На планина с две малки деца - хотел с басейн и подходящ детски кът - 3

  • 252 088
  • 1 138
  •   1
Отговори
# 1 110
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Басейна как е, топъл ли е?

# 1 111
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Да 30 градуса е ! В момента съм там

# 1 112
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
 bouquet

# 1 113
  • Мнения: 2 208
За мен 30 градуса е супер студен басейн, морето е толкова лятото Peace

# 1 114
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Преди беше поне 32-33, че и 35 гр в Камелия. Супер, супер топло.

# 1 115
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Водата е много много топла ! Идеална е Simple Smile

# 1 116
  • Мнения: 24 496
 Капризче!, разбрахме че си там и всичко ти харесва, не е нужно повече да ни го казваш!
Въпрос на вкус! Ние бяхме преди 3 месеца там и съм с доооста различни впечатления!

# 1 117
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Рамацоти, проблем ли е да споделиш твоите впечатления? Наши приятели също много го харесват и съм му хвърлила око, но за лятото. Ако не искаш да кажеш тук може на лични. Благодаря.

# 1 118
  • Мнения: 24 496
Когато ние бяхме нямаше занимания за деца, а само една стая с батут, който ако искаш да ползваш ти си седиш при детето. Стаята се намира в подземие, нама дневна светлина, няма прозорци и съответно не се проветрява....Няма играчки, а само едно кресло за видео игри, което не е най-доброто решение за занимание на дете...Ако въобще е функционирало нещо, защото не проявихме интерес
Относно чистотата на апартаментите, според мен има какво да се желае, но както казах всеки с разбиранията си....
Храната не искам въобще да я коментирам, но има много други заведения, така че това е най-малкият проблем.
Басейнът е малък, даже много малък предвид броя стаи в хотела.

# 1 119
  • Мнения: 2 352
В "Камелия" за излети страшно много пари откъм интериор и екстериор. Много добра изходна позиция за опознаване на този край на Родопите е. Да кажем, че е за 7 по десетобалната. Т.е. става.
Басейнът е малък. Докато детето плуваше вътре, една леля сърдито го гледаше, че може да й се намокри косата, киснейки се (това не е проблем на хотела, разбира се. Подробност е, но ние в басейните ползваме шапки, а там не се изискват). Клубчето не е хубаво според моите разбирания, но и аз не харесвам клубчетата, защото съм асоциален тип. Храната по време на закуската при нашия престой беше под всякаква критика. Сервираха мухлясал хляб. Може да е инцидентно. Обслужването на вечерята беше според настроението на сервитьорите.  Имаше едно Сузи, което все си намираше работа до външното заведение, защото в ресторанта под земята телефонът й нямаше обхват.

# 1 120
  • Мнения: 1 148
Ако някой в последно време е посещавал Римска баня в село Баня, може ли някакви отзиви за храната в хотела? Резервирали сме за началото на април на база НВ, а сме с малко дете и ми се ще да знам какво да очаквам. Иначе хотелът доста е коментиран в темата.

# 1 121
  • Мнения: 375
Здравейте! Може ли да ми препоръчате хотел с басейн за деца. Не ме интересува архитектури и дали чистят или не. Искам за две нощувки да отидем някъде с басейн за деца. Закрит естествено, топъл и най-вече на нормални цени. Никакъв лукс не ми трябва. Имам нужда децата ми да се забавляват без да висят по ръцете ми нон стоп. Предполагам ще ме разберете какво търся. Хотели с гръмки цени от 2 нощувки за 900 лева не ми трябват. Благодаря предварително!

# 1 122
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Нормални цени и вътрешен топъл басейн ми е малко трудно. Ако успеете да около 170лв. на вечер ще е супер. Сещам се да прилична цена на Елени палас във Елена. Там водата е 30 градуса и е топла според мен, но не е много планинско.

# 1 123
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 165
Здравейте! Може ли да ми препоръчате хотел с басейн за деца. Не ме интересува архитектури и дали чистят или не. Искам за две нощувки да отидем някъде с басейн за деца. Закрит естествено, топъл и най-вече на нормални цени. Никакъв лукс не ми трябва. Имам нужда децата ми да се забавляват без да висят по ръцете ми нон стоп. Предполагам ще ме разберете какво търся. Хотели с гръмки цени от 2 нощувки за 900 лева не ми трябват. Благодаря предварително!

Аура Велинград  Peace

има вътрешен, топъл е, за нас даже прекалено топъл  Blush
външен за деца, плитък, топъл и достатъчно дълъг да си правят "състезания" плувайки или ходейки из него.
 Hug

# 1 124
  • Мнения: 1 148
Терма Вита в Огняново също е с доста топъл и голям вътрешен басейн. Е, не е съвсем евтин, но предвид изискванията за басейн, горе-долу е приемливо. Хотелът като цяло е хубав (за стаите нищо не мога да кажа, тъй като сме ползвали само басейните).

Общи условия

Активация на акаунт