Фитнес център Пулс

  • 259 429
  • 862
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 10
Аз също имах проблеми с намирането на читав плувен басейн в София, тъй като голямата ми дъщеря има гръбначно изкривяване и  е задължително да ходи на плуване, а  доста басейни обиколихме, включително и басейните на някои хотели в София и беше някакъв ад...хигиената беше под всякаква критика. Споделих това с една приятелка, която ми спомена , че в Пулс има плувен басейн и е много доволна, реших да й се доверя и честно казано не съжалявам. Спокойно е, няма много хора в басейна, хигиената там е на много високо ниво. Доста съм доволна : ))

# 346
  • Мнения: 21
Днес посетих пробно басейна и направо съжалявам, че няма такъв в Хаджи Димитър. Разкошен е! Отидох към 15:00 и беше супер спокойно, можех да се плацикам на воля. Тествах и римския басейн, също много отпускащо, накрая завърших с любимото ми - термо лежанките. Честно, бих си взела такова нещо вкъщи, супер добро е! Да, определено си заслужава 9-те лева, които се добавят към месечната такса. Пълнно блаженство. Момичета, благодаря ви за препоръките, не очаквах да е толкова приятно наистина! Горещо препоръчвам и на други мами!

# 347
  • Мнения: 10
Аз се възползвах само ото басейна, не съм посещавала спа-то. Какви са тези термо лежанки, каква им е функцията?

# 348
  • SF
  • Мнения: 21 318
В СПА центърът е пълно с джунджурии - стаи за релакс, парни бани, студени струи, да дишаш билки... Горе има кръгло фоайе с камина и кожени фотьойли около камината. Аз ходя на масажи в един друг център и там кушетките са с подгрев и знам какво е удоволствието.

# 349
  • Мнения: 7 759
това е термо-лежанката, температурата се регулира по желание

# 350
  • Мнения: 21
Супер сте, дами! А вие в кой обект тренирате? Някоя от вас да е в Хаджи Димитър? Ще се радвам да се запознаем все пак и лично, не само във форума Simple Smile

# 351
  • SF
  • Мнения: 21 318
Аз ЩЕ си купя карта за този на Околовръстното. Там посещавам вечерните групови занимания и през уикендите - обедните.

# 352
  • Мнения: 10
И аз вече официално си взех карта за фитнеса. Може ли да ми препоръчате някое от груповите занимания? Искам нещо което гори много енергия и калории  Laughing

# 353
  • Мнения: 21
Честно казано всяко занимания ще ти свърши работа, ако се раздадеш по-сериозно. Признавам си, че понякога не издържам в спининга и си почивам или спирам по-рано, просто не ми издържат силите. Най-забавно е на зумба и канго, на спининг ходя, защото си е интензивно кардио. Веднъж ходих на бодипъмп и после цяла седмица бях със зверска мускулна треска, същото важи и за тапаут. На други не съм ходила, не мисля, че ще издържа физически. Допълвам си с един маратон по чистене вкъщи, това кой ли не го прави Simple Smile
Пиши, ако отидеш на друго и си доволна!

# 354
  • Мнения: 10
Аз също бих посетила и Зумбата, яко ми изглежда. Някой да знае случайно дали има йога в Пулс и ако има, може ли мнение? Ходила на 2 различни места и при единия инструкто ми хареса, а при другия не. Благодаря предварително  Embarassed

# 355
  • SF
  • Мнения: 21 318
Има йога. Има различни интруктори. Ходила съм 2 пъти, но на мен не ми допада йогата, защото ми е бавно. Голям наплив имаше през уикендите от 11 часа. Водеше я д-р (и сега тук ще те излъжа за името, но беше нещо като Сам или Сид). Всички много го хвалеха. Чувах разговорите им в съблекалите. Заради тези оживени разговори, включително и по телефоните, аз пробвах йога в Пулс, но не можех да посетя точно неговите часове. Неговите съвпадат с боди пъмп през уикендите, а аз предпочитам боди пъмп тренировките.
Пред залата за йога има кафе машина и малко преди тренировките се събирахме да пием кафе. Наистина в залата за йога имаше много практикуващи.

До кога е тази промоция с картите?
Кое е по-изморително и изпотяващо (свалящо тлъстини и оформящо) - канго или спининг?

# 356
  • Мнения: 106
За да станеш член ти трябва - да платиш членска такса 50 лв/всяка година, договор, лична карта, запис на заповед, данни на дебитната карта. Искат всяка година преподписване и пак същото. Исках да плаща кеш и обещаха да е така, след което въвели договора с дебитна карта и после тормоз по телефона да дам такава. Дадох, какво да правя, подписала съм запис на заповед и нямам право на протести. Преди малко се обаждат да ми искат CVV кода на дебитната карта /номера отзад/, преди не го искаха. Освен това ми съобщиха, че щели да ми дръпнат 1 лв и да ми го върнат после. Въобще си правят каквото искат. Няма нищо общо това с моите тренировки, нали? Аз хем си тренирам, хем ме правят на маймунка.  Rolling Eyes

# 357
  • SF
  • Мнения: 21 318
Ами много сложно го описваш. На мен не са ми искали такова нещо. Подписах договор, исках да теглят от картата - теглиха. След една година просто преподписах, но на нови условия. Бяха в промоция и я използвах. Не съм плащала нови 50 лева за членство.
Сега, ако отида да подновявам, може и да плащам отново за членство, но аз го бях прекратила, така че може и да започна от нулата.

# 358
  • Мнения: 10
В отговор на Esmee - До кога е тази промоция с картите?
Кое е по-изморително и изпотяващо (свалящо тлъстини и оформящо) - канго или спининг?

И аз се зачудих до кога е промоцията с картите, така и не разбрах. Те май периодично ги предлагат. А относно канго или спининг, вера бях на канго-доста се поизпотих и много добре се почувствах, аз лично го предпочитам пред спининга.Ако не си ходила до сега на Канго- отиди, няма да съжаляваш.

# 359
  • SF
  • Мнения: 21 318
Във вторник отивам да купувам карта. 29 лева на месец не са за изпускане, въпреки че и старата ми толкова излизаше, защото беше за 12 месеца, плюс 3 безплатни. И без подновяване на такса за членство.

Общи условия

Активация на акаунт