SportsDirect-63

  • 63 787
  • 734
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 111
Момичета, някой друг има ли проблеми с Пейпал?

Имам пари там и искам да ги изхарча в Спортса, но ми канселира постоянно плащането.
Имате ли идея на какво би могло да се дължи?
Аз имам. Последните ми поръчки през Пейпал са канселирани до една. А миналата седмица ги приемаше без проблем.Нямам обяснение.

# 466
  • Мнения: 778
Плащайте директно от картите особено ако са кредитни....по-добър курс и все пак СД си е проверен и реномиран сайт  Peace

# 467
  • Мнения: 980
Аз по принцип си плащам през дебитна. Кредитни нямам.
Обаче едната карта вече пищи на умряло, а от другата не искам да тегля.
Пък и тези пари в пейпал затова ги държа там, а не ги прехвърлям в картите, защото с тях си пазарувам директно от сайтовете... Няма смисъл да ги прехвърлям в дебитната (хем има такса, хем става бавно - около 3/4 дена).

Както и да е. Няма да се харчи, то се е видяло.  Blush

# 468
  • Мнения: 89
Моля за малко помощ.Опитвам се да платя с Виза електрон.Стигам до Issue Number ,който го няма на картата.Прочетох че не се пише, но не ме допуска да продължа.Знаете ли защо?

Последна редакция: пн, 28 юли 2014, 22:15 от milimi

# 469
  • Мнения: 171
PERKS20 - 20% Off with The Sun Perks!

До 31.07.

   Да разбирам ли , че това е нов код за намаление ?

# 470
  • Мнения: 980
PERKS20 - 20% Off with The Sun Perks!

До 31.07.

   Да разбирам ли , че това е нов код за намаление ?

 smile3521

# 471
  • Мнения: 171
        За да не съм само молеща за помощ , а и полезна ще ви споделя за моите 2 скромни покупки от зимата . Сезонът предстои и ако някой се интересува мога да дам повече инфо .
    Мъжко пухено яке http://www.sportsdirect.com/karrimor-down-jacket-mens-443371?col … 3#customerreviews
     Дамско дълго пухено яке http://www.sportsdirect.com/karrimor-long-down-jacket-ladies-447 … ?colcode=44700801 , отново го предлагат , аз го взех на 42 паунда , размер10S в черно , доволна съм ,  много му се чудих . Пуска малко пухчета , малко съжалих , че не го поръчах в бяло , една рускиня беше споделила в коментарите , че е бяло с леко бежов отенък . Като за основно яке реших , че е по-разумно да е в черно . Хубаво е , че я има темата , намирам отговор на много въпроси . Дано и аз да съм ви била полезна .

# 472
  • Мнения: 221
Не знам дали преди не е споделяно, но темите стават все по-големи и не смогвам.
Това панталонче предполагам много от нас са поръчали, аз имам 5-6г., моето дете сега е на 5 и мисля, че поне още 1-1.5г. ще му е голямо.
Въпросът ми е за точни размери на  3-4г. ако някой може да премери.

# 473
  • Мнения: 36
Здравейте, тъй като сме на вилата в едно село как да напиша адреса? Пр. общ. Самоков с. Доспей ул.  6-та №1

# 474
  • София
  • Мнения: 1 877
Плащайте директно от картите особено ако са кредитни....по-добър курс и все пак СД си е проверен и реномиран сайт  Peace
Не разбирам защо да е проблем с PayPal. Курсът не е по-лош, ако цъкнеш правилната отметка, а е доста по-сигурно.

Да не би случайно Спорта да са решили, че през PayPal имат много диспути и затова да има проблеми?

Моля, който знае повече да пише, защото аз от години само с PayPal плащам навсякъде и наистина не искам да ми кенселират поръчките!

# 475
  • Мнения: 111

Плащайте директно от картите особено ако са кредитни....по-добър курс и все пак СД си е проверен и реномиран сайт  Peace
Не разбирам защо да е проблем с PayPal. Курсът не е по-лош, ако цъкнеш правилната отметка, а е доста по-сигурно.

Да не би случайно Спорта да са решили, че през PayPal имат много диспути и затова да има проблеми?

Моля, който знае повече да пише, защото аз от години само с PayPal плащам навсякъде и наистина не искам да ми кенселират поръчките!
Не мисля , че проблема е в Пейпал. При мен канселират съвсем нелогично - имам приети и изпратени поръчки през Пейпал и същевременно отказани такива за един и същи  период от време. Същото е и с дебитни карти - плащам с две , на две различни банки  , имам също и приети и отказани поръчки пак за последните една -две седмици.Даже им пиша по въпроса , но досега получавам само стандартното обяснение че адреса за фактуриране не съвпада с адреса , на който е регистрирана картата, което просто  не е вярно .

# 476
  • Мнения: 778
Аз разбирам от всичките Ви писания, че Пейпал канселира плащането когато правите поръчки. Така ли е? Т.е. СД не канселира поръчките

Защо не пробвате през друг браузър?

# 477
  • Мнения: 111
Аз разбирам от всичките Ви писания, че Пейпал канселира плащането когато правите поръчки. Така ли е? Т.е. СД не канселира поръчките

Защо не пробвате през друг браузър?
Обратното- Спорта ми канселира поръчките. Парите в банката си се блокират -  и директно през карта и през Пейпал. Ще пробвам през друг компютър и през друг браузър - надявам се това да реши въпроса. Peace

# 478
  • София
  • Мнения: 1 209
Аз разбирам от всичките Ви писания, че Пейпал канселира плащането когато правите поръчки. Така ли е? Т.е. СД не канселира поръчките

Защо не пробвате през друг браузър?
Обратното- Спорта ми канселира поръчките. Парите в банката си се блокират -  и директно през карта и през Пейпал. Ще пробвам през друг компютър и през друг браузър - надявам се това да реши въпроса. Peace

Може да си направиш и нов акаунт . Peace

# 479
  • Мнения: 980
Аз разбирам от всичките Ви писания, че Пейпал канселира плащането когато правите поръчки. Така ли е? Т.е. СД не канселира поръчките

Защо не пробвате през друг браузър?
Обратното- Спорта ми канселира поръчките. Парите в банката си се блокират -  и директно през карта и през Пейпал. Ще пробвам през друг компютър и през друг браузър - надявам се това да реши въпроса. Peace

Може да си направиш и нов акаунт . Peace

В Пейпал ли или в Спортсдайрект? 

Иначе това за адресите не е вярно, защото едната карта ми е с различен адрес, но нея си приема. А адреса в акаунта ми в пейпал е същия?

Общи условия

Активация на акаунт