Боледуване на децата ни – тема 15

  • 40 886
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 68 646
Благодаря за новата тема... Hug

Да докладвам положението с ларингита при нас - днес е чувствително по-добре, кашля около 10 пъти за целия ден, а не като предните два дена-по 10 пъти за половин час, че и по-малко...

Кашлицата взе да се кърти...незнам от сиропа ли, или й е дошло времето вече....Днес на следобедния сън не е кашлял почти, спа спокойно, със затворена уста...

Чуват се отзад сополяци някакви, но не така, както предните дни...

За кортикостереодите - всеки си има глава на раменете, чете и третира СВОЕТО дете както намери за добре...
Аз такова нещо не слагам, ако не е крайно наложително, а една хрема според мен не е такова крайно положение. То колко хреми ни чакат, ако при всяка третирам с кортикостероиди Rolling Eyes Не, благодаря...

Всички болнички да се подобряват....

Раличка, не си ме разбрала - имах предвид, че детето ми не дава да му се слагат капки....е, може разбира се, да му стъпя на врата с единия крак и тогава ще се получи Mr. Green но не съм привърженик на такива насилствени действия.. Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 5 727
taffi - да, по 3 месеца го пие пролет и есен. УНГ лекар би следвало да ти го каже, че нашата педиатърка винаги ми казва да го давам по 20-30 дена, но аз си ходя на УНГ и вече караме по тази схема за 3та година Peace
Лисе, нямаме ново лечение. Не съм го водила на УНГ от януари. Карам си по тази схема и вече виждам резултати.

Ние толкова много УНг сме сменили ooooh! . Сега при последния не е ставало въпрос за даването му,а и не съм се сетила да питам. Следващия път ще го изкоментирам с него.

# 32
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Записвам се и аз пак с болно детенце  ooooh! Лисе, благодаря за новата тема!  bouquet
Тази нощ проплака, че я боли ушенце  Twisted Evil, капнах 3 капки отипакс да мине болката и се опитах да я приспя отново. Похленчи, но заспа, а аз цяла нощ бях така  #Crazy Бяхме на УНГ тази вечер - възпалено е лявото ухо (което беше наред преди 2 седмици, когато пи Панцеф заради отит на дясното ухо), а гъбичките си стоят, макар че близо 2 седмици капахме ексодерил  ooooh! Пак започваме лечение с отипакс и следващата седмица - промивка и почистване на гъбичките и после лечение... Имам си за всеки случай и рецепта за аугментин, ако 2 дни вдигне Т. Sick

# 33
  • Мнения: 74
да са живи,здрави,и винаги засмяни нашите принцове и принцеси Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 34
  • Мнения: 74
Записвам се и аз пак с болно детенце  ooooh! Лисе, благодаря за новата тема!  bouquet
Тази нощ проплака, че я боли ушенце  Twisted Evil, капнах 3 капки отипакс да мине болката и се опитах да я приспя отново. Похленчи, но заспа, а аз цяла нощ бях така  #Crazy Бяхме на УНГ тази вечер - възпалено е лявото ухо (което беше наред преди 2 седмици, когато пи Панцеф заради отит на дясното ухо), а гъбичките си стоят, макар че близо 2 седмици капахме ексодерил  ooooh! Пак започваме лечение с отипакс и следващата седмица - промивка и почистване на гъбичките и после лечение... Имам си за всеки случай и рецепта за аугментин, ако 2 дни вдигне Т. Sick
                                                                                                                                                 Моето дете пак дигна температура викнахме джипито вкъщти ,той каза че може да е развила плевмония тъкмо се радвах че се оправи с този аугментин ,но вече съм сигурна ,че нещто не е наред ooooh!

# 35
  • Мнения: 74
Записвам се и аз пак с болно детенце  ooooh! Лисе, благодаря за новата тема!  bouquet
Тази нощ проплака, че я боли ушенце  Twisted Evil, капнах 3 капки отипакс да мине болката и се опитах да я приспя отново. Похленчи, но заспа, а аз цяла нощ бях така  #Crazy Бяхме на УНГ тази вечер - възпалено е лявото ухо (което беше наред преди 2 седмици, когато пи Панцеф заради отит на дясното ухо), а гъбичките си стоят, макар че близо 2 седмици капахме ексодерил  ooooh! Пак започваме лечение с отипакс и следващата седмица - промивка и почистване на гъбичките и после лечение... Имам си за всеки случай и рецепта за аугментин, ако 2 дни вдигне Т. Sick
                                                                                                                                                 Моето дете пак дигна температура викнахме джипито вкъщти ,той каза че може да е развила плевмония тъкмо се радвах че се оправи с този аугментин ,но вече съм сигурна ,че нещто не е наред ooooh!
иначе знам ,че ябълковия сок успокоява болката на ушенцето бързо оздравявайте

# 36
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
и моя точи някакви жилави сополи а до миналата седмица слагахме капки. новият секрет е чист а той сополив  #Crazy

# 37
  • Мнения: 21 275
А какво даваш Hushpuppy ?

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 272
    bouquet

# 39
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Лисе, само Ериус давам, нищо друго Peace
Е, витамини и пробиотици редувам, но това си е отделно.

Когато се разболее добавям в схемата и Лимфомиозот/много често при хрема моя е с подути сливици/, това и капки за нос, както и нещо за смучене за гърло. Аз така го оправям, ако пък се задълбочи и не се повлияе хремата започвам АБ капки/обикновено си питам и лекарката или УНГ кои точно/.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 504
И аз да се запиша със започващи сополи при малкия...няма начин да не дойдат празници и той да не проточи сопол  Laughing Текат напред  ooooh!, рядко му се случва да са напред, обикновено все задни са....ПОчнах инфлуцид, осцилококцинум и виброцил и имам един чесън на капсули, пък да видим...И го пуснах на ДГ  Sunglasses, верно, че много не текат напред и е началото/просто има едно подшмъркване/, но на фона на всички други подкашлящи и подсмърчащи днеска и утре ще ходи до обяд /за да мога да си давам три пъти на ден хапчетата/, ще боядисват яйца, абе купон ще е ...Хем ми е малко съвестно, хем не  Thinking, защото винаги съм го спирала при първи симптоми...

# 41
  • София
  • Мнения: 451
Благодарности за темата, Лиси  Hug
За сега само ви чета, защото си го държа у дома от началото на месеца и най-вероятно ще си остане до края на април - ще видим....Малко в повече ми дойде - той, бебето, майка ми още е в болница, защото 2 дни ми помагаше да гледа за някой и друг час единя, за да водя на лекар другия.
Желая на всички много хубави празници и здрави дечица  Heart Eyes 

# 42
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Felicity♥ - добре си решила да го оставиш до края на април.

Това променливо време само ни ги разболява, вътре, вън, с шапки, без шапки, изпотени, облечени повече, облечени по-малко Crazy Crazy Crazy
Аз го оставих днес моя, не че му има нещо, но нямах сили да го водя в този студ.Ще видя за утре дали има смисъл или не да ходи за един ден, въпреки че му се иска на детето Sad

# 43
  • Мнения: 21 275
Благодаря ти , Hushpuppy   bouquet

# 44
  • Мнения: 6 550
EmiR, и аз днес заведох детето с малко сополки и се чувствах виновна. но вътре беше пълно с подсмърчащи хлапета, че и две покашлящи за цвят. вината ми се изпари и се измести от притеснение дали ще се разболее или ще прескочи.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт