От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 13

  • 59 680
  • 741
  •   1
Отговори
# 225
  • Русе
  • Мнения: 623
Здравейте!
http://kdshoppinguk.com/ имат ли Paypal акаунт на който може да се преведат парите или само по сметката им в банка?

Нъц, нямат Пейпал сметка. Само по банков път в рамките на 24 часа след получаване на потвърдителен мейл за сумата (ако е първа поръчка).

# 226
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Благодаря! Дано са надеждни!

# 227
  • Русе
  • Мнения: 623
Нямай притеснения, едни от най-надеждните са. Много хора са доволни от услугите им.  Simple Smile

# 228
  • насън...
  • Мнения: 234
здравейте,

габко отдавна ли имат офис в русе? не следя темата редовно и сега влизам и виждам...и да кажа за първа страница, ако още не знаете, че кдшопинг вече нямат офис в русе...
 Peace

# 229
  • Мнения: 3 727
здравейте,

габко отдавна ли имат офис в русе? не следя темата редовно и сега влизам и виждам...и да кажа за първа страница, ако още не знаете, че кдшопинг вече нямат офис в русе...
 Peace
Не знам от кога,но поне от 2 -3 месеца. На мен обаче ми идва по-скъпо вземането от офиса и не съм го ползвала.

# 230
  • Русе
  • Мнения: 623
Аз ползвам услугите им от март, от тогава имат със сигурност. Защо да е скъпо вземането от офиса? И от кога КД нямат офис?

# 231
  • Мнения: 12
Например за Русе, за да си вземеш пратка от офиса им, за всеки един пакет, независимо от килограмите, се заплаща допълнителна такса от 2 лв.
Това пък е егати простотията  ooooh!
Таксата от 2 лв е за пътя от София до Русе и е за пакет до 10 кг- На мен ми е  добре

# 232
  • Мнения: 12
здравейте,

габко отдавна ли имат офис в русе? не следя темата редовно и сега влизам и виждам...и да кажа за първа страница, ако още не знаете, че кдшопинг вече нямат офис в русе...
 Peace
Не знам от кога,но поне от 2 -3 месеца. На мен обаче ми идва по-скъпо вземането от офиса и не съм го ползвала.
Би ли казала  нещо по евтино - 
на мен ми излиза така
 2кг-4,40+2 лв такса =6,40 за 2кг  в офис Русе
2кг-4,40+3,36 еконт=7,76 по еконт
2кг-4,40+3.50 спиди=7,90 спиди
 таксата от 2 лв е за курс и  пакети до 10кг( колко лева   ще ти вземат с  друг куриер)
 Тук е форум и си помагаме, как по  изгодно може да се вземе?

# 233
  • Русе
  • Мнения: 623
Аз смятам, че е по-изгодно нещата да се вземат от офиса на фирмата, при все, че гъбите имат такъв в града ни (Русе). Въпросната такса от 2 лв не е толкова за превоза на пакета от София до Русе, колкото до това, че офисът не е техен собствен, а на партньор и тези пари са именно за партньора. По същия начин е и с един от складовете им в София (Иван Вазов мисля беше). Пратките над 10 кг се разпращат чрез Еконт или Спиди и за там вече не съм сигурна колко би струвало.

# 234
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Въпросната такса от 2 лв не е толкова за превоза на пакета от София до Русе, колкото до това, че офисът не е техен собствен, а на партньор и тези пари са именно за партньора. По същия начин е и с един от складовете им в София (Иван Вазов мисля беше).

   Да, обаче, таксата за вземане на пратка от офиса в "Иван Вазов" е 1 лв. и се плаща еднократно за цялата пратка, независимо колко отделни пакета от различни сайтове има в нея. Peace Освен това, няма ограничение в килограмите. Мисля, че тази такса е точно затова – понеже трябва от основния им склад да ти я закарат в "Иван Вазов". Peace

# 235
  • София
  • Мнения: 9 850
Здравейте! За пръв път пазарувам с доставчик от UK, избрах гъбите. Видях, че пратките (4 пакета) са вече в склада им в UK, отбелязано е много бързо, защото са доставени днес сутринта, а сега вече са отбелязани, че чакат курса на 14ти.
Тези 4 пакета ще бъдат в един курс, нали така? Ако са примерно 20кг общо, цената ще бъде 44лв за доставката до БГ, + още някаква такса за взимането от склада им в Полигона, правилно ли съм разбрала?
Има ли шанс някой курс да тръгне по-рано, или си е твърда тази дата, 14ти? Ако тръгне тогава, и пристигне по план на 21ви, кога ще мога да си взема пратката?

Последна редакция: пн, 11 авг 2014, 13:14 от Малко Сладко Коте

# 236
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Тези 4 пакета ще бъдат в един курс, нали така? Ако са примерно 20кг общо, цената ще бъде 44лв за доставката до БГ, + още някаква такса за взимането от склада им в Полигона, правилно ли съм разбрала?
Има ли шанс някой курс да тръгне по-рано, или си е твърда тази дата, 14ти?

   Да, 4-те пратки ще пътуват заедно. Peace Няма допълнителна такса за вземане от "Полигона", плащаш си само цената на доставката. Възможно е и бусът да тръгне малко по-рано – например, на 13-ти, а много по-малко вероятно – на 13-ти, но това се случва относително рядко. Peace

# 237
  • Мнения: 12


   Да, обаче, таксата за вземане на пратка от офиса в "Иван Вазов" е 1 лв. и се плаща еднократно за цялата пратка, независимо колко отделни пакета от различни сайтове има в нея. Peace Освен това, няма ограничение в килограмите. Мисля, че тази такса е точно затова – понеже трябва от основния им склад да ти я закарат в "Иван Вазов". Peace
[/quote]
Таксата  от 2 лв  също е еднократно , независимо от броя пакети за курса  стига да са в рамките на 10 кг
а все пак  нали и те стигат до Русе и  този превоз се заплаща
Не мога да разбера тези 2 лв са направени за да е по изгодно на нас като клиенти , а ни  ги дъвчим 4 страници МЕН лично ме устройват   
 дори   да сметна фирма с по евтини  килограми  и като сложа доставката,  пак Габкото ми излиза по ефтино

# 238
  • Мнения: 4 733
 Embarassed обърках темата

Последна редакция: пн, 11 авг 2014, 15:36 от йоко

# 239
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Таксата  от 2 лв  също е еднократно , независимо от броя пакети за курса  стига да са в рамките на 10 кг

   Явно аз не съм разбрала. Peace Нямам си на идея как процедират в Русе, но от един от цитатите по-горе останах с впечатлението, че "за всеки пакет се плащат 2 допълнителни лв.", а явно идеята е била, че за цялата поръчка е 2 лв. еднократно, а не за всеки пакет отделно. Blush

   На мен също не ми е проблем, че плащам с 1 лв. повече (за "Иван Вазов") и също не разбирам защо толкова се коментира. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт