L'oreal - Casting Sunkiss Jelly

  • 84 424
  • 215
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте момичета

Днес видях една реклама за продукт, който след няколко нанасяния видимо изсветлява косата. Искам да попитам, някоя от вас да купувала ли си е от него и има ли ефект?

Последна редакция: пт, 04 юли 2014, 14:26 от Bindjinska

# 1
  • Мнения: 548
А въобще някой виждал ли го е по магазините?
Между другото, мисля, че е  L'oreal - Casting Sunkiss Jelly , а не  L'oreal - Casting Sunkiss Gel...

Последна редакция: чт, 03 юли 2014, 18:14 от *Coraline*

# 2
  • Мнения: 1 129
И в сайта на Л'Ореал го няма. Всъщност мисля, че в "евтините неща, от които сме доволни" момичетата говореха за продукта и че се употребявал на суха коса или със сешоар.

Всъщност за цяла коса ли е, за омбре ли?

# 3
  • Мнения: 548
Може да се използва и за двете, но май няма някакви специални приспособления за омбре.

# 4
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colour/lighteners.aspx тука има и видео изглежда много добре а и лесно се прави

# 5
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214
Eии в две теми питах за този гел... Сега ви откривам тук. Браво за темата. Много ме интересува ефекта.
И цена ако знае някой Simple Smile

# 6
  • Мнения: 548
В Карфур е по 14 лева.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 249
Цената в Елитис онази вечер беше 12 лева и стотинки.

На моята напълно естествена коса, която е склонна към изрусяване през лятото от слънцето от първо прилагане няма никакъв ефект. Чакам да минат 3 дни според инструкциите, за да направя втори опит.

# 8
  • Мнения: 118
Тъкмо се чудех къде да попитам за този продукт, надявам се тези, които са си го взели да дадат впечатления !

# 9
  • Мнения: 16
Косата ми почва да бие към русо, интересувам се от продукта, дали има еект за да си го взема ? Hug

# 10
  • Мнения: 88
А като боя ли е? Косата израства ли си след това или с измиването гелът започва да пада (като при шампоана оцветител)? newsm78

# 11
  • Мнения: 18
Здравейте!И аз се интересувам от този изсветляващ гел,
ако някой си го е взел нека сподели резултата.
Аз съм с руси кичури,но вече ми омръзнаха,
искам да се получи  по-естествено русо Simple Smile

# 12
  • Мнения: 548
А като боя ли е? Косата израства ли си след това или с измиването гелът започва да пада (като при шампоана оцветител)? newsm78
Доколкото разбирам идеята, изсветляването е трайно.

# 13
  • Мнения: 18
Няма как да падне руса боя,защото тя обезцветява косъма,освен ако не израсне естествения цвят,
така,че изсветли ли се остава трайно,въпроса е там до каква степен изсветлява този гел Simple Smile  smile3530

# 14
  • Мнения: 548
Пишеше, че изсветлява до 2 тона.

Общи условия

Активация на акаунт