На планина с две малки деца - хотел с басейн и подходящ детски кът - 3

  • 252 043
  • 1 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 856
Весело лято, много забавления и детски усмивки Simple Smile



Стари теми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=490833.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=728417.765

Последна редакция: чт, 17 юли 2014, 19:17 от Mur

# 1
  • Мнения: 162
  bouquetтемата ми е много полезна.

# 2
  • Мнения: 237
Е, ние бяхме във винен комплекс "Старосел" и останахме супер доволни.
http://www.starosel.com/
Наехме си апартамент, който се оказа доста голям и близо до спа центъра и до вътрешния басейн. Този басейн е с уникална архитектура. Водата е топла, минерална, а в цената влиза и ползването на сауна, парна баня, аромо сауна, джакузи, винен тур и т.н. Не бяхме зависими от времето и най-хубавото бе когато навън вали, ти вътре да се плицикаш. Децата са на такава възраст, че си искат басейн, а ако им доскучаеше, гонеха животинките навън, който се разхождаха свободно. Не търсиха друг развлечения. Персоналът бе много любезен и отзивчив. Храната в ресторанта е по-скъпа, но пък закуската, която влиза в цената на нощувката е доста обилна и децата се мръщеха на обяда. А обедното меню е на по-поносими цени.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз тук в издирване Simple Smile

Старосел съм го оставила за септември за 2-3 дни без деца Simple Smile.

# 4
  • Мнения: 2 208
С две ръце за Старосел, писаласъм много за там, а за село Баня категорично съм за Римска баня. Аквилон е супер тесен от към двор и децата са направо на улицата, освен това ресторанта е под всякаква критика, поне за мене де. В Римска баня сме си като у дома си, водата в басейните е 35-37 градуса  Peace

# 5
  • BG
  • Мнения: 4 456
Благодаря за новата тема.
Записвам се да ви следя, че иначе няма откриване с  новия вид на форума. Mr. Green

# 6
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Цоп и аз тука

# 7
  • Русе
  • Мнения: 3 711
sisitons, много благодаря.

# 8
  • Мнения: 697
да се запиша и аз, благодаря за темичката    bouquet
момичета, гледала съм много хубави самостоятелни къщи в еленския балкан, ходили ли сте там?

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 139
И тук пак да попитам дали някой е ходил наскоро в х-л "Вихрен Палас" в Банско? Или " Тринити" също в Банско? Интересувам се най-вече от басейните, топла ли е водата вътре през лятото?

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 746
На въпроса за Questo sono io за ресторанта на Романтика. Бира Старопрамен и Загорка 2,20. Каменица-1,80 (големи). Пържени картофи със сирене 2,30. Бяха много хубави, не бланширани. Супи-пилешка (страхотна беше, нашия каприз я изяде цялата) -2,20 и таратора и шкембето бяха хубави пак на тази цена. Кебабче-1,10. Беше голямо и хубаво.
Имаше още много неща в менюто, не бяха скъпи, но цени не помня, Запомнила съм това което ядохме  Mr. Green
В двора си има нещо като лятна кухничка с барбекю, мивка и мсаи, които са като в ресторант-с покривки под навес.
С една дума не е скъпо, персонала е много любезен.
Във Ива в ресторанта беше по евтино, но и обстановка и персонал там си бяха по зле....

# 11
  • Мнения: 656
И аз тук в любимата тема Grinning. Завърнахме се от х-л Марагидик, Априлци невероятно място!
http://www.maragidik.com/
Не случихме много на време, доста ни поваля, но хотела, градината и храната бяха без грешка! Обезателно ще повторим Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 375
Днес минахме покрай Мountain Lake ,обиколихме комплекса и много ни хареса.И тъй като сме в района,резервирахме 2 нощувки за другата седмица.Увериха ни,че водата в басейна се поддържа на 30 градуса.После ще пиша пак от там.

# 13
  • някъде
  • Мнения: 4 955
В момента сме в Елбрус Велинград - има голям външен басейн ( студен е въпреки че е минерален) и топъл пак външен ( над 30 градуса, чух че е 37). Има и  вътрешен, който също е топъл, сауна, парна баня, фитнес... Външните басейни са покрити, така че дори и да вали се плицикаме. Едната половина на басейна е плитка, другата е по-дълбока и в двата края на басейна има като джакузита. Навън има пързалка и място за тичане за деца. Но незнам дали има свободни стаи, защото всичко е фул, а и вчера чух че рецепционистката говореше по телефона и каза чак след 17 август. Другият вариант е да си вземете къща или апартамент под наем и да ползвате басейните - 8лв за възрастен и 5 лв за деца.

# 14
  • Мнения: 5 234
Ех, и на мен ми се ходи пак в Марагидик, Априлци, но се чудя дали да не разнообразим с нещо друго, събирам идеи от тук.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт