Лидл ::43::

  • 80 512
  • 738
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 167
Преди пускано ли е Фолио за прозорци и ако да някой слагал ли си е на прозореца .
Ограничава ли светлината вижда ли се хубаво през тях от вътре на вън ?
Моето е купувано миналата година и не съм сигурна дали е същото, тъй като в описанието би трябвало да ораничава UV лъчите, а на това пише само, че е огледално.
 На моето огледалния ефект е само отвън, тоест,  през деня, на изгасено осветление не се вижда нищо. Отвътре навън се вижда идеално, но с една идея по-тъмно.
 Само внимавай с поставянето- трябва да е идеално чисто, защото всяко буклуче си личи. Внимавай и с пластмасовата шпатула, защото драска, по-добре ползвай парцал.
Как се сваля от прозореца ?

# 136
  • Мнения: 1 718
Някой да е засичал останал прочутия уред за прозорци? По справка казаха, че нямало, ама не знам доколко е вярно.

# 137
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
с малко или голямо закъснение да похваля боята за яйца Simple Smile Уникалнааааааааааааааа Simple Smile https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203880860371421&se … ype=1&theater
За тези с ФБ - ето доказателство   chef

Еееей, наистина е страхотна!  Peace Поздравления!  bouquet

# 138
  • Мнения: 3 675
Пускани ли са преди червените сутиени и дали са с банели и подплънки?Трябва ми такъв модел без въпросните неща.От Лидл съм купувала такъв преди време, чудя се дали и този е подобен.

# 139
  • Мнения: 633
Някой да е тествал вече палатката?

# 140
  • София
  • Мнения: 940
Минах днес покрай магазините на Резбарска и Захарна фабрика, но нямаше климчетата от предходната промоция. Благодаря ви за инфото   bouquet

# 141
  • Мнения: 4 827
А имат ли практика ако в друг град има да бъде доставена стоката? При нас имаше палатки, килимчета и др. неща от вече изминали седмици /Сливен/.  newsm78

# 142
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Някой да е тествал вече палатката?
Ами ние я разпъвахме у дома. Много доволно от големината й Simple Smile

# 143
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Вчера ходих да видя клиновете, направо са грамадански, този L по нашемо е поне XXL, не съм хилава, ама чак път толкова...

# 144
  • Мнения: 6 907
Христос Воскресе!
Две кори яйца купих - почти половината се изпонапукаха. Лидълската боя - тази, която  е по 2 лв кутията - не хвана добре...

И аз не съм доволна нито от яйцата, нито от боята.  Peace

# 145
  • Мнения: 130
аз похвалих боята, която е с мраморен и метален ефект - уникална е - изключително добре хваща и покрива невероятно - 50 яйца боядисах с нея - преди няколко поста пуснах и едно яйце за да онагледя Simple Smile (Яйцата ми бяха домашни). Да не би да говорите за друга боя или да не сте спазили инструкциите?

# 146
  • sf
  • Мнения: 10 228
Някой взел ли си е туника от големите, интересува ме колко точно е дълга, да знам дали да се разкарвам?

# 147
  • софия
  • Мнения: 25 830
аз похвалих боята, която е с мраморен и метален ефект - уникална е - изключително добре хваща и покрива невероятно - 50 яйца боядисах с нея - преди няколко поста пуснах и едно яйце за да онагледя Simple Smile (Яйцата ми бяха домашни). Да не би да говорите за друга боя или да не сте спазили инструкциите?
И аз съм много доволна от немската боя. 3та година боядисвам с нея. Най-харесвам с металния ефект. Хем не е хамалогия, бързо се боядисват и много красиви стават.

# 148
  • Мнения: 0
Някой знае ли каква е цената на бананите в Лидл? Навсякъде са по 2,70-3 лв, нямам Лидл наблизо да проверя, но ако има банани на добра цена отивам веднага Simple Smile

# 149
  • Мнения: 2 167
Бананите са около 2.70 - не си струва да ходиш, щом не ти е наблизо.

Общи условия

Активация на акаунт