"Под прикритие" тема 8 - Финал на четвърти сезон.

  • 82 354
  • 808
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 045
Дали има някой информация за Под прикритие сезон 5? Беше анонсиран за края на ноeмври.  newsm78

# 196
  • София
  • Мнения: 16 086
Догодина ще е събитието.
Снимаха някакви кадри есента на Св.Влас и до там.
Чака се финансиране - БНТ е тежка, държавна машина. Докато се задвижи ...

# 197
  • Мнения: 258
Вчера Бахаров публикува тази снимка... Ако съм разчела добре, на "камерката" пише 28.11 и предполагам, че тогава са почнали "софийските снимки".

# 198
# 199
  • София
  • Мнения: 27 265
 ooooh!
трябваше да го спрат след втория сезон и щеше да е бг класика.
но уви, осраха всичко.

# 200
  • Испания
  • Мнения: 37 503
ooooh!
трябваше да го спрат след втория сезон и щеше да е бг класика.
но уви, осраха всичко.

Абсолютно.  Peace След втория сезон се превърна в пълна боза.

# 201
  • Мнения: 8 535
Сега във Фейсбук, са видях, че са снимали в хотел Маринела,

# 202
  • София
  • Мнения: 8 125
В сайта на градския транспорт има също местата на снимките  Laughing
https://www.sofiatraffic.bg/bg/news/1898/zasnemane-na-tv-serial-pod

# 203
  • Мнения: 14 659
Аз харесвам и 3ти сезон,но последният е абсурден.Да видим ще успеят ли да ни изненадат приятно в 5ти сезон.

# 204
  • Мнения: X
За разлика от първите три сезона, четвърти ме накара да спра да гледам сериала. Все пак тая надежда, че може пети сезон да е интересен.

# 205
  • Мнения: 2
Снимките на криминалата сага, която покори милиони пред малкия екран по света и у нас, са в разгара си.

А премиера ще има съвсем скоро... В началото на новата 2016 година. А ние обещаваме съвсем скоро да се върнем на снимачната площадка, и да се върнем от там с вълнуващ разказ за нови пресноажи и актьори.
ИЗТОЧНИК - BNT.BG

# 206
  • Мнения: 1 753
Никой не знае дата май? Беше плъзнало за днес, че ще е премиерата, но се оказа поредната лъжа.

# 207
  • Мнения: 258
Още няма дата. Явно ще трябва да почакаме още....
Това е от официалната страница на сериал във ФБ, на 7-ми януари са го публикували:

"Във връзка със зачестилите спекулации, фалшиви страници и несъществуващи премиери. Приятели, за пореден път, това е единствената официална и оригинална страница на Под прикритие. Все още не сме обявили официалната дата на премиерата. Знаем че всички я очаквате, но имайте още малко търпение и това ще стане съвсем скоро, а дотогава не се подвеждайте и не вярвайте на слухове."

# 208
  • Мнения: 1 753
Тези дни в друга статия се спомена дори март... Ако ще чакаме дотогава, думи нямам.

# 209
  • Мнения: 1 045
Сериалът го няма в програмата на БНТ до 24 ян. включително.
Тук пише за март:
http://www.blitz.bg/news/article/386179
Във facebook няма официално съобщение. Не e  коректно към феновете - то не беше ноември, януари, март.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт