Сполучливи имитации на маркови парфюми - 4

  • 154 214
  • 740
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 5 656
162 е класическата Омния, кафявата. Тя няма абсолютно нищо общо с Кристалин. И да, спряна е в оригинал.

# 346
  • Мнения: 2 820
newsm78 newsm78 newsm78
Mimeto74, 162 е Омниа Кристалин на Рефан. Много е добър, почи винаги го имам под ръка  Peace
В списъка на Рефан срещу 162 пише Омния-Булгари и в магазина ми казаха,че е кафявата,класическа Омния.А вие как мислите,коя е всъщност?

И аз мисля че е класическата тази на Рефан. Но те според мен са доста сходни с Кристалина. Може би класическата е малко по-силна. Доколкото знам тя вече и в оригинал рядко се намира.

D&P мисля че имат Кристалина. Ако искаш ще попитам, когато ходя.
Ок ако не е проблем попитай.  bouquet

# 347
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Рефан дали имат Fuel for life на Дизел? Миналата година ми донесоха тестер от чужбина и аромата беше точно този. Бях очарована.Ако го има някъде тук като реплика, ще съм много щастлива.

Refan мисля че го имаха преди, но в актуалния им списък го няма.

D&P го предлагат, но нямам наблюдения за аромат и трайност.

Благодаря за информацията!  bouquet

# 348
  • Мнения: 561
А, извинявам се тогава, объркала съм се  Embarassed

# 349
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Да споделя, че днес се върнах с празни ръце, не намерих нищо на Сан Сиро,
Кели Калеш изобщо нямаха , на Ермес Orange Vert имаха писалка, но нямаха тестер и т.н.
Затова пък минавайки покрай Рефан влезнах в магазина и от няколкото неща, които си бях набелязала, много ми допадна Мисони. Дори и да не го нося, може да го ползвам за домашен ароматизатор.  Mr. Green
Много е свеж и приятен.
За почитателите на Very Irresistible мога да препоръчам Рефанската версия, много се доближава до оригинала. За трайност не мога да споделя, защото го тествах на блотер. Който си пада по този аромат Живанши, може да го има пред вид.

# 350
  • Мнения: 554
Здравейте, да се отчета с моите премеждия с ходенето до магазина на Заг. В четвъртък, както се бяхме разбрали с мъжа ми, отиваме до най-близкия  до нас магазин. Ориентирам се по тези адреси

http://www.zagzodiak.com/contact-us.html

Оказа се, че магазин в бл.388, жк.Св.Троица, няма отдавна. Там питах в другите магазини в блока и казаха, че отдавна се преместил, но не знаят къде.

Разочарована си тръгвам и решавам в петък да отида до другият ми близък магазин, който се намира в Красна поляна. Отидохме и до там. Ами...в нас има повече парфюми, отколкото в магазина Sick
Днес съм се наканила да разходя мъжа ми до магазина в Овча купел. Стискайте палци да има магазин и ако може да има повече от 20 парфюма в него. Praynig

Ако знаете за друг магазин в София - свиркайте  bouquet

# 351
  • Мнения: 1 338
Здравейте, да се отчета с моите премеждия с ходенето до магазина на Заг. В четвъртък, както се бяхме разбрали с мъжа ми, отиваме до най-близкия  до нас магазин. Ориентирам се по тези адреси

http://www.zagzodiak.com/contact-us.html

Оказа се, че магазин в бл.388, жк.Св.Троица, няма отдавна. Там питах в другите магазини в блока и казаха, че отдавна се преместил, но не знаят къде.

Разочарована си тръгвам и решавам в петък да отида до другият ми близък магазин, който се намира в Красна поляна. Отидохме и до там. Ами...в нас има повече парфюми, отколкото в магазина Sick
Днес съм се наканила да разходя мъжа ми до магазина в Овча купел. Стискайте палци да има магазин и ако може да има повече от 20 парфюма в него. Praynig

Ако знаете за друг магазин в София - свиркайте  bouquet

Elefteria, защо не отидеш направо в магазина им в центъра на Борис, но не днес, защото в събота не работи.

Неотдавна писах, че имат и нов магазин в Студентски град на ул. Георги Брадистилов 3.

# 352
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
 Peace Здравейте момичета!От доста време ви хвърлям коси погледи,но вчера ми остана време да ви чета по-подробно.Но да започна направо.
 Магазина в Бургас,които е на Александровска се казва "JODEX"
Скрит текст:
.Вчера след работа позаобиколих малко оттам подтиквана от вашите описания да пробвам това прочуто Кафе роуз на ТФ.Ееее ами поне за мен си беше  Sick,нищо особенно даже неприятно малко.То и аз съм си парфюмно повредена по принцип(но за това и защо,и как ще мога да разказвам скоро като напусна сегашната си работа в магазин за ориг.селективна парфюмерия,разбира се ако на някой му е интересно Party),така че може и проблема да е в мен.Усетих само едни спиртосани розички и нещо Thinking може би нещо като санталово дърво.Първоначалната ми асоциация беше за типичния аромат на индиийски магазин,примесен точно с някакви спиртни рози!!!Никакво кафе,никакво нищо,ама никъде не се появи!Пазих блотера половин час с надеждата кафето после да ме изненада,но уви! Tired Не познавам оригинала,които сигурно е прекрасен,но съм убедена,че това е някакво доста лошо "подобие".И между другото всички бутилки в магазина са еднакви-копие на ТФ,само че в различни ужасно кичозни и искрящо-крещящи цветове.Насъбрах и още куп инфо и впечатления оттам,но все така newsm78 #Crazy ooooh!.
Сега по същината на темата...От фирмите,които копират разни аромати да си кажа,че съм ползвала само на Галерия и то много отдавна-преди поне 10-12 години(когато все още бях финансово полузависима от семейството ми) и даже бях супер доволна.Имала съм техни аромати и много интересни приятно-забавни случки...За съжаление обаче вече не виждам от тях сякаш такова разнообразие като преди Rolling Eyes Когато не съм имала възможност да си купувам ориг.парфюми съм си поръчвала Ейвън и Орифлейм,понеже имам приятелка дистрибутор и на двете фирми от много години.От майка ми знам,че е страшно доволна пък от Роксан-каквото си е взимала винаги е било много сполучливо и почти на 100 % близко до оригиналите.От Рефан съм ползвала само ароматния им спрей от 5-6 лв "i love you" мисля,че беше-поне 3 опаковки.Тук вие ме запалихте да опитам и доста нови неща.
 ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ДЪЛГИЯ ПОСТ  Peace Ще продължавам с удоволствие да ви чета и занапред.Ще се радвам,ако мога да помагам и с някаква информация Wink

# 353
  • Мнения: 1 338
Момичета, днес бях в Елитис в Халите.

За тези, които се интересуват има всичко на Роксан от 50мл и цената е много добра- 8лв.

Има Тренди-та, а Муудчетата са в индустриално количество, но не видях жената им.

Има и всички парфюми на Crystal edition, за които скоро писах добри отзиви.

# 354
  • Мнения: 1 282
Вчера си взех имитация на Chloe- Chloe на Рефан. Първоначално се чудех дали ми харесва, но след като го поносих определено много ми допада. Не знам дали се доближава изобщо до оригинала.

Днес изрових и имитациите на Bright Crystal и номер 162, който научих, че всъщност не е Кристалин. А аз се чудя защо няма общо с него.  Mr. Green

# 355
  • Мнения: 2 621
Момичета, днес бях в Елитис в Халите.

За тези, които се интересуват има всичко на Роксан от 50мл и цената е много добра- 8лв.

Има Тренди-та, а Муудчетата са в индустриално количество, но не видях жената им.

Има и всички парфюми на Crystal edition, за които скоро писах добри отзиви.

От кога има муудчета в Халите  Shocked преди 2 дена бях там и не видях изобщо. Къде са ги сложили?

# 356
  • Мнения: 1 338
Момичета, днес бях в Елитис в Халите.

За тези, които се интересуват има всичко на Роксан от 50мл и цената е много добра- 8лв.

Има Тренди-та, а Муудчетата са в индустриално количество, но не видях жената им.

Има и всички парфюми на Crystal edition, за които скоро писах добри отзиви.

От кога има муудчета в Халите  Shocked преди 2 дена бях там и не видях изобщо. Къде са ги сложили?

На втория етаж в Елитис, в близост до касите, не където са рафтовете с парфюми.

# 357
  • Мнения: 813
Irina Popova, благодаря ти лично аз за инфото за този магазин.Беше ми любопитно. Ами пръскала съм се с оригиналния Кафе роуз също няма кафе за мен в него, но иначе много красив розов аромат, не е чудо невиждано особено за подушилите много розови аромати , но спиртна роза твърдо не е. Видях ги в нета тези шишета- наистина страаашни LaughingАми сигурно имат и добри попадения.

ПП. А какви са им цените?

Последна редакция: сб, 26 юли 2014, 21:36 от raz_nejena

# 358
  • Мнения: 2 621
Момичета, днес бях в Елитис в Халите.

За тези, които се интересуват има всичко на Роксан от 50мл и цената е много добра- 8лв.

Има Тренди-та, а Муудчетата са в индустриално количество, но не видях жената им.

Има и всички парфюми на Crystal edition, за които скоро писах добри отзиви.

От кога има муудчета в Халите  Shocked преди 2 дена бях там и не видях изобщо. Къде са ги сложили?

На втория етаж в Елитис, в близост до касите, не където са рафтовете с парфюми.



Така де, в Елитис, да не са при писалките по 10 мл? Как съм ги пропуснала...

Преди два дни бях с класическата Макс Мара от Заг. Мама го имаше преди време и съм влюбена в аромата, но е малко нетраен,  държи около 3 часа.

# 359
  • Мнения: 1 338
Момичета, днес бях в Елитис в Халите.

За тези, които се интересуват има всичко на Роксан от 50мл и цената е много добра- 8лв.

Има Тренди-та, а Муудчетата са в индустриално количество, но не видях жената им.

Има и всички парфюми на Crystal edition, за които скоро писах добри отзиви.

От кога има муудчета в Халите  Shocked преди 2 дена бях там и не видях изобщо. Къде са ги сложили?

На втория етаж в Елитис, в близост до касите, не където са рафтовете с парфюми.



Така де, в Елитис, да не са при писалките по 10 мл? Как съм ги пропуснала...

Преди два дни бях с класическата Макс Мара от Заг. Мама го имаше преди време и съм влюбена в аромата, но е малко нетраен,  държи около 3 часа.

Горе-долу срещу мястото, където бяха писалките.

Аз днес всъщност се качих за тези писалки, защото се досетих, че може би са на Сан Сиро, но ми казаха, че са свършили има ново зареждане и нова подредба.

Общи условия

Активация на акаунт