На планина с две малки деца - хотел с басейн и подходящ детски кът - 3

  • 252 069
  • 1 138
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 6 305
Здравейте! Може ли да ми препоръчате хотел с басейн за деца. Не ме интересува архитектури и дали чистят или не. Искам за две нощувки да отидем някъде с басейн за деца. Закрит естествено, топъл и най-вече на нормални цени. Никакъв лукс не ми трябва. Имам нужда децата ми да се забавляват без да висят по ръцете ми нон стоп. Предполагам ще ме разберете какво търся. Хотели с гръмки цени от 2 нощувки за 900 лева не ми трябват. Благодаря предварително!
Балнеохотел Констанция - вили Костенец. Много топла минерална вода. www.bgholiday.com/

# 1 126
  • Мнения: 375
Благодаря на всички!

# 1 127
  • Мнения: 375
Взех че резервирах в хотел Узунски. Дали има мнения по-назад в темата?

# 1 128
  • Бургас
  • Мнения: 703
И аз с бърз въпрос  Embarassed
Кой хотел препоръчвате за семейство с деца на 9 и 3 в с. Чифлика или с.Шипково с много топла вода.
Храна,апартамент ,чистота и пространство. Hug

# 1 129
  • Добрич
  • Мнения: 33
Взех че резервирах в хотел Узунски. Дали има мнения по-назад в темата?
Ходихме там през февруари 2015г. Бяхме се запътили към Манунтийн лейк Смолян, но нямаше места. Ние бяхме с две деца /третото там го правихме  Laughing/ в апартамент, Чистичко си беше. В механата готвят супер вкусно, сърдят се, ако не си поръчаш родопски специалитети. Малко скъпичко беше, но пък си заслужаваше. ОБАЧЕ, басейнът беше много много студен. Ние бяхме там в едни студове и снегове... Да си купите сладко от рецепцията  Wink Беше чудно вкусно Simple Smile Малко е отдалечено от центъра. Но той града като цяло е около реката. Хотелчето е в един краен квартал, насред къщите. Хубавото беше, че има вътрешен гараж.

# 1 130
  • Мнения: 375
Взех че резервирах в хотел Узунски. Дали има мнения по-назад в темата?
Ходихме там през февруари 2015г. Бяхме се запътили към Манунтийн лейк Смолян, но нямаше места. Ние бяхме с две деца /третото там го правихме  Laughing/ в апартамент, Чистичко си беше. В механата готвят супер вкусно, сърдят се, ако не си поръчаш родопски специалитети. Малко скъпичко беше, но пък си заслужаваше. ОБАЧЕ, басейнът беше много много студен. Ние бяхме там в едни студове и снегове... Да си купите сладко от рецепцията  Wink Беше чудно вкусно Simple Smile Малко е отдалечено от центъра. Но той града като цяло е около реката. Хотелчето е в един краен квартал, насред къщите. Хубавото беше, че има вътрешен гараж.

Еее на мен заради басейна ми хареса ... ако е студен и не можем да го ползваме за какво ми е да ходим там? Благодаря ти за мнението.

# 1 131
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Капризче!, разбрахме че си там и всичко ти харесва, не е нужно повече да ни го казваш!
Въпрос на вкус! Ние бяхме преди 3 месеца там и съм с доооста различни впечатления!

Питат ме аз отговарям! Никой не го карам да ходи там, ако иска! Аз като бях всеки ден се почистваха стаите, целия персонал беше мн любезен за децата аниматории имаше до 23:00 часа имаше си детска градина на която детето ми ходеше с огромно желание! Единствено храната беше малко еднообразна но ставаше за ядене! Така, че всеки с неговото мнение!
Ivelina Незнам как ще е лятото там! Аз лично лятото съм по балкана Simple Smile Пролетта съм била на Стойките при едни приятели и природата си е приказка Simple Smile

Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 10:57 от Капризче!

# 1 132
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Група ентусиасти (около 8-10 семейства с деца), търсим подходящо местенце за събиранка някъде из центъра на България.
Проверихме няколко места около Елена, но без особен успех.
Ще се радвам на конкретни препоръки, детски кът е бонус, басейн с топла вода още по-голям, но не са задължителни.

# 1 133
  • Мнения: 3 347
Група ентусиасти (около 8-10 семейства с деца), търсим подходящо местенце за събиранка някъде из центъра на България.
Проверихме няколко места около Елена, но без особен успех.
Ще се радвам на конкретни препоръки, детски кът е бонус, басейн с топла вода още по-голям, но не са задължителни.

http://www.carevalivada.com-къща за гости Ирис,ако не се отвори сайта.Има и трета къща-с кафевите стени,в нея съм отсядала преди 2-3 години.Тогава нямаше басейн,сега гледам са направили.Много приятно и чисто беше,много отзивчив собственик,напълно обзаведена кухня,включително и миялна.Огромно помещение за детски кът,тип физкултурен салон  Grinning,и тенис маса имаше там.На нас ни допадна много  Peace.

# 1 134
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
В околностите на Елена, Синабовите къщи. Изглежда прилично.

# 1 135
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Благодаря, оказа се доста натоварено между празниците почти навсякъде, където звъннахме, не че сме малко народ де, в крайна сметка ще отседнем в Казанлък - Еделвайс. Каквото - такова.

# 1 136
  • Варна
  • Мнения: 10 588
Група ентусиасти (около 8-10 семейства с деца), търсим подходящо местенце за събиранка някъде из центъра на България.
Проверихме няколко места около Елена, но без особен успех.
Ще се радвам на конкретни препоръки, детски кът е бонус, басейн с топла вода още по-голям, но не са задължителни.

http://www.carevalivada.com-къща за гости Ирис,ако не се отвори сайта.Има и трета къща-с кафевите стени,в нея съм отсядала преди 2-3 години.Тогава нямаше басейн,сега гледам са направили.Много приятно и чисто беше,много отзивчив собственик,напълно обзаведена кухня,включително и миялна.Огромно помещение за детски кът,тип физкултурен салон  Grinning,и тенис маса имаше там.На нас ни допадна много  Peace.
Изглежда много добре!

# 1 137
  • Мнения: 36 002
Моля някой да пусне нова тема.

# 1 138
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Моля някой да пусне нова тема.

НОВА ТЕМА :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=975618.new#new

Общи условия

Активация на акаунт