Позеленяха ми краката? И сега?!

  • 4 142
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 729
Купувам си нови сандали в петък. Урааааа!
Обувам ги на работа в понеделник. Урааааа!
Събувам ги вечерта у дома... и краката ми са странно зелени под черната екокожа на сандалите. Ъъъ?...
Грижливо си приготвям кутия, гаранционна карта и касова бележка. И ме човърка неприятното чувство, че никога няма да си получа парите, за сметка на други също толкова съмнителни сандали.
Стискайте палци, след около два часа отивам да си пробвам късмета с връщането!

# 1
  • София
  • Мнения: 28 565
 Laughing Ох, може ли да напишеш такова заглавие, стреснах се  Grinning

# 2
  • Мнения: 3 729
А ти знаеш ли аз как си изкарах акъла, като си видях краката едни такива зелени?! Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 23 096
Стискайте палци, след около два часа отивам да си пробвам късмета с връщането!
Дидичка, надявам се, че не си си измила краката, за да ги представиш като неопровержимо доказателство.  Laughing
Стискам палци!

# 4
  • Мнения: 3 729
Вчера ги измих не, ами направо се изкъпах.
Срам-несрам, ще си призная, че днес не съм! Боята вече е хванала! Материал колкото щеш!  Grinning

# 5
  • Мнения: 2 099
Смятай какво има в тази боя,че да попие в кожата и да не може да се измиеш!Стискам палци да си вземеш парите обратно,но честно казано ме съмнява.Даже и да не си вземеш парите ги хвърли тези сандали!Бахти боята! Обрив има ли по краката ти?Аз веднъж имах обрив във формата на китайския сандал който бях обула...

# 6
  • Мнения: 3 729
Не, не, вчера се изми боята още като се намокрих. Но нямах възможност да отида и да им покажа. Въпреки че не стават за носене, днес обух същите сандали, за да "събера доказателствата". И аз мисля, че няма да ми ги върнат - в гаранцията пише за подмяна, а за връщане може само, ако не успеят да отстранят дефекта, и то чак след месец. Лошо. Sad

# 7
  • Мнения: 4 270
Не, не, вчера се изми боята още като се намокрих. Но нямах възможност да отида и да им покажа. Въпреки че не стават за носене, днес обух същите сандали, за да "събера доказателствата". И аз мисля, че няма да ми ги върнат - в гаранцията пише за подмяна, а за връщане може само, ако не успеят да отстранят дефекта, и то чак след месец. Лошо. Sad

Настоявай да впишат в книгата за рекламации дефекта! Айде да видим как ще го отстранят, теб нали месец не те бърка Wink!

# 8
  • Мнения: 2 658
Аз помислих, че е някакъв нов израз за ядосване. Викам си, 'що пък краката и влязох да прочета.

Успех с рекламацията!

# 9
  • Мнения: 3 729
Дано не се объркам нещо, но ще настоявам и за книгата... Че аз съм малко хич не мога да се разправям както трябва. Като се стигне до обясняване и разправяне, веднага забравям всички много добре съставени речи и после се ядосвам какво е можело да кажа, а не съм се сетила.

Снимковият материал го забравих вкъщи, барабар със снимащото устройство, но съвсем не е толкова ефектен и въздействащ. Пък и май ме е срам да изтипосам тук онези сякаш немити от гимназията крака.  Embarassed

# 10
  • Мнения: 4 270
Дано не се объркам нещо, но ще настоявам и за книгата... Че аз съм малко хич не мога да се разправям както трябва. Като се стигне до обясняване и разправяне, веднага забравям всички много добре съставени речи и после се ядосвам какво е можело да кажа, а не съм се сетила.

Снимковият материал го забравих вкъщи, барабар със снимащото устройство, но съвсем не е толкова ефектен и въздействащ. Пък и май ме е срам да изтипосам тук онези сякаш немити от гимназията крака.  Embarassed

Тропвай ги на щанда и питай с добро или с лошо ще се разберем! Като замъца, кажи че ги оставяш да си отстранят дефекта и че настояваш да впишат рекламацията в книгата. Те са длъжни, освен това след отстраняването, ти трябва да се подпишеш, че си съгласна. Кажи, че междувременно ще занимаеш КЗП, които със сигурност ще проверят безопасна ли е тази боя, какъв е произходът на стоката, какви мерки е предприел търговецът и все такива приятни за магазина неща Wink Успех!

# 11
  • Мнения: 2 592
А ти знаеш ли аз как си изкарах акъла, като си видях краката едни такива зелени?! Grinning
Аз пък си помислих ,че си използвала спрей или химикалка с/у гъбички на ноктите
и щях да те успокоявам ,че няма страшно,точно така трябва.. rotfImbo rotfImbo

# 12
  • София, България
  • Мнения: 3 588
Не трябваше да си миеш краката за по-достоверно пред продавачите при предявяване на рекламацията   Laughing

# 13
  • Мнения: 3 729
soffita, то само гъбички остана да хвана... Май пак ще се паникьосам.

Рекламацията мина криво-ляво, с резултат. Едвам успях да измрънкам, че ми се боядисали краката и изсулих обувките за достоверност. Мисля, че тотално ги шокирах, защото и те едва успяха да измрънкат, че може да си избера нещо друго. И точно тук си глътнах граматиката и от репетираните речи нищо не можах да кажа. Повъртях се 15-20 минути покрай рафтовете, обух един-два чепика (за късмет не ми станаха, а и от повечето модели нямаха моя номер), издебнах да се опразни магазинът и нещастно заявих, че нищо не мога да си избера. Предложиха ми да се върна друг път ("А очаквате ли ново зареждане? - Ами, вече зареждаме ботуши"), предложиха ми и ваучер на същата стойност ("Ама на мене не ми трябват ботуши") и най-накрая коварно попитах за "възстановяване на сумата", умишлено избягвайки такива кофти думи като "връщане" и "пари". Посмрънкаха, че не можели, че трябвало да питат... С вбесяващата наглост на много любезен клиент ги помолих да питат и... о, чудо, стана!  newsm17
А най-хубавото е, че най-накрая се оттървах от онази зелена гнус!!!  Grinning

# 14
  • Мнения: 4 270
Извинявай, но ти въобще не си знаеш правата. Няма нищо кофти в думите "връщане" и "пари". Има закон за защита на потребителите, виж си правата, за друг път и дано не ти се налага!

Общи условия

Активация на акаунт