Блендер Nutribullet

  • 91 090
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, някои от вас пробвал ли е блендера Nutribullet и какви впечатления има от него? Рекламата му е доста обещаваща, но се чудя кое го прави по-различен от другите блендери.

# 1
  • Мнения: 7
Аз го имам и само ще кажа превъзходен е! Много е бърз и мощен,лесно се ползва за минута е готово желаното от тебе,почиства се лесно, няма много части.

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 147
Аз нямам, но колега си го взе преди два месеца. И от тогава не спира да го хвали. Колегата е сам, неженен, не е много по домакинстването и каза, че много лесно и бързо се обслужва, почти не се изхвърля остатък от продуктите и смилало всичко перфектно. От два месеца ежедневно ми го хвали и аз доста се замислих. Казва, че е по-добър от обикновените блендери, защото смила абсолютно всичко еднородно.
Много съм се замислила...

# 3
  • Мнения: 7
Добре си се замислила няма да сгрешиш,аз сега съм на лека диета и главно заради това си го купих.В седмият месец на бременноста съм си и съм качила 20 кг.,а имам още 2 месеца в които главно се качват килограми,та всяка сутрин аз си смилам на смути 1 грейпфрут  и 2,3 пръчки целина,чудих се ако нямах блендера ,как ще ме накараш да изям тоя огромен грейпфрут с тия горчиви жилки и тия клечки целина рано сутрин?!! хахааа смешно ми е чак.Всичко ми става готово за 20 секунди,моят е 900вата и е голяма фурия(защото имаше и 600,но като е блендер да е мощен),спирам го и или си го пия от чашката или си го преливам и само изплаквам хубаво с хладка водица чашката.

# 4
  • София
  • Мнения: 38 582
Мисля, че е като обикновен пасатор, само че 10 пъти по-скъп.
Ако все пак ви се дават 240 лв, купете си качествен кухненски робот.

# 5
  • Мнения: 16
Да използвам темата  и аз и да попитам следното. От вчера и аз имам Nutribullet. Съвсем ентусиазирано се впуснах да го ползвам. Но истината е, че семките от къпините останаха несмлени. Пробвах се и с една от предложените нутри бомби, съдържаща  ленено семе - резултатът е същият, сместта далеч не е хомогенна и гладко смляна, каквато очаквах да бъде. Та въпросът ми е как се процедира, когато става дума за ядки. Някаква предварителна обработка ли е необходима?Т оест дали  семената примерно се киснат първо, дали трябва да са смлени предварително или нещо друго? Ще съм благодарна, ако споделите Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5
Ами и ние със сестра ми сме леко объркани. Въобще не ни се получават соковете, които са на рекламата. Получава се не хомогенна смес, приличаща на пюре. Снощи махнахме половината сипахме още вода и айде заприлича на рекламата, но много се усещаше водата, къде отидоха важните съставки  Thinking. Днес сложихме листа, морковчета, банан и тиквено семе и пак не е добре смляно. Не било сок, не било смути, е нащо е на пюре. И ако пусна през цедка, сито или нещо подобно (както на рекламата) нашата нутри бомба, е няма да премине цялата , а ще се задръсти.
С 600 ватовия сме и още сме в 7 дневния срок за връщане и жестоко се замисляме дали да не го върнем. Защото ако една част изтискваме на сокоизтисквачка, а после сока прибавяме към ядки и други продукти в Nutri-то, защо да използваме уред, който струва 240 лева като блендер, като има и по-мощни блендери, за по ниски цени.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 582
Ще се сетите, че е поредната измама на Топ Шоп, ама къснооо.
Има блендери на топ марки под 100 лв! Joy

# 8
  • Мнения: 7
Точно на пюренце трябва да става,а колко гъсто или рядко ,сама си преценяваш!За България не зная и теле шопа,но тук в Америка всички са си доволни от уреда,а и щом тукашният капризен народ не е проплакал не смятам,че проблема е в машинката.Различни желания,различни резултати,аз съм супер доволна след дългото ми търсене на блендер на прилична цена,защото има много по скъпи с които се върши съшата работа,може би само  по-бързо.Ако отвориш ю-туб и поразгледаш има доста видеа в които сравняват блендове,сама ще се увериш какво притежаваш и дали си струват парите които си дала.При блендерите е много важна мощността и 600 вата ми се виждат малко.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 052
Ха, сега! Тъкмо се навих да си го купя и ме разочаровате  Peace

# 10
  • Мнения: 60
Аз пък се чудех дали да не поизчакам, че в някакъв момент пускат 2 за 1. Ама и аз нещо се размислям вече. Ако може някой да препоръча какъв друг блендер върши добра работа и по възможност да няма много чаркове, че кухнята ми е тясна. Аз имам един чопър на Зелмер от време оно, да речем, че върши работа - не е перфектно гладко, ама накълцва. Мислех за този Нутрибулет евентуално да смила за бебка за пюрета това-онова, ама докато го взема и тя ще прояде по-гъсто смлени храни...

# 11
  • Мнения: 27
Прочетох форума, за да видя има ли и други хора с проблем при соковете - явно не е само при мен! Мразя нектари , колкото и да са фини.
Иначе да кажа нещо хубаво за машинката - чудесно прави брашно от семена и ядки. Лененото семе например не се мели с нищо друго. Дори червен пипер си смлях.

# 12
  • София
  • Мнения: 38 582
Още в рекламата се казва, че това не е машина за сокове.

240 лв за мелачка за ядки! Яко!

# 13
  • Мнения: 27
Аз изобщо не коментирам цената - само работата , която върши. Струва ли си - за мен да, защото го ползвам ежедневно като машина за брашно. Соковете и другите неща са бонус.

# 14
  • Мнения: 7
И аз съм щаслива за браненцето ,ти от какви семена си правиш?Аз си смлях пшеница,направих си овесено брашно,пудра захар,черен пипер.  А L'Agent защо си толкова негативно настроена,та ти дори не си го хващала в ръцете си,а не спираш да  пълниш с коментари,а нямаш обективно отношение.

Общи условия

Активация на акаунт