Лидл ::43::

  • 80 460
  • 738
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 372
Аз пък утре съм си набелязала млеката.

# 106
  • Мнения: 68 756
Аз се чудя на столчето - да го взема ли за малкия, да стъпа в банята, че сегашния е много висок и се навежда над мивката? newsm78

# 107
  • София
  • Мнения: 44 136
И това показаното не е ниско.

# 108
  • София
  • Мнения: 1 464
Христос Воскресе!
Две кори яйца купих - почти половината се изпонапукаха. Лидълската боя - тази, която  е по 2 лв кутията - не хвана добре...

# 109
  • Мнения: 5 207
Днес си взех турбочетката за 39 лв. Да ви кажа, по-голям боклук не бях купувала скоро. Когато е в нормална позиция за чистене, четката не се върти, но когато я обърнеш с главата надолу, се върти като луда. Аз как се предполага, че трябва да чистя - килима да го закача на тавана? Ако все пак в нормална работна позиция четката успее да се завърти, то при първия допир с килима спира. Сега трябва да се разкарвам да я връщам. Знаех си, че трябва да се доверя на мненията в амазон.

# 110
  • Мнения: 19 501
Днес си взех турбочетката за 39 лв. Да ви кажа, по-голям боклук не бях купувала скоро. Когато е в нормална позиция за чистене, четката не се върти, но когато я обърнеш с главата надолу, се върти като луда. Аз как се предполага, че трябва да чистя - килима да го закача на тавана? Ако все пак в нормална работна позиция четката успее да се завърти, то при първия допир с килима спира. Сега трябва да се разкарвам да я връщам. Знаех си, че трябва да се доверя на мненията в амазон.
Гес, да не би прахосмукачката ти да е с недостатъчна мощност или пък да не прави добър контакт с дръжката? Всъщност не знам каква ти е , но пробвай да й изчистиш контейнера или да смениш торбичката и виж дали мощността ще накара четката да работи. Турбочетката, която се върти от смукателната мощност не може със слаб капацитет от прахосмукачката да работи.

# 111
  • Мнения: 5 207
Вече е върната и нищо не мога да пробвам.
Само за протокола, торбичката е чисто нова, сменена в петък. Турбочетката в нормална позиция не работи, а като я обърнеш наопаки (с отвора нагоре) се върти като бясна; върнеш ли я пак в нормална позиция - спира. Значи не е от мощността на прахосмукачката.
Много съм ядосана, защото исках да работи и да си я ползвам. На Лидл не съм ядосана, защото нямаше проблем с връщането (за първи път връщам стока). Предложиха ми да я заменя, но аз не пожелах.

# 112
  • София
  • Мнения: 12 006
Христос Воскресе!
Да похваля кристалите за яйца - чудесни са Simple Smile

# 113
  • София
  • Мнения: 221
Христос Воскресе!
Ние сме с домашни яйца та от 40 едно ми се пукна при варене и едно счупих боядисано докато ги подреждах  Mr. Green
Да похваля и аз кристалите за яйца, доволна съм и от боята  4 цвята в пакетчета бяха. Взех една червена от единичните желатинова ли е каква е не помня, но беше по скоро розова.
Guess Who и аз бях хвърлила око на тая четка, но явно не става и няма да я взимам.

# 114
  • у дома
  • Мнения: 7 151
Преди няколко седмици си взех силиконови формички за мъфини  от Лидъл-една цяла с цветя,пеперудки и калинки и отделни самостоятелни за пеперудки-дали има някъде останали  newsm78 - ще звънна на телефона,но искам да имам информация ако има останали ,за ад посоча мястото...
Ето какво сътворих с тях
Скрит текст:

# 115
  • Мнения: 5 207
Guess Who и аз бях хвърлила око на тая четка, но явно не става и няма да я взимам.
Защо, пробвай я. Може моята да е била дефектна или и аз не знам. А пък ако е същият боклук, поне нямаш проблеми с връщането. Нека да има повече мнения. Ако други хора нямат проблем, да ходя да си взема още една, барем да излезе свястна.
Ама много съм разочарована. Защо ще работи обърната наопаки, а в нормална позиция - не? Може би килимите съм ги сложила на неправилното място в стаята и трябва да са на тавана. Laughing

# 116
  • Мнения: 22 867

Защо, пробвай я. Може моята да е била дефектна или и аз не знам.

И аз си помислих, че може би е била дефектна твоята и е трябвало да я замениш, ако пак не става, поне с връщането в ЛИДЛ не ти късат нервите. Laughing Peace
Аз се снабдих днес с един L клин, още не съм го премерила, дано не се наложи да връщам. Тениските нещо не ми харесаха, големички ми се видяха, затова пък моят мъж се снабди с 4 бройки от мъжките, на него точно големи му трябват. Grinning Купих си и намалена заквасена сметанка, не можах да я подмина, въпреки че точно сега не ми трябва, има срок до юли месец. Peace

# 117
  • Мнения: 5 207
Да, едната касиерка казва на другата: „Това ми е третото [сторно]”. Другата ѝ отговаря: „Аз имам пет от сутринта”. Joy Голямо връщане, голямо нещо.

# 118
  • София
  • Мнения: 221
Момичета, попадна ми обява за бейбифон на Silver Crest.
Не съм обърнала внимание кога са ги пускали  newsm78 някои има ли такъв?

# 119
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
 Сега изпробвах турбочетката. Много съм доволна. Имам тъмно син килим (и късокосмест домашен любимец), който направо светна. Преди същият резултат постигах с много усилия и време.

Общи условия

Активация на акаунт