Пролет-лято-есен-зима и таз година почти отмина- ЯНУАРСКА раздумка

  • 57 195
  • 743
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 2 613
Страхотно, браво! Hug Heart Eyes Hug

# 616
  • Ловеч
  • Мнения: 683
И аз искам да си сменя ареала на действие-да си стоя у дома ,където ще съм в мир със себе си Mr. Green
Люби ,честита месечинка на Гери Hug
За рисуването -голямо БРАВО!И успех!
То рисуването за възрастни и деца е еднакво -просто по -големите трудно захапват ,много го мислят ,критични са.В училище задачите за 5 и 8 клас са еднакви ,но при вторите резултатите отчайващи ooooh!.
Моето чаве снощи полудя ,в банята падна два пъти-бобслей без шейна - и аз като ЛоШа майка му пляснах голото дупе.Е 20 пъти казах -Не се лигави ,ще паднеш!!!!
Аз замислям да организирам "Клуб Отчаяни съпруги"-седмично мероприятие с колежки .Да пийнем по едно и да си кажем туй,онуй-най вече да оплюем колегите ,мъжовете  и свекървите които са живи все още hahahaАз като жена без мъж и свекърва ,само ще събирам впечатления Mr. Green
Дони ,как е Гого?И ти де!!!!




# 617
  • София
  • Мнения: 2 613
Такааа, пак аз,
Минах днес през пулмоложката, даде ми талон за стинтиграфия, запазих си и час за 18.11., но казаха да не съм в цикъл, а аз най-вероятно до тогава ще цъфна, та ще се наложи да си сменя часа, но така или иначе до края на месеца се надявам да го мина изследването.
Иначе пулмоложката ме преслуша, каза че дишането ми е добре, целия дроб си е разгърнат, няма хрипове и отслабено дишане, кръвното също ми беше нормално. Да видим какво ще излезе накрая, ще ми стискате палци Praynig. Независимо дали ще ми разрешат за бебе или не, това е важно изследване, за да се видят белите дробове. Честно казано, съм притеснена, защото се страхувам какво ще излезе... Rolling Eyes.
Тоби- миличкият Ивко Hug И Йоето ми е правила такъв бобслей в банята. Дано не го боли много и дано не се е уплашил много.
Мони- мина ли операцията на брат ти? На теб браво за питката  bouquet
Иначе от книжарницата в поликлиниката, купих на Йоето книжка с Дора и едно розово слонче, много сладурско Heart Eyes. Много ми помага това, че я имам и мога да мисля за нея, в такива напрегнати моменти, ми дава сили и смисъл. Ей, така, даже на подсъзателно ниво, няма ден,в който да не съм благодарна, че я имам!

# 618
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз много набързо.
Гого е втори ден на градина вече. Беше му омръзнало вкъщи. Вчера някакво дететнце го ударило и ми се жалва. Много беше сладък. Почнахме барокамерата и лудницата мие пълна. Поне още месец ще съм и без колежка...Накрая ще идвате да ме виждате на 4ти километър.
Люби, това с рисуването е супер. на мен ми се ходи на танци, но няма кога Sad
Рали... Hug
Тобева, лоша си. няма да се караш на детето.
Мони с тази питка така ми раздразни коремчето Wink

# 619
  • София
  • Мнения: 1 115
Тоби и моята реакция понякога е такава.После ми е криво.Ама не чуват хич.
Люби щом имаш възможност релаксирай.
Моника вече не иска да ходи на балет.Трудно и било.
Питката и аз съм много доволна .Аз такива неща до сега не съм правила и резултата ми хареса.
Аз хляб не ям ,но снощи си хапнах от нея.
На танци и на мене ми се ходи,но след 9 часа на крак несзнам как ще ми се отрази.
Днес да ви кажа деня ми беше ......и аз незнам как да го ипиша.Ходих да видя брат ми и там се видях с баща ми за първи път от 4 години.
Не си говориме.Той си има нова жена ,която е мн алчна и направи така че да ни скара.
В момента нейната дъщеря живее в апартамента оставен ми от баба.
не е на мое име де.
Та някакси много се развълнувах и ми падна един камък от сърцето.
Прегърнах го ....Тпой се държа малко студено,смутено
Абе много е трудно за иписване.После ходихме на зъболекар с Моника.После в мола
Купих и рокля  http://www.hm.com/bg/product/48596?article=48596-A
Едно розово палто,пижама на Уинкс.Водих я в Мак Доналдс.
И така....

# 620
  • Мнения: 857
Браво девойки, добре я карате.
Аз съм на шнапс, защото мм вече ми действа не знам на коя система ....
На целия зор ходя на курс за козметички - 3 пъти в седмицата. При което той след всеки път е на нокти и в състояние на афект - смао разправии тъпотии и т.н.
Днес ми вика "Защо го записа тоя курс?" "Ми да мога спокойно да се срещам с любовници!" му отговорих. Цялата работа, че имало мач, за който той бързаше.
И двамата малките със сополи - от два месеца няма излекуване  #2gunfire. Да съм ходела в Ракитово - да ходи той там, аз една година изкарах там, напълно ми стига.
Айде наздраве!

# 621
  • Русе
  • Мнения: 1 775
Ку-куу!
Аз пък днес съм доволна от ММ. Абе от време на време се вземат в ръце, ама..Чакай да не казвам голяма дума, че току виж пак стъпил накриво.  Simple Smile Пък тия мачовеее..У нас го имам същия.
Мони, Х&М, а? Много го харесвам този магазин, но най-близкия ми е във ВТ. Тук не можели да отворят, проучванията сочели, че няма да има достатъчно клиенти. Хах! Нали сме градът с празните молове? Да живее онлайн пазаруването!
Как е брат ти? Това със скарването е кофти. Дано поне сега да стоплите отношенията.
За танци и аз исках, латино. Ама само на едно място има и то ми идва далече и са след 20ч. вечерта. А рисуването ми е много удобно, защото е на 10 мин. от нас и е преди обед в неделя. Ще видим колко ще мога да го посещавам.
Рали, ще стискам палци! Здравето е много важно, колкото и да е клише.
И за финал: беба се научи да прави  smile3534 и сега постоянно го прави.

# 622
  • София
  • Мнения: 2 613
Привет,
Днес пак звънях и говорих с Иван Рилски, в края на месеца ще се обадя да ми дадат дата за началото на декември, защото до края на ноември ще изчерпят лимита за талони по НЗОК, а аз на 18.11. ще съм в цикъл и не може. С лекарката по телефона, се уговорихме, че след като ми направят изследането, ще има и консултация с екипа лекари, който ще го проведе, за да ми кажат тяхното мнение за състоянието ми и долко са преходни тези промени и така нататък...така, че всичко предстои.
Йоето е добре, днес й платих всичките неща в градината. Стани вика, много такси се събират като сума, казвам му, да е жива и здрава, предпочитам сто хиляди пъти да ги плащам тях, отколкото да ги давам за лекарства. Миличкото, сутринта станала и докато аз бях в банята, тя си оправила нейното легло и нашата спалня Heart Eyes. Много ми домиля. А вчера се задавих нещи и тя тича да ми налива една чаша вода Heart Eyes. Ей, такива на пръв поглед дребни жестове, но ми разтапят душата.
Люби- сигурно й е много кеф на Гери да се плези Heart Eyes Mr. Green. Радвам се, че ще ходиш на рисуване, после ще разказваш.
Елена- ами разбирам те за мъжа ти, и аз на твое място, ще се ядосам, ми Асан и той Ора. И ти имаш нужда от нещо странично, извън децата. Дано скоро им минат сополите.
Мони- много хубава рокличката на Мони. Да вземем и ние да видим дали няма да харесам нещо на Йоето, ама само трябва да взема заплата другата седмица. Дано брат ти е добре. За баща ти, ти си знаеш какво си изпитала, след като толкова години нямате контакт...Гуш!
Дони- честита прическа на Гого, радвам се, че се е оправил от вируса и успех от терапията.

# 623
  • Русе
  • Мнения: 1 775
Хелоуу! Пак аз.
Много умряло това време бе! В понеделник имаше слънце, после 4 дни мъгла, петък беше разкошно, в събота мъгла и днес мъгла+ръмеж. Пфф, не можем да изведем децата.
Днес поне си разнообразих с рисуване. Много приятно беше. На мен ми дадоха по-лесни неща като за пръв път. Учителката ме насочваше къде да потъмня, къде по-светло и т.н. и с нейна помощ смятам, че долу-горе се справих. Похвали ми щриха.  Blush Стоях два часа, по принцип са 3, но това е като за начало.
В петък колежките ме поканиха на дамско излизане. ММ ми звънна в 21:30, че не можел да успокои бебето. Накрая хванах едно такси и се прибрах. Много е такъв значи. По-лесно е да се обади на мен, отколкото да се опита да се справи сам.  Crossing Arms
На 17.11 баба и дядо правят 60 години брак и баба ми искаше на ресторант, но заради нас не можело. Аз казах, че няма проблем, просто като се вкисне бебето, ние се прибираме и те си продължават. Ще кани и още едни роднини. Не виждам какъв е проблема, ама нали трябва да ми натякне..Иначе поръчах за подарък един колаж със снимки от младите им години и от последните няколко. Не се сетих за по-добра идея за повода.
Трябва да намеря време и да си запиша час за боядисване. Бях пред дилема дали да мина на тъмно кестеняво или да си остана с този цвят от последните 2 години и реших още веднъж да се направя с него. Пък по-натам ще реша.

# 624
  • София
  • Мнения: 1 115
Здравейте!
Люби и аз така бих направила за годишнината на баба ти и дядо ти.Да отида и като се размрънка малкото си тръгвам.
Ние много сме я водили Моника.
Вчера времето беше супер.С Мони бяхме цял ден на вън.
Снощи заспахме в 9.И двете уморени.
На Фори дядо му почина в петък.
Той замина за Орешак.Дядото беше на 91 години,но Фори мн си го обичаше.
Сега съм се захванала да гладя и подреждам .
Другите как сте???Дано всички сте ок

# 625
  • Русе
  • Мнения: 1 775
Привет!
Едва днес се замислих за коледни подаръци. Мони, ти май беше отворила темата преди време.
Карина има две желания, като и двете не са ми много по вкуса. Първото е това:

http://www.hippoland.net/asmodee-igra-nahrani-dzhaf

Първо, че ми се струва много бебешко, второ е игра за повече от 1 участник. Ама си го е наумила отдавна и все отбиваме, ама май ще се примиря и ще го взема за подарък в ДГ.

Второто е конструктор. Ами някак не ми е оферта да дам стотина лева за Lego и да бъде разпръснато из всички стаи. Още повече, че вече ще трябва да пазим и малкото от дребни играчки.
Днес попаднах на това и му се чудя:

http://www.hippoland.net/produkti/detski-igrachki/konstruktori-i … ichkata-maja-8585

Та това са ми за сега идеите.
На бебето ще видим какво - него не съм го мислила още.
Освен това трябва и за племенника ( на почти 5г) да измисля 3 подаръка. Един за 06.12, един за Коледа и за РД-то му на 08.01.

# 626
  • София
  • Мнения: 1 115
Люби според мене и с двете няма да играе.
ПОне така си мисля де .Моника има конструктор.така си хваща прах.
Но пък ,ако тя не играе Гери до година ще го ползва.
Май в хиполенд имало няккава имитация на лего.Моника много иска бебе Аморе и ролери.
Аз също трябва да взимам на племенника ми.Искал голяма писта.
Аз нещо съм скапана.не мога и мислите да си събера


# 627
  • Мнения: 857
Ох, все по-малко и рядко пишем тук.
Ама аз нали в септемврийската тема седя повече.
А пък там едни дразнители понякога .... ама знам, че някой ден ще се редуцира мноооого бройката.
Подаръците хмммм ... у нас лего-то е пръснато, както и всичко друго - на части. За мое щастие малкото дребни парченца не лапа, а много ме беше страх и мен. Иначе все нещо джвака милото, че зъбите го мъчат.
Курсът по козметика става все по-интересен. А то отстрани лесно да гледаш, но като почнеш да правиш и тогава виждаш, че не можеш да координираш ръцете и движенията си. Сега почнахме почистване, а теорията си върви паралелно онлайн. ММ продължава да мрънка, че късно се прибирам ...
Колкото до педагогиката - минах 2 изпита, има още 4. Да видим каква ще я свърша и там. Сега вместо да чета докато малкото спи, само джиткам из нета хахаха.
Хайде разпишете се вече.

# 628
  • София
  • Мнения: 1 115
Наистина е голямо затишие...
Но като гледам във фейсбук групата и толкова активност няма.
Ели от къде толко сили за толкова занимания.
Вие с Дони сте .....нямам думи.
Чакам Моника да се прибере от детска.
Седнала съм на дивана и нищо неми се прави

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Здравейте!
И аз да се запиша.Заведох Гери на градина и сега трябва да отида до работата,да си занеса болничния,обаче ме мързииии много.Нещо много съм се сдухала тия дни.......времето гадно и корема взе да ми тежи вече и не излизам много-много.А това хич не е хубаво.
За Коледните подаръци..........Гери си пожела таблет-баба и каза че ще и вземе.Другите и две желания са голяма плюшена маймунка и кукла Уинкс.ММ пък и е взел от преди 2-3 седмици още някакъв 3D пъзел Айфеловата кула,на който след като се сглоби се слагат и светлини и много красиво ставало /взел си го е той да се забавлява май Mr. Green/.
Ралче,Тоби,Дони-как сте вие?

Общи условия

Активация на акаунт