Темата за СТИВЪН КИНГ - №11

  • 56 905
  • 753
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 21 514
Здравейте,

минавам само да се похваля - детето ми като никога чете по собствено желание. Е верно, Стивън Кинг, но чете  Simple Smile


 А колко е голямо това дете?  Laughing

# 451
  • Мнения: 3 736
Кинг вече се изучава в някои американски училища, макар и да не съм сигурен, че е част от задължителните им автори (;

И на мен не ми се вярва, по обясними причини.  Laughing

# 452
  • Мнения: 2 818
Здравейте,

минавам само да се похваля - детето ми като никога чете по собствено желание. Е верно, Стивън Кинг, но чете  Simple Smile


 А колко е голямо това дете?  Laughing

Ох, на 11 е. Не знам дали не е малък за такава литература, но какво да направя. Само Кинг иска вече да чете  Confused

# 453
  • Мнения: 303
Аз да се отчета, че започнах  Неспокойно сърце  (Животът и времето на Стивън Кинг) - засега ми е интересна.

# 454
  • Мнения: 3 736
Не е малък, ЕваНиколова, не се безпокойте.  Grinning Щом сам не е хвърлил книгата, я от скука, я от страх, значи всичко е наред, според мен.

# 455
  • Мнения: 87
Цитат
Stephen King's BIG DRIVER to Premiere in October on Lifetime

The Lifetime Original Movie, Big Driver, premiering on Saturday, October 18 at 8pm ET/PT.

Produced by Ostar Productions, Big Driver is executive produced by Bill Haber (The Trip to Bountiful) and Jeffrey Hayes (A Day Late and A Dollar Short). The screenplay adaptation was written by Richard Christian Matheson (Masters of Horror, Happy Face Killer) and is directed by Mikael Salomon (Drew Peterson: Untouchable).
http://www.broadwayworld.com/bwwtv/article/Stephen-Kings-BIG-DRI … 0821#.U_-sckB0bFx

Тийзър

# 456
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ох, остават ми още стотина страници от "Сияние", даже по-малко и зациклих. Нещо много бавно ми върви тази книга, а я започнах с друга нагласа.
За тази книга ли имаше полюси в темата или друга беше?

# 457
  • София
  • Мнения: 2 007
Ох, остават ми още стотина страници от "Сияние", даже по-малко и зациклих. Нещо много бавно ми върви тази книга, а я започнах с друга нагласа.
За тази книга ли имаше полюси в темата или друга беше?
Май "Сияние" всички я харесваме. Като я препрочетох миналата година даже ми се изкачи още повече в личната класация.

# 458
  • София
  • Мнения: 4 899
За тази книга ли имаше полюси в темата или друга беше?

За всяка книга на Кинг има полюси.
Специално за "Сияние" лично на мен ми хареса много, но съм я чела само веднъж преди поне 15 години. Сега ако я прочета, не знам как ще ми се стори.

# 459
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ами не знам, на мен също ми харесва, но в частта с ужасното малко пресолява или аз съм дърта вече и не мога да се уловя в капана. Обаче това не беше така в "Гробище..."-то и в "Капан за сънища" и дори в "Тъмната половина". Тук обаче нещо ми е не точно скучно, а нестрашно някак. Дано малко ми се смени мнението след края, че в момента върви към 3 звезди.

# 460
  • Мнения: 5 377
Може би това не е твоята книга. Аз много я харесах и ми държа влага доста дълго време. Заради нея не можах да довърша "Томичукалата", която я зарязах на 400 и някоя страница, "Дума Ки", която зарязах на 160 страница и кой знае още колко книги. Даже в момента все още е любимата ми негова книга. Доколкото си спомням точно накрая става най-зловещо.
За мен първите 150 страници на "Романът на Лизи" бяха най-мъчителното нещо, което съм чела на Краля. Слава Богу, че по-нататък книгата тръгна в коренно различна посока и успях да я харесам.

# 461
  • Мнения: 2 860
Аз поръчах "Д-р Сън", но мисля преди това да прочета отново "Сияние", за да не пропусна нишката  Mr. Green

# 462
  • Мнения: 3 736
Ами не знам, на мен също ми харесва, но в частта с ужасното малко пресолява или аз съм дърта вече и не мога да се уловя в капана.

Или може би просто моментът не е подходящ, но може и наистина да е от възрастта. Не защото си дърта, а защото наистина с едни очи гледаме на 15, и с други -- на 25 и нататък. Аз всъщност от много, много малко книги на Кинг се плаша, даже в момента се сещам само за Гробището и разказа Вампирът. Ама не ми е за плашенето. Mr. Green

# 463
  • Мнения: 2 860
Аз такъв страх преживях с "То", четох го когато бях 15-16 год. и до ден днешен не смея да я хвана за втори прочит  newsm43 Смятайте колко ми е повлиял на невинната тогава психика  Joy

# 464
  • Мнения: 5 776
А да четеш "Гробището" когато имаш деца в същата възраст? Безценно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт