Горещо лято е сега,време е мамите от ИБ да идем на море и планина!

  • 17 836
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Само ви черпя за Рождения ми ден - днес ставам на 30
http://zaharo.info/sites/default/files/imagecache/big/product-im … es/37_makondo.png

# 661
  • Габрово
  • Мнения: 2 548

Честито, всичко най-хубаво и австралийско  bouquet!

# 662
  • Мнения: 11 477
Честит юбилей, Бени, да си жива и здрава, каквото ти е на сърце - да ти е в ръце  Hug  bouquet

# 663
  • Мнения: 39 301
Бени, кога порасна толкова  Mr. Green
ЧРД, от най-хубавото да се не отървеш   Gift

# 664
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Бени, всичко най-хубаво и много успехи  cheers

# 665
  • NE
  • Мнения: 10 999
Бени Честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива, успяла и горда мама и жена.  bouquet

Мерси момичета. Сериозно си мисля за дървена играчка. Не одобрявам скъпи и високотехнологични играчки за деца. Дървено конче ще е перфектно. Peace

# 666
  • Мнения: 1 490
Абе за дървено конче на 2 и половина може да е голям  newsm78 ... по-скоро балансиращо колело както предложи Магнет.А не виждам нищо лошо в детските лап-топи - учат животните,цветовете,числата...

# 667
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Бени, ЧРД мила, много здраве и късмет в живота  Hug  bouquet

Ние днес с мм оставихме децата на баба-свеки и забегнахме само двамата на плажче на Хисар .... ммммм изкарахме си супер, само дето трудно се отпуснах, че не съм свикнала на такова спокойствие ... ММ каза, че скоро ще повторим мероприятието с някоя компания пак без деца  Mr. Green

# 668
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Бени ЧРД! Много здраве и късмет  bouquet
Тези кубчета не са безопасни за малко и по-голямо дете-доста ръбести ми се струват, а Слав един ден ми се беше върнал от яслата с цицина от едно такова кубче. Едно по-голямо дете го беше ударило с кубчето в главата. Иначе зависи какво харесва детето. Моя е луд по филмите Самолети и Колите и умира от кеф на играчките от филмите ooooh! Колело за балансиране също е страхотен подарък, макар че моето май ще се качи направо на колело с педали. Голям мерак има на батко(брадчеда) си за колелото  и разбира се без да ги интересува моето мнение го качват на него ooooh! А детския пеещ лап топ пак на батко му, който бях против да му навират в ръцете вече е от 2 части  Mr. Green
Лека. Отивам да се приспиваме. Кой кого не е много ясно hahaha hahaha hahaha

# 669
  • София
  • Мнения: 10 698
Бени честит празник!

За 3-тия РД на Жорко му подарихме колело с педали,истинско..познайте дали го кара,само един ден го кара и каза НЕ!..сега си кара балансиращото и не слиза от него-него го взехме след това Wink и страшно тънкана като цена 60 кинта Laughing

# 670
  • Мнения: 1 490
 Офф голям съм заплес.Бени-честит рожден ден!Бъди много здрава и щастлива!!!

# 671
  • NE
  • Мнения: 10 999
Ами повода за подаръка е малката му сестричка, че с майка им не съм се виждала от както родихме и двете и баткото ще получи също подарък. Избора ми се сведе до самолетче или дървено влакче. Сега като казахте се сетих, че дървените неа са доста опасни, особено за бебе.

# 672
  • Мнения: 6 395
Сега като се заговорихме за играчки се замислям как децата си играят с всичко друго ама не и с играчки. Племенниците умират за кухненската посуда вкъщи, днес бяха наизкарали всички черпаци, лъжици и подложки за хранене и за чаши и ги бяха наредили в целият хол по земята  Tired Laughing  и това не е прецедент, а днес бях до гинеколога да коментираме изследванията ми и че май ще се наложи колпоскопия, че ми излезе една 2б група.... А Ивейн беше в ерго раницата и не спря да си играе първо с щорите в кабинета че бяхме застанали там и после разчисти на доки бюрото , а любимото и е като седнем на кафе да си играе и да разчиства захарчета от масата  Mr. Green

# 673
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Всъщност мисля,че децата играейки си с други неща си развиват въображението. Слав например се кефи като си изяде царевичните пръчки(давам малко като искам да кротува) мята купата на пода и сяда вътре в нея. Поне 10-тина мин се върти така hahaha Една вечер го снимах какво правеше с кутията за играчки. Поне час си игра само с нея. Отмъкне ли някоя лъжица може цял ден да си я разнася из къщи Joy Joy Опитва да похищава и вилиците, но не му ги давам да не се наръга нещо.
Докато реша да ида в спалнята мъжо и малчо се приспаха взаимно Joy Joy Joy

# 674
  • shumen
  • Мнения: 18 014
Бени,честит рожден ден.Да си жива и здрава и всичко най-добро ти желая.
Фейчка,аз също не харесвам много дървените играчки,не са толкова безопасни.Според мен също е добре балансиращо колело или пък някаква пушка,пистолет.
Моя днеска на обяд спа без памперс и стана сух.Към 3 се пробуди,каза,че му се пишка,сложих го на гърнето,изпишка се и пак се гътна да спи и спа до 16.00.Утре мисля да пробвам пак.

Общи условия

Активация на акаунт