"ЧЕРНА РОЗА" по тв7

  • 127 666
  • 748
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: 19
добре де цялата тема изчетох ,но не намерих къде точно гледахте до 50 серия преведени серии или от 42 преведена сте гледали без превод .уж започва от 50 епизод сезона,другите серии защо не са ги давали по тв 7 newsm78

Защо не са ги давали по тв7, ами попитай тях, спряха го на около 21 оригинална серия...и кой как може, за жалост...имаше преведени серии на руски, някои на турски, някои по презумпция, ето 50 серия по преразказ, благодарение на Кеии  bouquet, ето така я караме newsm78
От тв7 са "обещали", че есента щяли да продължат сериала, сигурно си попаднала на тази информация Heart Eyes




дано го продължат  Hug

# 361
  • Мнения: 485
Момичета,

поствам седмичния рейтинг (15.09. - 21.09.2014) на първата десятка:

TOTAL

                                        1. Karagül - 8,33 / 23,83
                                        2. Kıraz mevsımı - 7,46 / 22,49
                                                  3. Karadayı - 7,53 / 20,71
                                                  4. Kurtlar Vadısı Pusu - 6,89 / 22,06
                                                  5. Kücük Ağa - 6,62 / 17,77
                                                  6. Medcezır - 6,48 / 19,27
                                                  7. Güzel Köylü - 6,38 / 17,66
                                                  8. Ulan Istanbul - 5,40 / 14,68
                                                  9. Kücük Gelın - 5,11 / 13,76
                                                10. O Hayat Benım - 5,08 / 13,82


                                
AB - ГРУПА (на висшистите)

                                         1. Medcezır - 8,79 / 26,04
                                                   2. Kıraz Mevsımı - 7,10 / 22,57
                                                   3. Karadayı - 7,01 / 19,23

                                         4. Karagül - 6,86 / 20,29
                                         5. Ulan Istanbul - 6,18 / 16,69
                                                   6. Kücük Ağa - 5,94 / 16,56
                                                   7. Kurtlar Vadısı Pusu - 5,37 / 16,05
                                                   8. Kara Para Aşk - 5,35 / 15,68
                                                   9. Kocamın Aılesı - 5,34 / 16,10
                                                 10. Güzel Köylü - 5,25 / 15,03


                                       Източник: Favori Forumum.net


   Картинката е много приятна за окото...  newsm47  В общата класация, която всъщност е най-важна, "Карагюл" води с почти цял процент пред втория. А, и анализаторите прогнозират, че рейтингът му ще продължава да расте.  Peace


    
    Лиа, и аз си спомням, че в историята дотук, на няколко пъти мимоходом бе споменато, че Кадрие ханъм има пет деца. Щом Кендал е първородния, а Мурат - втория син, то двете (непознати за зрителя) "отрочета" са по-малки от тях. Може би, също са синове и да предположим  Grinning, че досега са учили в странство.  newsm78 Мелек, вероятно, е "изтърсака" и   ...като на анадолско момиче, не й се полага образование... Naughty  ooooh! Очаквам, на погребението на Мурат да видим и останалите членове на фамилия Шамверди.  Thinking
   През лятото имаше информация от продуцентската къща и за други нови екранни лица в трети сезон - дъщерите на Фърат и на капитан О(г)уз. Резонно е да се появят още герои, за да раздвижат действието и да се заплетат нови интриги - иначе, с какво ще се запълнят задаващите се четиридесетина епизода.  Joy

    elenamara 72  Hug , за съжаление, нямаме никаква идея кога "Черна роза" отново ще тръгне по ТВ 7.  Wink От там увериха, че ще продължат излъчването му, но така и не се ангажираха с конкретна дата...  newsm78
    
Скрит текст:

    Лиа ти е отговорила подробно, аз само ще допълня. Ако разбираш руски или сърбохърватски, в нета има превод на тези два езика (от 1 до 22 епизод на руски и от 1 до 15-и  на хърватски). Поствам и линкове:
    


     А, по назад в темата, Дъга е сложила интернет-адрес и за още една серия, преведена на руски език, която е "изтекла" в мрежата (мисля, че беше 31-а  newsm78). Сега нямам време да преглеждам началните страници и да търся, извини ме...  Embarassed

Последна редакция: пн, 22 сеп 2014, 17:53 от ангела 33

# 362
  • Мнения: 9 541
Ангела Hug, добре че припомни, че и капитан Огюз има дъщеря.... newsm78 дъщери?
Но все си мисля, че преди да започнат новите сюжетни линии, Баран поне трябва да узнае истината, това е лично мнение, има и мнение на други момичета, че по-добре е хич и да не узнава...по-добре щяло да е за всичко newsm78 Аз обаче съм против тази теза no no no

Рейтингът впечатлява Simple Smile, въпреки че аз не си падам много по следенето му, но поне няма да спрат Карагюл от днес за вчера, това е успокоително Peace

# 363
  • AMS
  • Мнения: 6 416

Ангела, Hug   bouquet  Лиа,  Hug благодаря ви!!!

Аз няма какво да добавя,
но съм горда, че гледам Karagül,
който е на 1-во място в рейтинга  Peace

Лиа, аз искам на Баран истината да я каже Нарин! 


 

# 364
  • Мнения: 9 541
Лятото свърши.....дойде есента, да ни е честита! Simple Smile

Тв7, алооо, есента дойде, нямате ли план програмата вече? Mr. Green



Autumn emotion Heart Eyes

# 365
  • Мнения: 5 445
Освен Вера да ги подсети пак!

# 366
  • Мнения: 485
Здравейте, момичета и честита Есен!  Hug




    Попаднах на интересни нови снимки от Инстрагам-а на Мурат Сарачъолу. Магията на "Карагюл" понякога се ражда и при екстремни "режисьорски" обстоятелства...  Grinning








                                  
Хубав ден и спорна работна седмица ви желая!  Peace

# 367
  • Мнения: 14 571
Освен Вера да ги подсети пак!

Веднага се обадих,но за съжаление ,на телефона все още нямат информация по въпроса Embarassed
 Ще изпратя и Имейл Grinning Grinning Grinning

# 368
  • Мнения: 5 445
Верче, и теб сбъркахме. когато тогава.

# 369
  • Мнения: 14 571
Сериалът не е програмиран за месец октомври.

С пожелание за приятен следобед!


TV7 JSC
T: +35928162740
E: office@tv7.bg

Това е отговорът на моето запитване по Имейла днес! Confused
Много съжалявам! Hug

# 370
  • Мнения: 9 541
Вера Hug мерси за обаждането  bouquet......нали до ок. 22.12. все е есен Joy Joy Joy
Ангела Hug, любопитни снимки от инстаграм Peace

Горкият Баран, съвсем се обърка като видя баща си newsm78 Кого ли ще избере за свой враг - чичо си или баща си newsm78

# 371
  • Мнения: 5 445
Явно не уточняват коя есен. Дано поне около Нова година да е.

# 372
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
да вземат до тогава да пуснат отново сериите в по-нормален и гледаем час

# 373
  • Мнения: 485
Здравейте!  Peace

     Вера Hug , благодаря за усилията ти към "подстъпите" на ТВ 7!   bouquet Тигаса  Hug , Лиа  Hug , Доли  Hug - радвам се, че сте се включили с коментари!   bouquet
   Дори не ми се говори за "фирмената политика" на ТВ 7.  Naughty И за тях, и за нас като зрители, е ясно, че турските дизита, макар и хитови, няма да преборят нашенските риалита "Биг брадър" и "Сървайвър", преливащи от толкова много пикантерии, и то - истински...  Joy Но, това спиране на сериалите "посред нищото" е порочна (и губеща зрителите!) практика!  Stop Остава ни, да се надяваме, че "около" или "след" Нова година "Черна роза" отново ще види "бял свят" в българския ефир...  newsm78 Wink
   За да не си разваляме настроението в този слънчев ден, публикувам глобалния рейтинг на 100-те най-гледани, през миналата седмица, предавания в Турция.



    И цифрите, и позицията на "Карагюл" са впечатляващи. Близо 6 400 000 зрители са проследили началото на третия сезон по FOX TV.  newsm10

    
Зад кадър със "сестричките" - актрисите Севда Ергинджи (Sevda Erginci) и Ебру Ожен Шахин (Ebru Ojen Şahin).






Дали Сибел и Айше, всъщност, не са сестри, а майка и дъщеря?  newsm78 И, Касъм да се окаже бащата?  newsm78 Мисля, че сценарият ни води натам...  Thinking

     И още една снимка от нета, която подсказва, че актьорът Ибрахим Кендирджи, май, ще се появи като третия син на Шамверди...  newsm78



                                  
Приятна и усмихната сряда!  smile3503

Последна редакция: ср, 24 сеп 2014, 12:57 от ангела 33

# 374
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета !  Hug


Благодаря ви за всичко, което пускате за любимия филм.
Още не съм изгледала последната серия, но огромна благодарност към Кейй, за светлинката в тунела, с нейното чудесно резюме.

А как се радвам на новото попълнение, Ибрахим ми беше любимецът в Мечтатели  Heart Eyes
Много добър актьор , с интелигентно излъчване, надявам се да е на мястото си.

Общи условия

Активация на акаунт