са им дали пак ваучери. мартин спомена, че можело да има. Поне на техния отдел се полагаше крупната сума от 120 лв. И ние дадохме още толкова и взехме на Хриси един Алкател. Той завалийката не знае, че е негов, а на тате, защото все още не му е нужен според мен.
Гого спря да повръща и сега е с разтройство. Така се е обезводнил...

# 604
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Дони, ти си знаеш де, много течности по малко, но на често. Вода, чай, сок от ябълка. Да се оправя Гогчето!
Рали, честито! Аз съм голям фен на НТС. Моят е Desire X. И стискам палци!
Аз нещо се осополивих. По принцип съм куче и не боледувам много, но сега ме е страх да не заразя дребното. Сигурно вчера като ходих до болницата съм лепнала нещо. А и бях вир вода.

# 605
  • Мнения: 857
Дони, давай вода и свещички сложи. Уф че гадост.
Люби - добре дошла в отбора  Hug. Марти много падаше - от легло, от диван и второто го държах само на пода или така, че да съм до него. Започна да ходи с моя помощ, но от момента, в който се пусна сам - всеки ден пада на главата си по няколко пъти - много е паянтов .... ужас ви казвам в синини е. Слагай Гери само на земята, те са гумени сега, нормално е да се изплашиш и съвсем нормална и реакцията на тм - и моя така реагира. Снощи сто пъти ми звъня на курса изпаднал в ярост, че малкото реве, а той трябва да го разнася, вместо да полегне да погледа тв. В същото време една от курсистките там, също с второ бебче, получи обаждане, че на мъжът й му омръзнало да се занимава с нейните глупости - много смешно ми стана хахахаха  Joy. Всички мъже са еднакви, само парите им са различни.
Тоби, верно че ще се занимавам с децата на клиентите /някой ден/, но по-важно е че няма да се занимавам с екземплярите от нашата банка - да ги търпя как ме унижават и как всъщност аз трябва да съм изключително благодарна, че те ме държат на работа въпреки моята некадърност и несправяне с високите им изисквания. Имам повече себеуважение. Дори имаха наглостта да ми се обадят за банкерския празник - няма да отида, никога повече  Sick.
Ралче, честит телефон. Още по-хубав да ти подарят! КОлкото до другото - потърси второ мнение, но ти много си се фиксирала и просто изпадаш в крайности. Живей си живота, радвай се на Йоето и всичко останало не е толкова важно.

# 606
  • София
  • Мнения: 2 613
Дони- да, те имаха ваучери, но с тях Стани си взех една Нокиа. Този телефон случайно просто се е оказало, че могат да му го дадат, явно си ми е бил на късмет Heart Eyes. Аз не съм супер много по материалните неща, но в случая много се радвам как съвсем неочаквано се развиха нещата, нали се колебаех дали да си купувам на изплащане.
Дано по-скоро се оправя Гого Praynig, Много е неприятно това с обезводняването, защото много им личи на мъниците. Ще следя как сте!
Люби- дано не се разболееш и ти. Чай, много цитруси, сокове, не съм сигурна дали можеш да пиеш витамини, след като кърмиш. Гери е добре, нали Hug

# 607
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Ралче,честит телефон~!
Люби,такива неща са се случвали и на нас-в такива моменти съм забранила някой да се вайка и да се обвиняваме взаимно.Случилото се е факти никой не е застрахован.Ивко, буквално се е пребивал в присъствието на всички .Да нацелуваш сладката душичка и себе си най-вече. На мъжо -измисли някакво наказание щом се прави на разсеян  Naughty
На моят мъж се дразнех ,че трябва да му казвам какво да прави -защото не се сеща, и не е припрян като мен.Пфууу цял живот трябва да дуднем  Mr. Green
Елена ,професията не е лоша ,дано попаднеш на свестен колектив -те децата почти на всякъде са еднакви.Ама имаме един 5ти клас-шефа онзи ден пяна имаше на устата hahaha
Дони ,дано се оправи по-бързо Гого Hug
Вчера заявявам ,че Ивко няма днес да е  на градина  и директорката ми каза да напиша молба по-семейни причини,защото тази ваканция не важала за 5 годишните Shocked,ами тези които са в училище  днес учат ли? newsm78
Концерта снощи -нищо особен о-всички бяхме безкрайно разочаровани.Модерен балет,никакъв синхрон ,почти повтаряща се хореография.Добре ,че преди това  бяхме в една пицария с прекрасен мъглив изглед ,пийнахме вино.После в едно огромно заведение в което се пуши Laughingпихме кафе,купих книжка на детето и така.


# 608
  • София
  • Мнения: 3 249
Тобева, в нашата градина вАжи и кажи на вашата директорка ПЪК Wink Прибрахме се от парти и съм егати пенсията...спи ми се

# 609
  • София
  • Мнения: 2 613
Аз пък днес съм на работа...на всичкото отгоре шефката днес и тя има лекции /самата тя е и преподавател във финансовите области/ и аз трябваше да й кажа, че ще се наложи най-вероятно да закъснея във вторник, а после и отпуска да си вземам, та и тя взе отношение...не ми се искаше и тя да коментира нещата около мен, но нямаше как да не й кажа Tired.
Елена- да, може и да съм се фиксирала, но аз съм си такава, много чувствителна. Определено имам проблем и може би ще опра и до психолог, не мога да се справям сама вече, най-вече с вътрешните си състояния. Tired.
Иначе, браво за преквалификацията. Може би тук е мястото да отворя една скоба и да кажа, че за мен таз професия е много важна, най-вече пречупено заради самите деца. Ето, например Йоето- оставям я сутрин и я взимам следобяд в 17.30. Целият ден тя е там и от тези учителки зависи как ще мине денят й...трябва й да ги учат, и да ги забаляват, и да се грижат за тях чисто физически. Ами много е важно. Така, че браво за избора от мен!
Дони- как е Гого Praynig
Тоби- радвам се, че сте си прекарали добре.
Аз си смених аватара със зимния. Ми, да вземе да ми става Коледно малко по малко, поне отчасти да ми стане по-леко отвътре. Коледните празници и най-вече тези дни преди тях са ми най-любими от всички други през годината /като все пак на първо място поставям РД на Йоето Heart Eyes/. И най-вече самото очакване, асоциацията за топлина, уют, украса, сладки и така нататък Heart Eyes.

# 610
  • Мнения: 857
Ралче, ти си знаеш най-добре как се чустваш, казах го да не се вглъбяваш, а да имаш предвид, че край теб има неща, които не са за изпускане. Ти ще се постараеш да следваш желанията си, но не да ти станат идея-фикс. Иначе иди поговори с някой за вътрешния си мир, ако ще си по-спокойна.
То не се и знае изобщо дали ще практикувам, но идеята ми е да сменя работата си. Нали има такова нещо като "бърнинг" - е верно че е характерно за мениджърските позиции хахаха, но ще опитам да сменя ареала на действие, за да намеря и аз мир със себе си  Wink.
Казах ли ви, че в курса сме 100 човека - явно става все по-желана тази професия.
Ноооо ако толкова не успея с учителството, може пък една козметичка да стана нали хахахахаха дори съм решила - услуги по домовете. Още не е ясно как точно, но може би има начин.

# 611
  • София
  • Мнения: 1 115
Здравейтеееее
Люби как е бебка?
Рали ами така го чувставаш може би наистина ще е добре да потърсиш професионална помощ.Аз съм на мнение ,че случайни неща няма.Може би ситуацията те предпазва от нещо по серизоно.
Днес съм почивка.Сутринта с Моника се гушихме и накрая се слкарахме.Седи в банята по 20 мин и си игаре.И накрая ми вика ,ама аз не си измих зъбите.
В събота на баба р.д беше супер.изкарахме страхотно.Бяхме около 30 човека  в една механа.Имаше и диджей.Цяла вечер танцииии.Абе много хубаво беше.Тя е страшно доволна.
Сега разбрах ,че утре ще оперират брат ми.Има киста на д-то.

# 612
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Привет!
Мони, добре е. Не показва никакви отклонения от нормалното си поведение. Днес става на 3 месеца.  Heart Eyes Да ти е жива и здрава баба! Моите пък на 17.11 правят 60г. брак. Баба ми иска да го отпразнуваме подобаващо, но не знам с бебе дали ще ни се получи. Преди да разбере, че съм бременна даже имаше идея да ходим в чужбина. Сега ако отидем поне на ресторант ще е добре. Дано операцията на брат ти да мине леко и да се възстанови бързо.  Hug
Елена, кефиш ме! И аз искам да сменям работата. Мисля, че съм споделяла и преди.
На едни им е коледно, други не искаме да се разделим с лятото. Днес обещава да е хубав деня. Само да не стане като вчера. Бебуна заспа от 13 до 16ч. и проспахме разходката.
Аз също вече съм ок. Лекувах се ударно и за два дни се разделих със сополите.
Искам да се запиша на рисуване. Имаше обява на блока ни за уроци в квартала за деца и възрастни. Хем малко да се поразсея ( в събота са по 3 часа), хем да се занимавам с нещо, което ми е приятно. Само, че се притеснявам, защото не съм се занимавала от ученическите години ( тогава ходех на СИП) и че хората, които ходят може би са "напред с материала" и ще се изложа. Дали да не се запиша в детската група?  newsm78

# 613
  • София
  • Мнения: 2 613
Привет,
За мой срам и аз хванах сополи, най-вероятно от Йоето, пия парацетамол, че друго не мога и си капя Ксилометазолин в носа, горещ душ в банята и си правя инхалации с вряща вода в тенджерата с морска сол...надявам се да ми се размине само с това, че само ми трябва да се тръшна и от нещо такова... Tired. Яд ме е че не мога да пия фрешове от цитруси, защото в такива случаи ми помагат, а и ги обичам, ама заради лекарството за кръвта, не може. Crossing Arms.
Аааа, и се стягам сериозно с режима, че лекарката ми се кара, че съм била напълняла...а то вярно, че напоследък му поотпуснах края, еййй веднага забелязва тази жена. Тъкмо за празниците да съм по във форма. Иначе утре съм при пулмоложката, да видим ще ли ли даде талон за тази стинтиграфия или ще трябва да мисля как да си я плащам...
Мони- може и да си права...аз, за да не се отчайвам съвсем, така си обърнах мисленето- Йоето най-вече има нужда от майка /т.е. мен/ и то колкото се може по-здрава Rolling Eyes. Ще видим...
Да мине леко операцията на брат ти и Честит рожден ден на баба ти Heart Eyes
Люби- радвам се, че Гери е добре Heart Eyes. Според мен се запиши в групата по рисуване, няма лошо ако не си толкова напред с материала, на теб целта ти е малко разнообразие, нали така. Аз на твое място бих се записала...разбира се, ако има кой да гледа беба и Кари Grinning.

# 614
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Е, баща им ще ги гледа. Толкова за два часа..нищо няма да му стане. Той как ходи по мачове?
Вече е решено. Оказа се, че една колежка ги посещава тези уроци. Обадих се да я поразпитам. Били в неделя от 10ч. По принцип е тричасово, но ако човек има ангажименти може да стои и два часа. Плаща се на посещение. Ходят колежката ми и още 2 жени. Така че, няма да бера много срам. Днес си купих скицник, но нямаше моливи 2В, ще търся в друга книжарница. За сега съм се надъхала, пък да видим. Винаги мога да спра ако не ми потръгне. Гледах някои техни неща във фейса, ами бива си ги. Графики, портрети..А, и се провеждат в едно училище в нашия квартал. Имам нужда да се откъсна от бебешко-домакинските неща поне за малко.

Общи условия

Активация на акаунт