Лидл ::43::

  • 80 476
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
# 121
  • Мнения: 1 365
Обяснете ми за турбочетката. Защо като чистя паркета се върти, а като я сложа на килима спира? Във въздуха върти, на килима - не. Килимът ми не е персийски, а най-обикновен, гладък и без ресни. Така ли трябва да бъде?

# 122
  • Мнения: 60
Преди пускано ли е Фолио за прозорци и ако да някой слагал ли си е на прозореца .
Ограничава ли светлината вижда ли се хубаво през тях от вътре на вън ?

Аз пак да попитам някой има ли от фолиото ???

# 123
# 124
  • Мнения: 5 209
Обяснете ми за турбочетката. Защо като чистя паркета се върти, а като я сложа на килима спира? Във въздуха върти, на килима - не. Килимът ми не е персийски, а най-обикновен, гладък и без ресни. Така ли трябва да бъде?
Защото влакната идват твърде дълги и спират четката. Разбира се, че не трябва да бъде така. Пробвай да увеличиш мощността и да не натискаш много. Твоята поне се върти. Моята и във въздуха не се въртеше освен ако не е с главата надолу. Laughing

# 125
  • Мнения: 1 365
Да, сега опитах - като движа напред назад по килима дори и четката се върти. Ще си я оставя с надеждата да се справи с едни персийски килими в дома на баба ми, които са много набити с прах и косми и отдавна съм им вдигнала мерника. Много шуми тази четка. Като пусна прахосмукачката все едно ще излитаме...Дано не се сърдят съседите.

# 126
  • Мнения: 954
Да, сега опитах - като движа напред назад по килима дори и четката се върти. Ще си я оставя с надеждата да се справи с едни персийски килими в дома на баба ми, които са много набити с прах и косми и отдавна съм им вдигнала мерника. Много шуми тази четка. Като пусна прахосмукачката все едно ще излитаме...Дано не се сърдят съседите.
Ujas.

# 127
  • Варна
  • Мнения: 51
Преди пускано ли е Фолио за прозорци и ако да някой слагал ли си е на прозореца .
Ограничава ли светлината вижда ли се хубаво през тях от вътре на вън ?
Моето е купувано миналата година и не съм сигурна дали е същото, тъй като в описанието би трябвало да ораничава UV лъчите, а на това пише само, че е огледално.
 На моето огледалния ефект е само отвън, тоест,  през деня, на изгасено осветление не се вижда нищо. Отвътре навън се вижда идеално, но с една идея по-тъмно.
 Само внимавай с поставянето- трябва да е идеално чисто, защото всяко буклуче си личи. Внимавай и с пластмасовата шпатула, защото драска, по-добре ползвай парцал.

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 23:06 от mira66

# 128
  • Мнения: 130
с малко или голямо закъснение да похваля боята за яйца Simple Smile Уникалнааааааааааааааа Simple Smile https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203880860371421&se … ype=1&theater
За тези с ФБ - ето доказателство   chef

# 129
  • Мнения: 60
Преди пускано ли е Фолио за прозорци и ако да някой слагал ли си е на прозореца .
Ограничава ли светлината вижда ли се хубаво през тях от вътре на вън ?
Моето е купувано миналата година и не съм сигурна дали е същото, тъй като в описанието би трябвало да ораничава UV лъчите, а на това пише само, че е огледално.
 На моето огледалния ефект е само отвън, тоест,  през деня, на изгасено осветление не се вижда нищо. Отвътре навън се вижда идеално, но с една идея по-тъмно.
 Само внимавай с поставянето- трябва да е идеално чисто, защото всяко буклуче си личи. Внимавай и с пластмасовата шпатула, защото драска, по-добре ползвай парцал.
А вечер като е пуснато осветлението как е?

Благодаря за отзива Simple Smile

# 130
  • софия
  • Мнения: 25 655
Преди пускано ли е Фолио за прозорци и ако да някой слагал ли си е на прозореца .
Ограничава ли светлината вижда ли се хубаво през тях от вътре на вън ?
Моето е купувано миналата година и не съм сигурна дали е същото, тъй като в описанието би трябвало да ораничава UV лъчите, а на това пише само, че е огледално.
 На моето огледалния ефект е само отвън, тоест,  през деня, на изгасено осветление не се вижда нищо. Отвътре навън се вижда идеално, но с една идея по-тъмно.
 Само внимавай с поставянето- трябва да е идеално чисто, защото всяко буклуче си личи. Внимавай и с пластмасовата шпатула, защото драска, по-добре ползвай парцал.
А вечер като е пуснато осветлението как е?

Благодаря за отзива Simple Smile
Къде/от кога е това фолио?

# 131
  • Мнения: 2 681
Фолиото май ще е от четвъpтък.

# 132
  • софия
  • Мнения: 25 655
Фолиото май ще е от четвъpтък.
Видях го. От вчера е  Hug (стр. 8 на брошурата) Ще мина да го погледна как изглежда.

# 133
  • Мнения: 4 782
В тукашния лидл има още колелета за баланс, миксери, комплекта с пасатора, гофретник, фритюрник и други уреди от изминали седмици. За съжаление нямаше детските прибори за хранене и аптечка  Sad

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
По празниците съм ви изтървала. Сега ще прочета, та да влезна в час.

Общи условия

Активация на акаунт