Звездни компромати- 206 част

  • 55 174
  • 739
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 592
Тая Венета е за освидетелстване  ooooh!
Не може да е толкова проста  Shocked

# 196
  • Мнения: 3 331
Shocked

tooclose , много ти благодаря Hug

# 197
  • Мнения: 1 216
То от бързане да публикува новината. Представям си как е зарязала и меню, и ядене. Този Тищо не знам как я изтрайва. Но иначе президентшата, която същност не е такава,по неин си избор, е малко скрита лимонка.  Тя и Венета няма да откаже на някой млад сладур, ама явно не може да ги докара като нея.

# 198
  • Мнения: 814
А всъщност на снимката наистина ли е Юлияна Плевнелиева?Но и да е тя, напълно обичайное и не е някакво откритие при положение,че на почти всички нейни папарашки снимки,които съм гледала е с мъж  - ето даже се и гушкат  Laughing

# 199
  • Мнения: 3 943
А всъщност на снимката наистина ли е Юлияна Плевнелиева?Но и да е тя, напълно обичайное и не е някакво откритие при положение,че на почти всички нейни папарашки снимки,които съм гледала е с мъж  - ето даже се и гушкат  Laughing
Снимката е на храната на Венета. Не е снимала президентшата.

Има и още:
Венета Райкова Само да ви напомня, че преди 4-5 години на Св.Валентин си седим с мъжа ми в "Саса", а на съседната маса жената до Бойко - Цветелина си вечеря с млад красавец, а вие се чудехте, "че нали е с Бойко"?? Това лято написах, че Алисия и Ники Михайлов вечерят на съседната на нашата маса в "Капитан Кук", а вие се чудехте "как е възможно, нали те обявиха, че са разделени".... Така чееее, аз само пиша какво виждам, пък истината после излиза!!

# 200
  • Мнения: 3 677
   Добре, Венето! Ще ти построим паметник!

# 201
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
   Добре, Венето! Ще ти построим паметник!

 Joy

# 202
# 203
  • Мнения: 4 165

 
Копирано от стената на Венета, по повод ''разкритието'' й за Плевнелиева -

Ioana Antova -  ''Стига клюки, наздраве''
Харесвам · 1

Венета Райкова -  ''клюки?? когато виждам с очите си се нарича - истина!! мъжа й президент, тя с чужд на вечеря.... три деца има, с кой ли са в момента... какъв е тоя президент, дето дори жена му не го уважава?? но повече няма да коментирам, явно аз съм старомодна... хубава вечер на всички и да ми е моя мъж жив и здрав и все така да сме стабилно семейство...''
Харесвам · 32

...

Рядко оставам без думи, но такава простотия чак - не очаквах от нея, признавам си.

# 204
  • Мнения: 31 181
Венетоооо, просталетооо, селска клюкарко! Тъжно е да си тъп!

# 205
  • Мнения: 474
Много са бързи   Laughing
Пак написахте статии на жълтурите  smile3501

# 206
  • Мнения: 368
Очаквам в най-скоро време, по скъпите ресторанти да не допускат Венета, предполагам винаги могат да измислят начин - всички маси са резервирани и т.н. Все пак освен за вкусни блюда, по тези места се плаща и за спокойствие и обстановка.
Не е нормално това, което прави.

# 207
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Поне може да сме спокойни...Ходжата е развалил магията и сега Венетка с клюките ще е в центъра на събитията, а не Нилото...Вече се започна със статиите.... Mr. Green

# 208
  • Мнения: 140
Днес гледах "Какво ще кажат хората", Венета е същинска госпожа Букет!

# 209
  • Мнения: 68
Днес гледах "Какво ще кажат хората", Венета е същинска госпожа Букет!
Оооо,  в г-жа Букет все пак има нещо симпатично, защото тя изтънчена, има вкус,не е злобна, просто си е суетна и особена по своему, за разлика от Венетка
/Признавам си, че ми е любим сериал Simple Smile/

Общи условия

Активация на акаунт