Лежащи, бъдещи майки, заповядайте да не скучаем - тема 30!

  • 33 994
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 186
Марго, секциото го планират, защото по-трудно се прави, ако е тръгнало вече раждането...И точно заради това, го правят и 10-15 дни преди термин, за да са сигурни, че няма да има тръгнал родов процес.Поне така са ми обяснявали на мен....Иначе това разбира се е за улеснение на докторите...А за бебето е много по-добре да си тръгне раждане и тогава да се прави....защото иначе нищо неподозиращо изведнъж го изваждат- стрес му е.
Ама в крайна сметка важен е резултата - да са здрави бебетата и ние!
А ти как си?Имаш ли кървене? И слагате ли системи още или си само на лекарства?

Галка, чакаме те да се отчетеш и ти.
Аз утре ще ходя да си пускам последни изследвания кръв и урина, да видим как е хемоглобина и албумина . Имам проблем с приема на желязо- много ме боли стомаха като го изпия. Сега пия тотема , ампули, ама пак същата работа....Ако утре видя,че хемоглобина ми е над 110, ще разредя приема на 2-3 дни по една ампула, че е ужасно просто....

# 736
  • София
  • Мнения: 550
Елфи,аз се бях настроила психически за секцио.Не знам защо.Все си мисЛя че съм много слаба и тясна за да мога да родя нормално.На последния преглед АГ ме изненада като каза,че ще го чакаме до 20,ако не тръгне само след тази дата секцио,защото тя върви малко напред и се очаква да стане по-голяма и няма да мога сигурно нормално.Поне така разбрах...

# 737
  • Мнения: 43
Здравейте момичета, аз съм горе доло добре, раната не секретира вече и утре ще ми правят вторичен шев. Никола и той е горе доло добре беше със жълтеница и не е наддал много 1470 гр. беше днес иначе е стабелен диша самостоятелно с добра двигателна дейност е. Това ми казват. Днес ме пуснаха от болницата да отида да го видя пуснаха ме точно за 2 сек. да го видя даже мозъка ми не успя да запамети това което видя толкова за бързо го видях. Стана ми криво цяла седмица чакам този момент. Всеки ден благодаря на госпот че ме дари с това ангелче и го моля да ми го опази живичък и здравичък, да мога да си го гушкам целувам и отгледам.  Praynig Praynig Praynig Късмет момичета стискам палци всички да гушните бебчетата си. Моля се и за моето фъстъче, дано ми е все така борбен. Мечтая за деня в който ще го гушна ще си го прибера в къщи.

# 738
  • Мнения: 266
Галка, това е добре, че раната спира да тече, много скоро възстановяване!  Миличкият Никола дано бързо наддаде и скоро да си се гушкате щастливи вкъщи  Hug Hug Hug Можеш ли вече да кърмиш, може би това ще окаже положително въздействие за по - бързо наддаване ня теглото на бебчето?

# 739
  • Мнения: 144
Шакти ами спряхме системите, сега на хапчета само и инжекции през ден. Утре даже ми е денят #Crazy Нямам място къде да ми ги слагат Simple Smile Кървенето спря бих казала. Много леко кафеникаво течение, но е къде къде по-добре. В сряда пак сме на лекар, за да видим как ще пътуваме другата седмица за 2-рият скрининг до Лимасол. Там е най-добрият лекар за тези тестове, а градът е на 30км.от нашият. Дано всичко да е наред. А, при теб защо така от желязото? Лекарят какво казва или просто при теб е така? Пиши утре след прегледа какво е станало, защото предполагам, че за резултатите иска време или ще ги вземеш същият ден?
Галка и аз се радвам да чуя, че раната се оправя. Бебчо Никола ще си го вземеш скоро и ще си го гушкаш всеки Божи ден за много, много, дълго време Wink  Hug  bouquet Пожелавам ти го от сърце!!! Hug Hug Hug

# 740
  • Мнения: 276
Destiny
Бебка е добре наддава и гука много и е много комуникативна и усмихната
Не го мисли за упойките,аз все се притеснявах ,че няма да не хване и хоп така стана  ooooh!
Но все за това мислех и го предизвиках  Rolling Eyes
Мисли ,ме всичко ще е наред
Марги дано да нямаш вече кървене
Ще се справиш с пътуването  travel
Сърчице не се притеснявай щом чакат за нормално значи е възможно ,но каквото стане важното е да сте добре  Hug
Аз вече забравих колко трудно ми беше след операцията
Всичко минава щом мисля и за трето Joyвъореки че ме си знам името от умора Simple Smile
Галка дано бързо се възстановиш
Представям си колко е мъничък Никола и колко е силно желанието ти да го гушнеш
Дано бързо наддаде и си го приберете
Не мога да знам какво ти е но ти съчувствам но всичко е за добро
Те наистена са много силни и имат  голям инстинкт за съхранение  ще е все така борбен Simple Smile
Казват извинявам се ако ви натъжава но аз много навътре ги взех ,че покрай дом за сираци не можеш да чуеш бебешки плач те знаят че и да плачат няма кой са ги гушне и се съхраняват да не губят сили в излишен плач  
Инстинкта за самосъхранение е много силен
Стана ми тъжно  Cryне мога да им помогна ,но затова не съм оставяла децата си да плачат и двете ги научих на гушкане и ръце но им давам цялата си любов
Да изморително е но си заслужава Simple Smile
Вярвам и знам че така желаните от вас бебоци са силни и че всички ще го гушнете
Затова следя и подкрепям вашето желание с положителни мисли и любов
Хубава вечер  Heart Eyes

# 741
  • Мнения: 266
Елфи, сигурно е голямо щастие да я гледаш как опознава света и какви са емоциите й ежедневно Heart Eyes права си, че трябва да мислим положително, че всичко ще е наред
Момичета, днес побърках ММ и майка ми, ставам сутринта, бебчо не мърда, имах чувството, че ще припадна от напрежение..как може да съм такава незная..много се уплаших, започнах да обикалям стаята, поне десет минути нямаше абсолютно никакво движение, а той миличкият много обича да си спи с мен, особено по това време. Имах чувството, че някой ме е ударил с мокър парцал. Той просто си е поспаливо бебе,мисля си, секциото както се прави сутрин и той както обича да си спи точно тогава, сигурно ще е много сърдит  Embarassed
И така днес с мен, имах много ободряваща сутрин...
Маргарита, много хубаво, че кървенето намалява, скоро ти пожелавам да изчезне напълно, може би с вдигането на плацентата и това ще стане  Hug

# 742
  • Мнения: 186
Някой знае ли как се пуска нова тема, че тази ще я заключат!
Сърчице, виждам,че ти си пуснала предната май, моля те включи се  Hug  bouquet

# 743
# 744
  • София
  • Мнения: 550
да аз я пуснах, ама много нескопосано.. ooooh! ooooh! ooooh! Направо прекопирах всичко Simple Smile Ако някой прояви желание да я направи , аз в краен случай ще се пробвам пак.. Peace


П.П аааа Еспа, благодаря...  bouquet  bouquet  bouquet

# 745
  • Мнения: 144
Здравейте и от мен момичета Simple Smile Ами! Спряло то, трънки(извинете ме за репликата) Simple Smile Завърна се днес, явно му липсвам. Поне не е алена кръв, а стара явно, но понеже излязох, т.е в колата, до аптеката, която е на 1км.от нас, после за точно 5мин в една пекарна да си вземем мляко, като само там слязох от колата и ето го пак. Може би просто изтича останалата кръв, така си го обяснявам, макар че не знам как сте вие, но мен честно като поседя седнала и кръста ме убива...  Cry Та утре сме на лекар пак и ще видим.
Дестини помня, че и аз имах една сутрин, когато прокървих и повече от част не усещах бебчо. Потупвах, говорих, седнах, чаках и след около час и нещо ме ритна. Разплаках се чак от успокоение Laughing, май ви бях казала. Много гадно преживяване е това, особено като си свикнала, че рита в определено врем. Важното е, че сега всичко е ок и ти си спокойна Simple Smile Hug Относно секциото, че и нормалното раждане, то май все не са доволни като напускат квартирата, така че не се притеснявай Joy Такъв е живота и като го гушнеш ще го преживее Wink
Елфи дано да го избутам това пътуване, защото истината е, че нямам избор. Това, написаното за домовете, ми скъса сърцето...  Cry Cry Не знам какво да кажа, защото вярвам, че написаното е истина и само от мисълта ми текват сълзите. Може би и затова никога не съм била срещу абортите (съжалявам, ако някой е на друго мнение), но толкова пъти съм влизала в домове и това, което съм виждала се е запечатало в съзнанието ми, че сега, когато си го написала си го представям и болката от самата мисъл е изпепеляваща... Но за съжаление, както казах и преди, живота може да бъде много гадна кучка...
Момичета, чакайте да ви попита нещо. Защо темата ще бъде затворена?! Аз съм боса в тия неща и не разбирам какво се случва... Sad

# 746
  • Мнения: 186
Марго, кликни отгоре в поста на Еспа върху линка за новата тема . Всички теми тук се заключват на 50 страница, след което си правим нова и започваме да пишем там   bouquet Можеш да си копираш поста в новата тема.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт