А за конната езда

  • 3 034
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 242
Si Key, предполагам, че цената е различна т.к. на мен ми казаха за деца до 7 г цената е толкова и толкова.

# 31
  • Мнения: 53
Както писах в седмичната и дъщеря ми беше тази неделя за първи път на езда и много и хареса. Сама настояваше да не е на пони, а на голям кон, въпреки че според треньора по-подходящо  за възрастта и е понито. Само, че цената, която ни казаха на нас е 15 лв. за 20 мин. Mrs Mia Wallace  и Моника при кой яздите?

Инструкторката се казва Ива- много внимателна и приятна жена, а коня е Глинка . Този кон го ползват при начално обучение.  Като напредне дъщеря ми, ще язди Вселена. 
А вие при кой яздите?

# 32
  • София
  • Мнения: 754
Ееех, дано все пак не е врапираща разликата, че така егати скъпото удоволствие  Confused

# 33
  • София
  • Мнения: 7 242
При  Христо Георгиев - конят е Мис Ди

# 34
  • София
  • Мнения: 7 242
Някой може ли да ми обясни къде е хиподрумът в Банкя и да даде евентуално тел., за да запиша час за неделя.
Предваритерно мерси  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 4 867
а някой дали има информация за конната база при нова загора?
мислим на връщане от морето да заведем девойките там, но е добре предварително да знаем условия като работно време, цени и т.н.
виктория ми наду главата, че отдавна не е яздила, а габриела никога не се е доближавала до кон, но вече си мечтае за собствен... и събира пари да си купи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт