От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 13

  • 59 718
  • 741
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 23 173
кд шопинг актуализират ли си често информацията за курсовете:
http://kdshoppinguk.com/orders/index.php?act=news&code=view&id=26
или има друго място, където е по-нова.
гледам че на 8 е трябвало да пристигне, ама още пътува.
аз пък чакам да тръгне тия дни, ама пак нищо  newsm78

# 196
  • Русе
  • Мнения: 623
Здравейте, момичета!
Искам да поръчам от Мадъркеър и да си го доставя с Габко. Но виждам, че те, освен курса, който е планиран да тръгне днес, не са обявили следващи дати. Да не излизат във ваканция или нещо такова?
Не, Габко няма да излизат във ваканция. Можеш да поръчваш без притеснения. Simple Smile

# 197
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
кд шопинг актуализират ли си често информацията за курсовете:
http://kdshoppinguk.com/orders/index.php?act=news&code=view&id=26
или има друго място, където е по-нова.
гледам че на 8 е трябвало да пристигне, ама още пътува.
аз пък чакам да тръгне тия дни, ама пак нищо  newsm78
Не си я актуализират много често, а понякога е и грешна, затова ги питай направо. Аз така правех.

# 198
  • Мнения: 500
Аз си ползвам от началото на тази година само GGBG  и са супер точни и бързи. Можете да видите на сайта им, кога тръгва следващият им курс. По принцип тръгват в неделя, ако не се бъркам и пристигат в София във вторник-сряда. Обработват си пратките за 1-2 дни и в четвъртък-петък минават да разнасят по адреси. Супер удобно ми е.
Дано съм ви била полезна.

# 199
  • Петрич
  • Мнения: 95
имам направена поръчка от брандалий,платено през пей-пал.до мен достигна само част от нея,а е направена преди близо месец.Чудя се дали ще изпратят останалата част от поръчката,или да си търся парите.моля накой с подобен проблем да отговори.благодаря.

# 200
  • Мнения: 113
Не, Габко няма да излизат във ваканция. Можеш да поръчваш без притеснения. Simple Smile
Много благодаря! Вече си чакам доставката Simple Smile

# 201
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 566
Здравейте,

искам да купя глюкомер от Амазон или E-bay. Дали ще бъде доставен на адреса на UKshops-bg ?

# 202
  • Мнения: 787
Здравейте,

искам да купя глюкомер от Амазон или E-bay. Дали ще бъде доставен на адреса на UKshops-bg ?

Да,защо да не бъде доставен? Избираш си превозвач и действаш.

# 203
  • Мнения: 73
Здравейте, аз използвам Uktobg.com и съм супер доволна, но аз съм използвала само тях и Габко.  Grinning Искам да Ви попитам знаете ли с коя фирма мога да изпратя багаж към Англия, но след като пристигне пратката в Лондон, те да я изпратят до адрес с куриер в Лондон или друг град? Или пък знаете ли някаква английска куриерска фирма, от която мога през интернет, да платя предварително, те да отидат до превозвача, да вземат пратката и да я закарат до друг адрес, както нашият Еконт предлага такава услуга? Аз питах Уктото, но те ми казаха, че могат да закарат пратката до там, но те не се ангажират с изпращането на пратки. newsm78

# 204
  • Мнения: 63
http://www.parcelmonkey.co.uk/  оттук можеш да ангажираш куриера да отиде да я вземе и достави Simple Smile

# 205
  • Мнения: 101
Здр.имам поръчка от Асда,която е изпратена и получена от превозвача Габиели на 14.07.Регистрирала съм я в сайтс им,имали са курс на 16.07 за Бг.Но и до днес стои с статус Заявена.Възможно ли е да не са я отбелязали.И да им пиша ли,за да ги питам или да чакам курса да пристигне в Бг на 23.07.

# 206
  • софия
  • Мнения: 25 613
Здр.имам поръчка от Асда,която е изпратена и получена от превозвача Габиели на 14.07.Регистрирала съм я в сайтс им,имали са курс на 16.07 за Бг.Но и до днес стои с статус Заявена.Възможно ли е да не са я отбелязали.И да им пиша ли,за да ги питам или да чакам курса да пристигне в Бг на 23.07.
Възможно е. Изчакай курса и ако я няма им пиши.

# 207
  • Мнения: 2 298
Възможно е, особено ако си я регистрирала след като е получена на адреса!

от Асда ли твърдят, че е получена от Габиели?

# 208
  • Мнения: 787
Здр.имам поръчка от Асда,която е изпратена и получена от превозвача Габиели на 14.07.Регистрирала съм я в сайтс им,имали са курс на 16.07 за Бг.Но и до днес стои с статус Заявена.Възможно ли е да не са я отбелязали.И да им пиша ли,за да ги питам или да чакам курса да пристигне в Бг на 23.07.
От Асда Гросери ли е пратката?

# 209
  • Мнения: 73
http://www.parcelmonkey.co.uk/  оттук можеш да ангажираш куриера да отиде да я вземе и достави Simple Smile
Супер, разгледах го сайта и горе долу го разбрах. Благодаря много  Hug

Общи условия

Активация на акаунт