От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 13

  • 59 685
  • 741
  •   1
Отговори
# 255
  • Русе
  • Мнения: 319
Благодаря за отговорите, успокоих се. Странното е, че на домашния лаптоп и на работа- все още не мога да го отворя, а само от телефона става. Явно трябва да предприема аз някакви мерки- ще видим какви  точно /че съм голяма техничарка/  Laughing

# 256
  • Мнения: 330
Момичета, как стой пазаруването то NEXT? Не съм пазарувала от този сайт до сега, но сега като разглеждах видях,че има БГ версия, малко по-скъпи се нещата ,но пък в сравнение с това да минават през превозвач, ми се струват ОК. Ако някой е пазарувал от него http://bg.nextdirect.com/ да сподели.

# 257
  • Мнения: 2 298
Сайта доставя до БГ за около 3дни. Над 20 евро е безплатна дставката.

Има отделна тема за Некст.  Peace

# 258
  • Мнения: 330
Сайта доставя до БГ за около 3дни. Над 20 евро е безплатна дставката.

Има отделна тема за Некст.  Peace

Благодаря!   bouquet Извинявам се,че не съм писала на правилното място

# 259
  • Мнения: 2 298
Сайта доставя до БГ за около 3дни. Над 20 евро е безплатна дставката.

Има отделна тема за Некст.  Peace

Благодаря!   bouquet Извинявам се,че не съм писала на правилното място
Няма проблем, просто там ще получиш повече и актуална инфо. От nextdirect нямаш нужда от посредник.

# 260
  • София
  • Мнения: 3 167
От сайта на Габиели  http://www.uktobg.com/

Уважаеми клиенти на ф-ма Габиели гр. Пловдив уведомяваме ви, че склада на ул. Огнево 17б ще бъде изместен от 01.09.2014г на следния нов адрес: Пловдив-ЮГ 382. продължението на ул. Димитър Талев  между овощарския институт и околовръстното шосе, последната сграда в ляво.

# 261
  • Burgas
  • Мнения: 201
Привет!
За първи път пуснах поръчка до адрес на КДШопинг (ползвам Гъбите от доста време, но техния адрес не го хареса сайта:). Имам мейл от Next.co.uk, че пратката е доставена. Регистрирах се в сайта на КД, сега какво следва? Не виждам някъде да е отбелязано, че има пратка на мое име. Само чакам или трябва да пиша на КД?Извинявам се за глупавите въпроси, но не знам при тях каква е процедурата  Embarassed

# 262
  • Русе
  • Мнения: 623
КД не уведомяват, че имаш пристигнала пратка на свое име на техен адрес. Седиш и чакаш. Но щом от Некст си получила мейл, че пакетът е пратен - не се притеснявай. Simple Smile

# 263
  • Мнения: 778
ПАзарувах от John Lewis. Купих си този електронен четец -  . Платих с дебитна карта Visa Electron на Уникредитбулбанк(верифицирана във Виза за сигурни плащания в интернет).

Използвах GGBG . Много коректни. От поръчката от сайта в Англия до доставката в склада им в София - 1 седмица.

# 264
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Момичета да се разпиша в темата и оплача.
Три пъти от Амазон не могат да доставят пратката ми на адреса на Бритс.
Направо съм бясна. Сега дойде поредния имейл в 17,45, при положение че са обявили че до 18,00 часа са на адреса....
За първи път ги ползвам.
Писах и на амазон за часовия интервал, ама те не обещават, че логистиката ще се съобрази.

# 265
  • Мнения: 134
Някой получил ли е мейл от КД за раздаването утре в Бургас  newsm78 Аз имам 2 пратки, пристигнали на 20ти и 22ри, но нямам мейл  Confused Би трябвало да са тръгнали с курса от 24ти, но ... За първи път ми се случва да не ми пратят мейл и не знам дали да не звънна да питам  Thinking

# 266
  • Мнения: 3 727
Във сайта на Габко мога ли да си видя предни приключени пратки?
 Излиза ми в момента само настоящата,а много ме интересува една предна.

# 267
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Във сайта на Габко мога ли да си видя предни приключени пратки?
 Излиза ми в момента само настоящата,а много ме интересува една предна.

   Да, влизаш в "Моят профил", после натискаш опцията малко по-надолу "История / Архив" и voilà. Излизат ти всички поръчки, разпрострени на n-брой страници. Wink

# 268
  • Мнения: 3 922
От сайта на Габиели  http://www.uktobg.com/

Уважаеми клиенти на ф-ма Габиели гр. Пловдив уведомяваме ви, че склада на ул. Огнево 17б ще бъде изместен от 01.09.2014г на следния нов адрес: Пловдив-ЮГ 382. продължението на ул. Димитър Талев  между овощарския институт и околовръстното шосе, последната сграда в ляво.

Много лоша новина  Confused. Никак не ми е удобно мястото, имам пратка за получаване за другата седмица и тя ще е последната чрез тях. Жалко, бях доволна.

# 269
  • Мнения: 4
Да похваля GGBG: престраших се да си поръчам мебели от Англия - диван, фотьойли и трапезарна маса (www.made.com). Мислех Емпреса да ги доставят, но с тях се работи толкова трудно, че започнах да търся друг превозвач. Спрях се на GGBG по препоръки от форума и съм страшно доволна - support-ваха ме през цялото време (отговарят си на мейлите дори в неделя вечер), обещаха да ми опаковат нещата адекватно ако се наложи (имаше шанс мебелите да пристигнат разопаковани при тях), доставиха ги супер бързо (отложиха си тръгването за БГ с половин ден за да натоварят и моите неща, а после явно са наваксали закъснението), раздават по всяко време, дори в неделя ако се обадиш, помогнаха ми с натоварването в колата и изобщо се държат максимално професионално. А, и мебелите пристигнаха в идеално състояние Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт