На планина с две малки деца - хотел с басейн и подходящ детски кът - 3

  • 252 116
  • 1 138
  •   2
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 646
A в Девин кой хотел бихте препоръчали?

# 1 096
  • Мнения: 1 721
Хотелът е повече от ужасен. Има тема тук за него
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=873551.msg31642618#msg31642618

# 1 097
  • Мнения: 860
Все по често мненията тук нямат общо с името на темата,за съжаление!
права си и не си права -  горе долу нещата са следните: независимо от нормативната уредба за обзавеждане, размери на стаите и т.н за да се вземе още една звездичка се прави басейн и стаичка наречена "детски кът" - така че  повечето хотели с  3 и над 3* отговарят на името на темата .....Но дотам ....а поддръжката после - виж колко отрицателни мнения има ? Според мен темата е да споделим за впечатленията си и всеки после да си направи извода...Та за Жеравна и околността - в планина е, има доста хотелчета с басейни и детски кътове , има какво да се види ...според мен е читава дестинация....А относно заведенията за хранене - отново лично мнение - не съм отишла да си почивам, ...за  да готвя -има хора на които това им харесва но съм 100% сигурна има и такива като мен

# 1 098
  • Мнения: 3
Здравейте, търся място за зимната ваканция хем да е с минерална вода, хем близо до ски пистите. Гледах хотел Вита Спрингс, село Баня, но после намерих доста негативни мнения и се разколебах. Може ли някой да
помогне с идеи и мнения. Благодаря!

# 1 099
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Здравейте, търся място за зимната ваканция хем да е с минерална вода, хем близо до ски пистите. Гледах хотел Вита Спрингс, село Баня, но после намерих доста негативни мнения и се разколебах. Може ли някой да
помогне с идеи и мнения. Благодаря!

В с. Баня, до Банско най-харесваните хотели за Аквилон и Римска баня.  Peace

# 1 100
  • Сф
  • Мнения: 10 732
Хвалят и Русковец ризорт в Добринище. Peace Обаче за пистите в Банско се чака на лифта( който е и доста скъп) доста ,ако не се изнесеш по отрано, също и с кола до Бъндеришка се чака преди бариерата доста .Това меко казано изнервя.Особено ако си на 10 км оттам, докато закусиш и тн.И то това декември ,нямаше още сняг мин.година.Представям си януари и февруари...Именно затова препоръчах Добринище, ако ви се кара там обаче.

# 1 101
  • Мнения: 79
Хотел Пири до Банско дали е топъл басейн, харесала съм го за кратка почивка, но ми се иска водата да е поне 31 градуса в басейна. В Римска баня сме ходили вече, искаме да сменим с друг подходящ , и с горещ басейн.

# 1 102
  • Мнения: 2 208
В Пири не знам дали вече имат вътрешен басейн, защото външният е студен. Мисля от скоро да имат минерална вода, но май е от цистерни. Истинска минерална вода има в Аквилон, препоръчвам, отлично хотелче, но басейните на Римска са несравними по големина  Peace

Последна редакция: ср, 16 ное 2016, 10:36 от sisitons

# 1 103
  • Мнения: 79
В Аквилона е хубаво също. външния им басейн ми допадна много. Вътрешния е малък , и изведнъж става дълбок, така е напрвен просто. Римска баня ни е любимия хотел, топъл, хубави и големи басейни, но за избрания период нямат места.

За Пири ме интересува вътрешния, изглежда голям, и пързалка видях дори, като температура как е водата знаете ли? Пише, че водата  е от минералните извори на с.Баня, и очакванията ми са да е топъл.

# 1 104
  • Варна
  • Мнения: 10 625
Помня, че и басейна на Севтополис в Павел Баня беше много топъл, но пък там не е планина.

# 1 105
  • Мнения: 25 809
Освен това не е подходящ за деца. Не само че няма детски басейн, но и водата е минерална, използва се за лечение и не е желателно деца да киснат в нея.

Цитат
В същото време водата може и да е опасна, ако престоят в нея не се прави под лекарско наблюдение.

Източник

# 1 106
  • Мнения: 10
Мога да споделя пресни впечатления за Дианамар е Павел баня! Първото впечатление е добро- прекрасна архитектура, интересно обзавеждане, задоволително спа и дотук с добрите впечатления. За резервация се заплаща, нощувките също се заплащат предварително, персонала е крайно неприветлив, с спа- то пускат външни хора и е невъзможно да се ползват услугите, за които гостите на хотела са заплатили, храната е еднообразна, стаите са малки и наблъскани с мебели! Не отговаря и не 4 *, не бих си причинила! С две ръце съм за Роял спа, Велинград, с две деца прекарваме прекрасно.

# 1 107
  • Мнения: 2 208
Не съм ходила в Баня Карлово, ако някой има впечатления, моля да каже и да препоръча хотел. Каменград и аз го заглеждам отдавна и все не стигаме до него, ако някой има отзиви да пише. Hug

# 1 108
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета (и момчета, ако има)! Тази година сме се ориентирали за почивка около Троян и се колебая между Чифлика, Орешак и Априлци.

Имате ли впечатления как е положението откъм заведения за хранене и хранителни магазини, по-специално в Чифлика? Питам защото нашият татко изобщо не обича да си пали колата след като веднъж сме пристигнали, а сме с малко детенце и ми се иска дето се вика, да има от къде да си купя неща от първа необходимост, ако се наложи.

Ако скоро сте били в околността, споделете  Simple Smile!

# 1 109
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Здравейте Simple Smile В момента дъм в хотел Камелия Пампорово! Препоръчвам го с две ръце! Много хубави стаи, чистят всеки ден, има цял фен занимания за децата чааак до 22:00 часа . обслужването, храната са нанниво и сме на самата ски писта

Общи условия

Активация на акаунт