Пролет-лято-есен-зима и таз година почти отмина- ЯНУАРСКА раздумка

  • 57 239
  • 743
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз съм жива все още Simple Smile Не мога да говоря вече трети ден за радост на мъжете в къщи  Mr. Green Изкарах нещо на крак. нямам Т, обаче ще си изкашлям и дробовете. Едната вечер очите ме боляха чак от напъни, че и врата.
Бях на лекции в понеделник, но ми беше интересно и лесно де. Снощи пратих 3 курсови работи, останаха още 2 и да се свършва ooooh! Ако не запиша друго, както съм набрала инерция  Joy
Все още съм сама в офиса и ако не полудея в скоро време пак ще е добре... Crazy
Подаръци не съм мислила. Хриси учудващо спомена някаква енциклопедия за насекоми. Гого е над тия неща Joy
Сори, че не ви споменавам Hug

# 631
  • София
  • Мнения: 2 613
Вясвам се, само защото само споменавате подаръци, а това е единственото, което ми топли душата в последните дни. Засилила съм се най-вече за Йоето, като си представя грейналите й очички Heart Eyes. Иначе ми е абсолютно депресарско, чакам да се оцикля, чувствам се и безкрайно уморена, в неделя съм на работа, а и пак съм в моите си дупки. За това и не пиша...
Иначе на Йоето й намерих едната кукличка, дето иска толкова, на принцеса Анна със сменяща се рокля, Елза беше свършила. Другото, което току що поръчах е книжката-игра за Таласъмчето, а за партито в детската градина- ученически несесер, че все пита имаме ли лепило, имаме ли моливи и линия, така ще си има всичко и ще е на едно място, напоследък й се занимава с такива неща, явно покрай градината. Толкова от мен, вече бабите и сестра ми, ако решат с нещо, да се включват.
На Стани един парфюм на Пума, на сестра ми-козметичен комлект, на баща ми- автършейф, на майка ми- колие. Остава само гаджето на сестра ми, но той понеже слуша Хард метъл, му купуваме фанелка с такава щампа всяка Коледа и тойе щастлив, та и сега така.
Дони- оправяй се бързо и ако нещата се влошат, отивай на лекар, да не стане по-голяма беля!

# 632
  • Мнения: 857
О какви подаръци ...
На Марти може един шах да вземем, че все мрънка. Миналата година получи Лего - за 2 дни беше на съставни части. За мен - усмивка по радиото. За малкото не знам - имаме от всичко по много, разбира се нищо не е на едно място заедно. За мм може един портфейл. Но изобщо не знам какви празници ще са - свекър ми не е никак добре...

# 633
  • София
  • Мнения: 1 115
Ехоооо
Ама съвсем се покрихте.Явно всички са в дупка и няма нищо интересно.
Аз днеска почивка.
Вчера свекитата бяха на гости.Моника се беше побъркала от кеф.такава еуфория.
Баба и днеска и купи ново легло а на нас нова спалня.Нещо и беше станало.
Ходихме на разходка до мола и влезнахме да разглеждаме смао и тя вика искате ли...
Еми щом е решила ...супер.
Искам да ви кажа че днеска се размазах от ядене със всякакви забранени за мене неща

# 634
  • Русе
  • Мнения: 1 781
И аз се размазах днес от ядене. Бяхме на гости на нашите по случай юбилея на баба и дядо. Беше за обяд и продължи до 19ч. Беба се държа на ниво. Много съм доволна от нея. Даже поспа около 2 часа в другата стая. Свекитата бяха поканени и бяха взели племенника с тях ( по принцип го носят навсякъде) и Кари малко подлудя, но поне бебето беше cool.  Laughing И сега спи, след малко ще лягам и аз, че ще се събуди 2-3 пъти през нощта да яде.
Дони, много неприятно. По-миналата зима изкарах такова нещо с липсващ глас. Направи ми впечатление, че се проточи много дълго. Чак на банкета се оправих.  Wink

# 635
  • София
  • Мнения: 1 115
Люби радвам се,че сте изкарали добре.
Аз след малко отивам на работа.Моника идва 100 пъти при нас .Изобщо не се наспах.
Снощи я помолих да си събере всичките неща иначе ще ги изхвърля.Пак се направи на разсеяна.Сега ще събера всичко в един плик и на балкона.
Лоша майка,ама ми писна

# 636
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Аз само на бързо-Жива съм Mr. Green
От седмица съм с мъж,взех си болничен и откарахме 5 дни в София -Сливница-без дете ,баба ,леля.
Меден месец hahaha
Сега ми е зор-пуста работа пречи ми да живея...
Отивам да врътна едни спагети и пак ще се появя Embarassed

# 637
  • София
  • Мнения: 3 249
И не се обади Crossing Arms

# 638
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Емииииии на - несериозна съм ooooh!

# 639
  • София
  • Мнения: 3 249
Емииииии на - несериозна съм ooooh!

Обещавам да ти го върна  Wink

# 640
  • София
  • Мнения: 2 613
Писах, преди малко, писах, накрая ми да де някаква грешка и не можах да публикувам, сега по- накратко Mr. Green.
Вярно не ви се пише напоследък...на мен ми дойде, поотмина тежкото и вече ми е по-добре Mr. Green. На вълна съм собственоръчна украса за Коледа, най-вече от празни ролки тоалетна хартия. Намерих в нета много примери и с Йоето вечер действаме- еленче, пингвинче, снежинки, довечера ще пробваме къщичка, особено тя много се радва Heart Eyes. Аз никога не съм била много по тези неща, но сега като я гледам как се радва и сядам и аз по малко. А и честно казано и ме ме радва, развлича ме и ме вади от дупките, в които си се насаждам.
А днес случайно попаднах на приказката на Андерсен за еличката, не я бях чела досега, явно като малка съм я пропуснала. първо я прочетох на английски, после и на български си я намерих. Оказа се, че съм си я разбрала почти цялата. Много ме замисли. Внимавай какво си пожелаваш, и гледайки в бъдещето, не виждаме ценността на настоящето... Та и аз така, не зная какво ще стане, но Йоето я имам тук и сега. И трябва това да го ценя още повече...а и някак си не знам как става, колкото повече време прекарвам с нея, толкова повече и тя е разбрана и ме слуша, даже без да го целя нарочно.
Дони- надявам се, че си по-добре. Искамд а ти благодаря за линка, който беше давала преди време за книжката за Таласъмчето, поръчах я на Йоето за Коледа, страхотна е, сигурна съм, че и на нея ще й хареса Heart Eyes.
Люби- честит юбилей на баба ти и дядо ти и тук, Страхотен подарък от твоя страна  bouquet
Тоби- радвам се, че си добре Hug
Мони- Много сладка е Моника Heart Eyes.
Елена- съжалявам, че свекър ти не е добре...прегръдки Hug.

# 641
  • София
  • Мнения: 1 115
Рали ще ми пратиш ли линк от къде ги правите тези украси?
Да ви кажа ,че в петък ще има намаление в Хиполенд.
Сигурно всички знаят ,ама да кажа .

# 642
  • София
  • Мнения: 2 613
Мони, ето:http://krokotak.com/2012/12/koledni-elentcheta-ot-prazni-rolki-toaletna-hartiya/, там като цъкнеш излизат и другите- пингвинчета, снежинки, къщички...
Аз не претендирам нашите да са супер, просто Йоето се радва и с желание сяда да се занимаваме Heart Eyes.

# 643
  • Мнения: 857
Ралче, добре звучиш. Аз с моите мъже трудно мога да седна да правя каквото и да било- не са по тази част.
Тобева, колко ти завиждааааам за ваканцията хахаха. Аз съм с мъж, ама все едно на друга планета - спи в другата стая, а аз докато приспя вечер децата, се унасям преди тях и те така ... ххахаха
Опитвам да уча за изпити, ама много не ми се отдава ...
На всичкото отгоре едва намирам модели за курса ми по козметика - никой не ще да идва, все едни сложни ... като почнат да се оправдават - е хем им се иска, хем не щат.
Но затова съм измислила - като го изкарам, ще ходя по домовете да ги разкрасявам . Пък да не говорим хората как не са и помирисвали козметик - масата от тях никога не са ходили  Shocked.
Дони ние семейно изкарахме нещо ужасно, а сега мм довлачи пак от офиса им друго - направо ми иде да отида и да ги набия тез' толкова работни патки.... като не си добре, защо заразяваш всички наоколо. Ама и мм е много смотан - като знае, че лепва всяко едно нещо - да им го каже, не да го носи у нас после ... щото той като е болен ляга и спи оттатък, а аз не мога да легна - трябва да се грижа за всички, за мен  в някой друг живот ...

# 644
  • София
  • Мнения: 3 249
Бе още съм зле, ама такова зло като мен не умира Twisted Evil
Ели, записвам си час...Аз срам не срам, никога не съм ходила на козметик Embarassed. Обаче в момета карам втори пубертет. ЛЛ каза, че като оздравея ще ми пусне едни хормони - опъпчила съм се яко навсякъде, дебелея порядъчно и те така...
Рали, надявам се да и хареса книгата Wink

Общи условия

Активация на акаунт