С какво ви дразнят свекървите- 31

  • 51 972
  • 743
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 173
По повод темата за шарките, моята свекърва си записва всичко, което смята, че може да се запише и дори да е забравила, ще извади архивите. НЕ ми се е налагало да питам обаче.

# 2
  • София
  • Мнения: 366
С присъствието си  Laughing Laughing Laughing

Не е лоша жена, но все иска да ми дава акъл как да си гледам къщата. Добре, че ММ не й се връзва.

# 3
  • Мнения: 631
Здравейте! Да ви следя, че да знам с какво евентуално дразня снаха ми и своевременно да се коригирам. Че ще ставам и още веднъж свекърва........

# 4
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Моята вчера се прибра и още не ме е ядосала, ама има време....  newsm53 (шегичка).

# 5
  • Мнения: 12 662
Здравейте! Да ви следя, че да знам с какво евентуално дразня снаха ми и своевременно да се коригирам. Че ще ставам и още веднъж свекърва........

И аз с тази цел влязох и установих, че в общи линии - търкулнало се гърнето, намерило си похлупак.

# 6
  • Мнения: 2 230
Моята днес дойде / без предупреждение/, но пък е за едно кафе. Та пита ме жената най- любезно, след като ни покани утре на имен ден, какво да ми сготви. След това звънна дъщеря й и проведоха много интересен разговор. Зълвата я пита какво да й купи за имения ден, а свека "А, нищо не искам, за какво да ми купуваш подарък, аз обеците си изгубих, туника щях да си купувам, нощница нямам"

 hahaha

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Моята днес дойде / без предупреждение/, но пък е за едно кафе. Та пита ме жената най- любезно, след като ни покани утре на имен ден, какво да ми сготви. След това звънна дъщеря й и проведоха много интересен разговор. Зълвата я пита какво да й купи за имения ден, а свека "А, нищо не искам, за какво да ми купуваш подарък, аз обеците си изгубих, туника щях да си купувам, нощница нямам"

 hahaha

Значи ще ходиш на пазар за обеци, туники и нощници  Laughing

Ние по празниците ще сме си у дома. В семейството на мъжа ми празници и традиции не съществуват, така че не очаквам покана.

Kali_tod, да внимаваш по празниците кога пускаш пералнята  Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Kali_tod, да внимаваш по празниците кога пускаш пералнята  Mr. Green

Aaaaaa, вчера изпрах на ММ работните дрехи - другите стоят и чакат...  Naughty В понеделник тях.
Аз нарочно свеки НЕ дразня, само без да искам понякога, по невнимание..  Blush

# 9
  • Мнения: 5 346
Здравейте! Да ви следя, че да знам с какво евентуално дразня снаха ми и своевременно да се коригирам. Че ще ставам и още веднъж свекърва........

И аз по същата причина! Ама много  научих за нрав, традиции, обичаи в съвременното българско семейство  и най-вече  поводите за  КАВГИ и ОМРАЗИ между  българската снаха и българската свеки!
Та тия мои наблюдения ме доведоха до извода, че сме много дребнави и много ниско сме паднали.

Последна редакция: сб, 12 апр 2014, 17:58 от K.A.G.

# 10
  • Мнения: 5 346
Kali_tod, да внимаваш по празниците кога пускаш пералнята  Mr. Green

Aaaaaa, вчера изпрах на ММ работните дрехи - другите стоят и чакат...  Naughty В понеделник тях.
Аз нарочно свеки НЕ дразня, само без да искам понякога, по невнимание..  Blush


Кали, и ние, свекитата, не дразним снахите нарочно, а само без да искаме!

# 11
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Ей ме на, за всеки случай  'щото половинката е 15 дена в командировка, а аз съм с децата и свекървата  Mr. Green Не, че моята ме дразни кой знае колко или пък аз претръпнах вече ...  newsm78

# 12
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Кали, и ние, свекитата, не дразним снахите нарочно, а само без да искаме!

Абе за моята съм сигурна, че поне в 99,99% от случаите е така. Обаче като чета тука как някои си правят на пук една на друга и то съвсем нарочно...  ooooh!

# 13
  • Мнения: 2 230
Кали, и ние, свекитата, не дразним снахите нарочно, а само без да искаме!

Абе за моята съм сигурна, че поне в 99,99% от случаите е така. Обаче като чета тука как някои си правят на пук една на друга и то съвсем нарочно...  ooooh!

Защото им е скучно. В повечето случаи едната пенсионерка, другата в майчинство. Като последната започне работа няма време за разправии  Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 23 096
Джулка, ми поканете ги хората, научете ги да празнуват.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт