L'oreal - Casting Sunkiss Jelly

  • 84 427
  • 215
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Момичета къде го има във Варна ?

# 61
  • Мнения: 2 045
Момичета къде го има във Варна ?
ДМ, Лили, Елитис 5-ти път... в тези магазини вече са заредени, из кварталните би трябвало да се случи скоро

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Извинявам се че ви накарах да отговаряте за 5-ти  път  Peace
В Елитис нямаше за това попитах ...

# 63
  • Мнения: 3
Някъде четох, че гелът се измивал след 8 седмици

# 64
  • Мнения: 2 045
Някъде четох, че гелът се измивал след 8 седмици
ефектът е перманентен, няма как гела да се измие

# 65
  • Мнения: 550
Значи, аз набързо да се отчета... мазах се 3-4 поредни дни- бях на морето и преди да отидем на плаж се намазвах първия път не много обилно, а следващите все по- Simple Smile после си поседявах на слънце и след това влизах във водата, но аз по принцип не си мокря косата. Не забелязвах особен ефект, но на 4-тия ден като се видях и ми се стори бая изсветляла косата. Мога да кажа, че ефектът при мен е същия като при мацката, която беше дала снимка по-нагоре. Честно казано не мога да преценя дали ми харесва, пък и повечето хора не забелязват разлика (може би ефектът, че съм станала много черна измества фокуса от косата ми Simple Smile)

# 66
# 67
  • Мнения: 550
 В ДМ го има намален- 10лв.е

# 68
# 69
  • Мнения: 63
Преди малко го видях в Метро - Пловдив - 11,15лв на промоция - налични 01 и 02 номера

# 70
  • София
  • Мнения: 3 249
Добрееееее!
Взимам си думите обратно. Simple Smile  Гелът работи. Изхабих цяла тубичка и не виждах никакъв резултат, но явно трябва повече време, топлина и търпение.

Мина седмица от последното приложение и вече забелязвам, че косата ми изсветлява. Изглежда точно така, както след море. Кестенява с тук-таме рус кичур. Simple Smile В същото време околните не забелязват нищо, защото промяната е постепенна, не драстична. Дори майка ми не забелязва нещо изкуствено във вида на косата ми. Party Но вече го виждам в огледалото и ми харесва.

 Simple Smile

Най-накрая ще разкрия естествения си потенциал на блондинка Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте, тъй като съм се боядисвала, т.е изсветлявала последно с различни бои, последно с безамонячна, пак се изсветли особено долната част, където преди това с по-силни бои. Mислите ли че мога да започна поддръжка на по-светъл цвят вече с този гел, т.е. в момента да го ползвам само за корените, където ще е естествения ми цвят и постепенно да оставям да израства, за да спра с тези силно изсветляващи бои от които придобивам жълто-рижав оттенък? Някой ползвал ли го е за корените само, дали ще има ефект?

Последна редакция: сб, 26 юли 2014, 08:08 от dessie_d

# 72
  • Мнения: 2 140
Преди малко се намазах и определено има ефект. Косата ми е за миене и не искам да я оставям така. Ако я измия сега дали ще измия и боята?

# 73
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
И аз това се чудя на мръсна или чиста коса нанасяте ?

# 74
  • Мнения: 5
Много съм доволна от продукта. Нанесох от желето вече 3 пъти, като спазвам двудневния срок между повтарянията. Косата ми е видимо по-светла. Използвам номер 01, като от тъмно руса, след първото нанасяне придоби меден оттенък, след второто - златисто-меден, а след третото - златист. Опаковката ми свърши вече - не знам как някои от вас успяват да слагат по 5-6 пъти, при мен определено няма как да стигне за толкова - явно слагам по-голямо количество, имайки предвид, че косата ми е сравнително късичка.

В понеделник ще си взема още една опаковка - този път номер 02, тъй като вече съм значително по-светла. Simple Smile

Още нещо, прочетох, че някои от вас слагат, сушат и веднага повтарят, защото не забелязват почти никакъв ефект. Поне при мен непосредствено след изсушаването разликата не е голяма, но забелязвам, че през остатъка от деня, а и на другия ден, изсветляването продължава.

Иначе аз съм слагала и на чиста, и на мръсна коса. Мисля, че второто е по-правилно, тъй като по правило и с бои, и с изсветлители, е хубаво косъмът да е леко омазнен, за да не се получи изсушаване. Но пък при чиста коса разликата си проличава по-бързо. Така че всеки сам си преценява. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт