Сполучливи имитации на маркови парфюми - 4

  • 154 300
  • 740
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 828
Vittoria_Puccini, а защо трябва да се мъчиш, тъкмо имаш един дерт по-малко Peace На мен ми е перфектен близък ми е с оригинала достатъчно. Мъжкия Тере Хермес виждам че повечето фирми го имат , но не съм го тествала. Коя имитация е най-сполучлива?

raz_nejena сравнена с оригинала, който съпругът ми е имал- мъжкия Хермес е най-добър и изключителен като трайност на D&P.

Версията на Рефан също е много близка до оригинала, но не колкото тази на D&P и не е толкова трайна, но все пак бележи една добра трайност.
На мен ми харесва най-много версията на Рефан.

Mimeto74, а на на D&P знаеш ли я?

Ти беше споделила, че твоите момчета са доволни и от версията на Айфел? Колко време държеше като трайност? А твоят Bright crystal?

Интересувам се, защото поръчах на една близка нещо от Айфел и скоро ще ги тествам.
Moя приятелка имаше на D&P,aз нямам наблюдения,а Айфел издържаше по цял ден,моят Bright cristal също,но вече са само спомен. Rolling Eyes Simple Smile

Мерси.   bouquet

Моя позната решила в нейната фирма да си поръчат онлайн Айфел- 50мл по 7лв., а в магазините са по 10лв. Ако поръчали 10 парфюма, доставката щяла да е бепзлатна.

Бяха се събрали осем парфюма и аз си поръчах два да станат десет. Adict-Dior и Черната орхидея на Том Форд са, та скоро ще споделя отзиви. Не очаквам чудеса за 50мл-7лв., но все пак...Simple Smile
Очаквай неочакваното,за 7лв или 10лв едни и същи са,аз ги взех за 10лв,така,че споко... newsm78 Peace

# 331
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Moмичета, изчетах цялата тема, но намерих много малко по въпроса, който ме вълнува.
Какво да пробвам на Сан Сиро, освен Кели Калеш? Утре съм си планирала ходене специално до аптека Гален.

# 332
  • Мнения: 1 339
Moмичета, изчетах цялата тема, но намерих много малко по въпроса, който ме вълнува.
Какво да пробвам на Сан Сиро, освен Кели Калеш? Утре съм си планирала ходене специално до аптека Гален.

foxy, вземи си нещо, което ти харесва и евентуално си имала преди, за да направиш съпоставка.

Ще те чакаме утре вечер за парфюмен отчет.  Hug

# 333
  • Мнения: 500
Moмичета, изчетах цялата тема, но намерих много малко по въпроса, който ме вълнува.
Какво да пробвам на Сан Сиро, освен Кели Калеш? Утре съм си планирала ходене специално до аптека Гален.

foxysilver, за себе си съм набелязала за тест от  Сансиро Eau d'Orange vert Hermes, Fuel for life Diesel, Kelly Caleche Hermes. Кели и Оранж верт съм ги имала в оригинал, така че имам база за сравнение. А този на Дийзел ми е просто интересен за тест, не познавам оригинала му.

# 334
  • Мнения: 268
Moмичета, изчетах цялата тема, но намерих много малко по въпроса, който ме вълнува.
Какво да пробвам на Сан Сиро, освен Кели Калеш? Утре съм си планирала ходене специално до аптека Гален.

Аз съм ползвала доста от парфюмите на SanSiro. Тези мога да препоръчам според моите предпочитания:

K12 Weekend - Burberry
K20 CK One
K21 She - Emporio Armani
K25 Acqua di Gio - G. Armani
K35 Miracle - Lancome
K60 Ultraviolet - Paco Rabanne
K88 Boss Intense
K112 Lacoste Pour  Femme
K115 Envy Me - Gucci
K122 Bright Crystal - Versace
K219 Black Orchide - Tom Ford
K221 Love - Chloe
K515 The Beat - Burberry

Като трайност всички са отлични. Сред тях има и по-зимни аромати, както ги характеризирам според вкуса ми, но такова определяне е много субективно. Отбелязвам, че съм взимала само от "писалките". Не знам дали има разлика с по-големите разфасовки, но не би трябвало.

# 335
  • Мнения: 15
Някой знае ли къде в Бургас има такива писалки на Сан Сиро?

# 336
  • Deutschland
  • Мнения: 5 440
Рефан дали имат Fuel for life на Дизел? Миналата година ми донесоха тестер от чужбина и аромата беше точно този. Бях очарована.Ако го има някъде тук като реплика, ще съм много щастлива.

# 337
  • Мнения: 2 828
Да похваля PЕФАН 246 взех го за синовете ми,много го харесаха.Лек,свеж летен аромат и много траен.

# 338
  • Мнения: 1 339
Рефан дали имат Fuel for life на Дизел? Миналата година ми донесоха тестер от чужбина и аромата беше точно този. Бях очарована.Ако го има някъде тук като реплика, ще съм много щастлива.

Refan мисля че го имаха преди, но в актуалния им списък го няма.

D&P го предлагат, но нямам наблюдения за аромат и трайност.

# 339
  • Мнения: 1 339
Да похваля PЕФАН 246 взех го за синовете ми,много го харесаха.Лек,свеж летен аромат и много траен.

Това е Аквата на Булгари, от край време са го докарали много добре.  Simple Smile

Аз при този специално не намирам никаква разлика в аромата при съпоставка с оригиналния. Взимала съм за единия ми син и оригинален и на Рефан и той самият казваше, че няма разлика нито в аромата, нито в трайността.

# 340
  • Мнения: 2 828
Да похваля PЕФАН 246 взех го за синовете ми,много го харесаха.Лек,свеж летен аромат и много траен.

Това е Аквата на Булгари, от край време са го докарали много добре.  Simple Smile

Аз при този специално не намирам никаква разлика в аромата при съпоставка с оригиналния. Взимала съм за единия ми син и оригинален и на Рефан и той самият казваше, че няма разлика нито в аромата, нито в трайността.
Така е,а предложете ми имитация на кристалина на булгари,незнам дали рефан го предлагат.Благодаря!  bouquet

# 341
  • Мнения: 561
Mimeto74, 162 е Омниа Кристалин на Рефан. Много е добър, почи винаги го имам под ръка  Peace

# 342
  • Мнения: 1 339
Mimeto74 и D&P я имат тази Омния и съм чувала добри отзиви.

# 343
  • Мнения: 2 828
 newsm78 newsm78 newsm78
Mimeto74, 162 е Омниа Кристалин на Рефан. Много е добър, почи винаги го имам под ръка  Peace
В списъка на Рефан срещу 162 пише Омния-Булгари и в магазина ми казаха,че е кафявата,класическа Омния.А вие как мислите,коя е всъщност?

# 344
  • Мнения: 1 339
newsm78 newsm78 newsm78
Mimeto74, 162 е Омниа Кристалин на Рефан. Много е добър, почи винаги го имам под ръка  Peace
В списъка на Рефан срещу 162 пише Омния-Булгари и в магазина ми казаха,че е кафявата,класическа Омния.А вие как мислите,коя е всъщност?

И аз мисля че е класическата тази на Рефан. Но те според мен са доста сходни с Кристалина. Може би класическата е малко по-силна. Доколкото знам тя вече и в оригинал рядко се намира.

D&P мисля че имат Кристалина. Ако искаш ще попитам, когато ходя.

Общи условия

Активация на акаунт