Био - изправяне на коса с кератин

  • 3 289
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте, първо да се извиня ако вече има такава тема и съм я пропуснала.
Става въпрос за трайно био- изправяне на косата с кератин. Някой правил ли си е тази процедура и колко време ви издържа косата. Според фризьор от 2 до 4 месеца. Изправянето било напълно безвредно, дори подхранвало косъма. Ако може някой по запознат да сподели повече по въпроса. Много благодаря Simple Smile

# 1
  • Мнения: 92
И на мен ще ми е интересно да науча повече  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 128
Здравейте,фризьорката ми ми предлагаше подобна процедура,но за заздравяване на косъма. Прави се с био кератин и терапевтична преса. Но не помня да ми е казвала,че се прави и за трайно изправяне. Стува около 10лв

# 3
  • Мнения: 35
https://www.youtube.com/watch?v=7088bD7HnmA
ето за това става въпрос. Но за съжаление цената е доста над 10 лв. Доколкото знам е съвсем нова процедура и още не е широко разпространена.  Иска ми се да пробвам, аз съм с къдрава коса която след раждането стана нещо ужасно между къдраво и право и не стои на никъде. Но преди това ми се щеше да чуя мнение от клиент защото в салона само звезди дето не ми сваляха Simple Smile Simple Smile

# 4
  • Мнения: 213
Доста евтин сценарий за реклама.  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 397
Здравейте!
Аз съм си правила тази процедура.Косата ми е чуплива,която без издърпване със сешуар не стои на никъде. Та смятах,че тази процедура ще ми спести едночасовото оформяне след измиване на косата. Не мога да кажа,че съм доволна. Но не съм сигурна и че ми беше направена както трябва,тъй като ми се струва,че фризьорката я правеше за първи път. Отнема доста време,което ме побърка допълнително. Косата се мие два или три пъти и се суши. Със самият кератин също се стои 40-50 минути,ако не се лъжа. Като цяло 4-5 часа отне. Имаше  известен ефект на изправяне,но без четка пак не можех да си я оформям. Смятам,че за два месеца що-годе права коса,не си струват стоте лева,които платих.

# 6
  • Мнения: 35
Здравейте!
Аз съм си правила тази процедура.Косата ми е чуплива,която без издърпване със сешуар не стои на никъде. Та смятах,че тази процедура ще ми спести едночасовото оформяне след измиване на косата. Не мога да кажа,че съм доволна. Но не съм сигурна и че ми беше направена както трябва,тъй като ми се струва,че фризьорката я правеше за първи път. Отнема доста време,което ме побърка допълнително. Косата се мие два или три пъти и се суши. Със самият кератин също се стои 40-50 минути,ако не се лъжа. Като цяло 4-5 часа отне. Имаше  известен ефект на изправяне,но без четка пак не можех да си я оформям. Смятам,че за два месеца що-годе права коса,не си струват стоте лева,които платих.

благодаря за инфото  smile3525 Simple Smile в салона в който смятах да ходя ми казаха сума около 200 лв за моята дължина.... определено не ми се дават за 2 месеца що-годе права коса. Иначе наистина ли е безвредна, косата стои ли увредена след това?

# 7
  • Мнения: 1 397
Самият кератин подхранва косъма. Косата ми беше хубава след това. Но да дадеш за подхранваща маска за коса 200 лв....

# 8
  • Мнения: 35
мерси много наистина, рядко ходя по фризьори и не съм много наясно, на мен ми го представят като био-изправяне, затова и си слагат цени както си искат Simple Smile Още веднъж благодаря много   bouquet

# 9
  • Мнения: 128
За 200лв можете да си купите терапевтична преса и ампули с био кератин и да си правите сама всеки месец или колкото често прецените процедурите вкъщи  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт