Какво се случва с името НЕШО?

  • 4 635
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 812
Старомодно ми е това име, ама е въпрос на личен избор. Стига на вас да ви харесва.

# 31
  • Мнения: 8 909
Не ми харесва като лично име, но за фамилия не е толкова зле. Съвсем закономерно е излязло от употреба.

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Крум мааалко по-добре ми звучи, но не и да си кръстя детето с това име. Буква К ми е любима и било добре да я има в името на човек.
Дори и в женските имена завършващи на -ка ли?  Simple Smile

не е уточнено, но по (мое) подразбиране да е начална.

# 33
  • Мнения: 10 698
Кичка  Whistling
С две К-та, супер от всякъде  Joy

# 34
  • Мнения: 15 379
На моя приятелка баща й е Нешо, но той е 70+.
Името ми е кофти, Крум - също.

# 35
  • Мнения: 24
Аз познавам Нешо , на 30 г. е  Laughing Наричаме си го Нешо,Нешко,Нешката.....

# 36
  • York
  • Мнения: 826
Аз познавам Нешо , на 30 г. е  Laughing Наричаме си го Нешо,Нешко,Нешката.....
Нямам думи за Нешката особено  smile3505
Името категорично не ми харесва, въпреки, че харесвам стари имена.

# 37
  • Мнения: 3 035
Не познавам лично, но знам за съществуването на 25 годишен мъж с това име. На мен не ми харесва особено за млад човек, но нали преди да стане някой дядо или баба, за да му подхожда бабешкото/дядовското име, трябва да е бил дете.  Joy

# 38
  • Мнения: 5 259
Не е точно така. Бабешките и дядовските имена са били много модерни по времето, когато въпросните хора са били малки. Сигурно един ден Александър и Виктория ще са най-бабешките имена  Joy

# 39
  • Мнения: 3 035
Не е точно така. Бабешките и дядовските имена са били много модерни по времето, когато въпросните хора са били малки. Сигурно един ден Александър и Виктория ще са най-бабешките имена  Joy
М, да, правилно. По-добре името ти да звучи странно и старомодно, когато си на 70-80 г., а не когато си на 5 г., примерно.  Laughing

# 40
  • Мнения: 11 747
Абе то на 5 как да е, ама в пубертета и предпубертета е кофти.

# 41
  • София
  • Мнения: 8 657
На мен ми харесва. Имам други по-харесвани имена, но ако трябва да избирам между популярните мъжки сега и Нешо, ще избера него. 
Идва от нега/няга, означава обич, нежност. От негувам-милея. Другите имена са Неган, Негош, Някол, Нежатин, Нежил, Нежа, Нежка, Неша,Нега, Негна,

Общи условия

Активация на акаунт