Интериорен стил по аматьорски - 24

  • 74 007
  • 743
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 6 328
Приятни...

Скрит текст:

Pietro Russo

   

   



# 481
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
Толкова съм изтощена вече психически покрай обзавеждането, че усещам как навлизам в етапа на
"А бе вече ми е все едно, купувам го тва .... , че ми омръзна да търся повече". Днес беше поредното обикаляне и купуване на "неща", като единствено икейските са вече вкъщи, останалите естествено ще ги чакам.....отново срок за края на октомври. При положение, че ще се преместим през септември, очаква ме период на хранене без трапезарна маса, без диван, без някои от осветителните тела и т.н. Отгоре на това имаме доста осветителни тела и проблемът е, че е много трудно да измисля какви да са, така че да си подхождат взаимно. В общото помещение имаме висящи три лапти над трапезарната маса, но освен това се получават още 2 зони, в които трябва да сложа други. И съм в шах, защото не мога да измисля какви да са. И трябва да ги съобразявам не само по между им, все пак на един таван висят, но и с мебелите.

П.П Поръчах честърфийлда, харесваме си го, въпреки, че жертвахме потенциално място за спане за гости. Отпадна ми варианта с една ниска маса за детската стая и сега мисля друга възможност, която обаче включва боядисване, ще искам съвети от Ема:)

И аз чета стари теми назад, много са интересни, но за съжаление в 90 % от случаите пусканите снимки с лични интериори са изтрити и не могат да се видят. Къде гледате снимки от дома на Пина?

# 482
  • Мнения: 2 140
Ох, gadamer, аз те разбирам прекрасно, а още не съм стигнала до обзавеждане. В един момент трябваше да обиколя толкова магазини след работа - всички от различно естество, че физически нямаше как да смогна. При нас остават баните, слагане на настилки и врати, латекс и лампи и контакти - на фона на това, което мина ми се струва малко, но всъщност си е доста. Надявам се до края на септември да сме свършили с тези неща и октомври да слагаме кухня и да влизаме.

Домът на Пина се вижда малко тук - http://pinanova.blogspot.com/2014/04/blog-post_7399.html и тук http://pinanova.blogspot.com/2014/07/blog-post.html

# 483
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
Мерси за линковете.

Съпружка, ние точно привършихме настилките, монтираха вратите, в момента купуваме осветителните тела, взехме каталог за ключовете и стеснихме избора, днес майсторът с плочките започна да лепи плочките за гърба на кухнята, мисля, че утре ще са готови и скоро очаквам да се започне монтирането на някои мебели. Понеже ми е мерак аз сама да направя нещо по новия дом, във вторник ще лепя едни тапети и ще си патинирам кованото желязо на терасата.

Последна редакция: нд, 03 авг 2014, 00:33 от gadamer

# 484
  • Мнения: 2 140
Да споделя, че днес ходихме в Мобексперт и има много хубави неща - жалко, че няма къде да побера всичките. Загледах и пердетата - цената беше около 100-140 лв., в Домко също имаше за 60-100 лв.
Иначе за нашата дневна обмисляме нещо такова:
http://carlaaston.com/designed/settee-in-dining-room
http://www.homedit.com/the-elton-settee-tufted-yellow-sofa/

# 485
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 800
Най-накрая след н-брой месеци, сме почти готови
 http://titinabg.snimka.bg/properties/kuhnya-hyust-n.830027

Имам да боядисам всичко в бяло, да сложим един перваз.....и 3 дъски

# 486
  • Мнения: 2 140
Честито, Титина! Да споделиш шкафа над хладилника дали е удобен, защото ние ММ отказа да слагаме такъв, но аз още го мисля.

# 487
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 800
Винаги съм имала шкаф там...а тук още повече ми е нужен, защото нямаме мазе ( а заради климата мъжът ми си държи инструментите в шкафове в пералното, които биха побирали много неща). Всъщност има и вграден шкаф зад хладилника ( не се вижда на снимките), който се наложи да намалим заради новото разположение на кухнята.

# 488
  • Мнения: 5 160
Titina, честито!
Хареса ми Simple Smile Такъв простор, супер  Peace

Не разбрах кое искаш още в бяло ... Confused

# 489
  • Мнения: 2 140
Според ММ толкова висок шкаф / над хладилника/ и толкова голям / хладилника е двоен като твоя/ е изключително неудобен. Още обмислям как да ползвам пространството.

# 490
  • Мнения: 5 160
съпружка,
и аз не исках шкаф над хладилника.
Не беше и ясен размера му при поръчката:)
Има плосокост над него и таван и бленда като над горните шкафове.
Получава се като ниша. Държа поставка с бутилка вино върху хладилника.

# 491
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 800
Качих снимка какво съм успяла да побера там, а също и на два от шкафовете, за които бяхме говорили по-преди в темата.

# 492
  • Мнения: 2 140
И аз към поставка за вино съм се насочила, въпреки, че днес видях едни етажерки за вино и чаши, но като монтират кухнята ще го мисля.  Simple Smile

# 493
  • Мнения: 5 160
Есента държах за украса от мини тиквичките  Simple Smile
Та каквото ми скимне поставям.

# 494
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 800
Лоренца, стените ще правя бели (отказах се от идеята за др цвят, т.к. След бара имам червена стена).

Общи условия

Активация на акаунт