Ритик Рошан - гръцкият бог на Боливуд - тема 2

  • 45 276
  • 197
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 822

Здравейте момичета Hug Hug Hug

Привет и от мен   Lora_8888  Hug   както казва и Пит Hug  естествено,че те разбираме Heart Eyes много е хубаво, че в даден момент от живота ти е успял да те вдъхнови и да ти даде сили. Въпроса ти въобще не е глупав  Peace В този момент и аз не се сещам за друг вариант освен този посочен от Пит Hug

Hotchocolate12 Hug благодаря ти за клипчето bouquet Много хубаво, че се сети да го пуснеш, гледано и много обичано от мен.

Пит Hug благодаря ти за бързата реакция, и аз си мисля, че в туитър може и да откликне нашето момче Party
Стига съм ви занимавала с моите размисли  Laughing Наминах да пусна клипчето от трейлъра на Mohenjo Daro. Охх ooooh! дочакахме, още малко остана Flutter Пуджа нещо ми бледнее, но това е все пак на първо четене Joy  Peace




И малко от IIFA Awards  2016

На прескоференцията в Palace Hotel в Мадрид от 23.06.










И малко хумор Laughing Така ли ми се струва, че чорапите му са различни  ooooh!  Laughing Има още варианти...единият просто да се смъкнал, или просто да си е сложил само един чорап. А може и такава да е модата, и аз да изоставам Crazy  Нооо пак си е сладур  Whistling


# 196
  • Мнения: 3 118
   Хахахахах, верно е с различни чорапи! Joy Joy Joy

Миха, благодаря!!!!  bouquet bouquet bouquet
Тийзъра е много як! Ще се гледа! Не знам обаче колко време  след 12ти  август ще имаме щастието да му се насладим поне на английски.
А иначе Ритик отделя всеки момент от свободното си време за синовете си. Вижда се от снимките в туитър.

# 197
  • Мнения: 3 118


3 дни до Mohenjo Daro!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт